بررسی تخصصی کمری 2014,GLX special

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا کمری,2014 GLX special

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودرو بازطراحی شده کمری ۲۰۱۵ نسبت به گذشته کمی متفاوت شده، ولی عملکردش همانند مدل قبلی است. خودروی کمری، نظر خریداران را به سوی خود جلب می­کند و این همان دلیلی است که شرکت تویوتا هر ساله صد­­ها و هزاران دستگاه از آن را به فروش می­رساند. شرکت تویوتا مدل ۲۰۱۵ خودروی کمری را دچار تغییراتی کرده است، ولی این تغییرات آنقدر کم است که اگر با دقت به آن نگاه نکنید، اصلا متوجه آن­ها نمی­شوید. برای این کار می‌توانید مدل­های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ این خودرو را با هم مقایسه کنید. با ورود رقیبانی مثل هیوندا سوناتا تغییرات کمری اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نقد و بررسی فضای داخلی

تغییرات داخل خودروی کمری نسبت به بیرون آن کمتر بوده و ظاهرکلی داشبورد و پنل مثل گذشته باقی مانده است (مثلا پلاستیک خاکستری). بعضی از تغییرات به‌کار رفته در مواد این خودرو از قبیل پارچه زیبای SofTex موجود بر روی صندلی‌های تیپ SE و حذف بعضی از درزها به منظور زیباتر شدن ظاهر آن، مشهود است. در داخل خودروی کمری نقاط قوت و ضعفی وجود دارد. مثلا دید در همه جهات خوب است و­­ستون‌های نسبتا باریک آن باعث می‌شود که راننده دید بهتری به بیرون داشته باشد. ارتفاع زیاد سقف خودرو هم به معنی فضای بالای سر بسیار خوب در داخل اتاق است. در طرف مقابل،کیفیت مواد به کار رفته در این خودرو و قطعات الکترونیک و همچنین آرامی داخل اتاق، هنوز از­­­­ خودروهای پیشروی این کلاس عقب‌تر است. صدای باد و جاده در داخل کمری در مقایسه با­ رقیبانش، بیشتر شنیده می‌شود. 
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نقد و بررسی بیرون خودرو

تغییرات ظاهری خودروی­کمری  ۲۰۱۵ جزئی و البته خیلی هم موفقیت آمیز نبوده است. مهمترین تغییر بوجود آمده در قسمت جلوی خودرو است. در تیپ SE جلو پنجره پلاستیکی مشکی بزرگ آن که­ از لبه کاپوت تا پایین‌ترین قسمت خودرو ادامه یافته است(این جلو پنجره در دیگر تیپ ها جای خود را به یک جلو پنجره چند رده داده است)، این قسمت را به طرز عجیبی بی‌انتها رها کرده است، انگار که شرکت تویوتا فراموش کرده که قطعه آخر پلاستیکی را روی سپر جلو خودرو نصب کند. ­تغییرات در قسمت چراغ جلو و شکل بدنه در کناره‌های خودرو،  بهتر وچراغ‌های عقب آن مثل اکثر خودروها تکراری است. خودروی کمری به گونه‌ای طراحی شده است که توانسته رضایت خریداران موجود در بازار را با عملکرد خوب خود جلب کند. 
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نقد و بررسی رانندگی خودرو

گیربکس شش دنده اتوماتیک این خودرو دارای تعویض دنده ای نرم، ولی در کل خیلی چشمگیر نیست. کیفیت سواری کمری جدید مثل مدل‌های قبلی آن آرام و نرم است. فرمان این خودرو نرم و در عین حال تیز و دقیق است. در خودروی کمری هنگام عبور از چاله‌ها و دست اندازها، صدای بیشتری نسبت به مدل‌های قبلی آن شنیده می‌شود. خودرو کمری SE دارای سیستم تعلیقی اسپرت و مناسب رانندگی در مسیرهای سفت‌تر می‌باشد.­­ مدل پایه چهار سیلندر کمری دارای مصرف سوختی بسیار خوب است که به ترتیب در شهر، بزرگراه و ترکیب این دو، معادل ۹.۴، ۶.۷ و ۸.۴ لیتر بر صد کیلومتر مصرف سوخت دارد. در تست ۲۸۱ کیلومتری کارشناسان به صورت ترکیبی، این عدد برابر ۸.۱۱ خواهد بود. 
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نقد و بررسی موتور

برای خودروی کمری دو موتور شبیه به هم موجود است. موتور استاندارد بر روی این خودرو یک موتور ۲۵۰۰ سی سی چهار سیلندر با قدرت ۱۷۸ اسب و گیربکس آن هم شش دنده اتوماتیک است. همچنین در تیپ‌های بالاتر، موتور ۳۵۰۰ سی سی ۶V با قدرت ۲۶۸ اسب بخار دیفرانسیل جلو با گیربکس شش‌دنده اتوماتیک هم به صورت انتخابی موجود است. موتورهای چهار سیلندر درکمری بسیار نرم و روان کار می‌کنند و باعث می‌شود که خودرو چه در ترافیک و چه بزرگراه، عملکرد چابکی داشته باشد. 
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نقد و بررسی ايمنی

موسسه NHTSA، تست تصادف از خودرو کمری ۲۰۱۵را آغاز کرده است. این خودرو تا اینجا موفق به کسب چهار ستاره از پنج ستاره ممکن در­­ قسمت تصادف از روبرو شده است و البته تست‌های دیگر هنوز گرفته نشده است. همچنین خودروی کمری از موسسه IIHS نمره کلی "خوب" را کسب و جایگاه TSPP را نیز بدست آورده است.
تویوتا کمری,2014 GLX  special

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو