بررسی تخصصی کمری 2013,GLX S special

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی تویوتا کمری,2013 GLX S special

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

اکثر مدلهای کمری خودروهای نرم و راحتی هستند و هیچ گونه لرزشی ندارند، اما این مدل خودرو، با وجود ارتقاء موتور V۶ آن، دارای عیب­ هایی می‌باشد. خودرو کمری در سال ۲۰۱۲، به طور کامل از نو طراحی شد، ولی در سال ۲۰۱۳ نسبتا بدون تغییر بود. روان بودن این خودرو استثنایی و تقریبا بی صدا است. رانندگی راحت و روان در اتوبان­ها و خیابان­ها با این میزان قدرت و کیفیت اصلا اتفاقی نیست.
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی فضای داخلی

در بازاری که همه شرکت‌ها، سدان­های بسیار خوبی را به ویژه در زمینه داخل خودرو می­سازند، بعضی از آن‌ها مثل هیوندای سوناتا، تقریبا به اندازه کمری راحت هستند، درحالیکه هوندا آکورد و  مزدا ۶ جدید دارای سطحی از راحتی داخلی هستند که کمری توان رقابت با آنها را ندارد. نسل قبلی کمری تا مدت‌ها در زمیته‌ی داخل خودرو، خودرویی درجه یک به شمار می­رفت، ولی مدل باز طراحی‌شده آن از همین ابتدا به نظر می‌آید که ارزش کمتری داشته باشد. این مورد در بازاری که هوندا مجبور شد پس از یک سال، خودروی سویک خود را پس از یک بار طراحی کامل از رده خارج کند، اصلا نشانه خوبی نیست. مشکل اصلی داخل این خودرو فقط آرایش قطعات و کنترل‌ها نیست. بلکه مشکل اصلی، استفاده از طرح­های مختلف در جنس استفاده شده در داشبورد، در­ها و دیگر فضا­هاست که سرنشینان مرتبا آنها را لمس می­کنند. این طرح­ها هنگام لمس کردن، حس اسفنجی به راننده دست می‌دهند. حتی برخی تکنیک‌ها برای بهبود آنها هم موثر نبوده ­است. با این حال فضای داخلی کمری هنوز برای راننده و سایر سرنشینان بسیار جادار است. فضای ۲۹۰۸ لیتر برای سرنشینان و ۴۳۶ لیتر برای صندوق، کاملا با بقیه خودروهای این کلاس جور هستند. 
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی بیرون خودرو

تغییرات تویوتا کمری روی بدنه خارجی کاملاً مشهودند، در این قسمت همه چیز به جز سقف تغییر قیافه داده است. جلو پنجره از جلو پنجره تویوتا آوالون و پسر عموهای گران قیمتش از خانواده لکسوس، بزرگتر، برجسته‌تر و چشمگیرتر است. اگر از پهلو به آن نگاه کنید، تراش خورده­تر به نظر می‌رسد، قسمت انتهایی آن نیز صاف و صیقلی است. در مجموع، می‌توان گفت تویوتا کمری جدید ناب­تر، اعلاتر و جا افتاده‌تر به نظر می‌رسد.
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی رانندگی خودرو

همیشه نظر بازرسان بر این بوده ­است که کمری دارای سواری راحت و بی‌صدا می‌باشد که باعث جذب رانندگان و مشتریان می‌شود. در چالش برای خودروهای سدان نیمه بزرگ، قضاوت در مورد سواری این خودرو درست بود، درحالیکه برای سایر خودرو­ها بسیار متناقض بود. در مدل SE این خودرو سعی شده­ است که تجربه رانندگی اسپرت را به راننده بدهند که این تجربه قبلا در هیچ کدام از خودروهای کمری که تست شده بود وجود نداشت. خوشدستی و فرمان این خودرو کمی بهتر شده ­است ولی سُر خوردن لاستیک‌ها هنوز وجود دارد. همچنین بسیاری از امکانات راحتی سواری این خودرو فدای نام اسپرت آن شده است که بعید می‌دانیم که خریداران کمری خواهان آن باشند. سیستم تعلیق SE در اتوبان دارای مقداری تکان بوده و رانندگی با این خودرو را آزار دهنده می‌نماید. رینگ چرخ ۱۸ اینچ آلیاژی این خودرو هم کمکی به بهبود آن نکرده­ است. این سایز رینگ در مدل SE استاندارد است ولی سایز استاندارد برای مدل‌های چهار سیلندر SE وXLE ، رینگ ۱۷ اینچ است. 
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی موتور

خودرو کمری دارای موتور ۲۵۰۰ سی‌سی چهار سیلندر و ۱۸۱ اسب بخار قدرت و همچنین گیربکس اتوماتیک شش دنده می‌باشد. اما در آزمایشی که با این خودرو انجام گردید، رویت شد که در سرعت بالا و حرکات پیچ در پیچ، ترمز‌های جلو کمی شل هستند. مصرف سوخت کمری چهار سیلندر ۹.۴، ۶.۷ و ۸.۴ به ترتیب در شهر، بزرگراه و ترکیب این دو است. 
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی ايمنی

خودرو­ی کمری مجهز به یک ست کامل کیسه هوا می‌باشد که از IIHS نمره عالی را کسب کرده­ است. همچنین این خودرو از NHTSA هم، در مجموع نمره پنج ستاره را دریافت کرده است. کمری در زمینه ایمنی صندلی کودکان در وضعیت‌های گوناگون و همچنین راحتی قطعات، نمره خوب را کسب کرد. 
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نقد و بررسی ارزش خرید

خودروی کمری بعنوان یک خودروی چهار سیلندر با امکانات راحتی و فضای بسیار زیاد، هنوز هم از سوی ما پیشنهاد می‌شود. رقبای کمی هستند که بدون توجه به اینکه مشتری چه انتظاری از سواری خودرو دارد، آن را گارانتی می‌کنند.  اما تویوتا که بیشترین تلاش را در مورد عملکرد این خودرو خرج کرده است، نتوانسته در مورد لرزش این خودروی محبوب، به اندازه کافی خوب عمل کند. 
تویوتا کمری,2013 GLX S special

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو