بررسی تخصصی کیزاشی 2013,نیمه فول اتومات

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

/سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نیمه فول اتومات 2013

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۹  
موتور: ۲۴۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۵
صفر تا صد (ثانیه): ۸.۸
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۳

معرفی خودرو

خودروی سوزوکی کیزاشی ۲۰۱۳ خودرویی عالی است که هنوز فرصت عرض اندام به آن داده نشده است. این سدان که اندازه ای مابین سدانهای کامپکت و متوسط دارد، ترکیب بسیار خوبی از ویژگیها و امکانات را ارائه کرده است که مورد نظر خریداران است. رانندگی با آن لذت بخش است، ترمزی عالی دارد و چهارچرخ محرک (AWD) نیز موجود است. امکانات استاندارد این خودرو بسیار خوب است، قیمتی منطقی دارد و کیفیت اتاق آن بالاست. اگر تیپ S شیک این خودرو را انتخاب کنید، حس خواهید کرد که در فولکس واگن نشسته اید.
این خودرو مقداری از رقبای خود کوچکتر است، بنابراین فضای جلوی پا در صندلی های عقب آن کمتر از سدان های متوسط است. مصرف سوخت خودروی سوزوکی کیزاشی باتوجه به موتور ۴ چهار سیلندر آن بسیار خوب است که البته موتور قوی تری برای این خودرو موجود نیست. سیستم نقشه خوان صفحه لمسی مدل ۲۰۱۳ این خودرو در مقایسه با سیستم های پیشرفته رقبا، تکنولوژی نمایش فوق العاده ای ندارد. البته می توان از این مورد گذشت و به رادیوی خوب آن که به صورت استاندارد روی خودرو است، چسبید.
 
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نقد و بررسی فضای داخلی

فضای داخلی خودروی سوزوکی کیزاشی ۲۰۱۳ قابل توجه بوده که این مهم به دلیل استفاده از مواد عالی و طراحی بسیار خوب در داخل آن است. این امکانات، گاهی نه تنها برای کیزاشی به عنوان یک خودروی سوزوکی، بلکه برای سدانهای متوسط نیز بسیار عالی است. میزان راحتی سرنشینان به دلیل وجود فضای بالای سر بسیار فراخ و صندلی های دارای شکل مناسب بالاست ولی با این حال، افرادی که در صندلی عقب این خودرو می نشینند، ممکن است در مقایسه با سدانهای متوسط، فضای جلوی پای کمتری داشته باشند. 
موارد نارضایتی دیگر از این خودرو، چندان پایه و اساس ندارد. برخی معتقدند که اندازه حروف موجود بر رادیوی این خودرو بسیار بزرگ است و تنها حروف کمی را در یک زمان نشان می دهد که این مشکل مختص رابط آیپاد اپل است. سیستم نقشه خوان موجود به نوعی بازارگرمی است زیرا عمکرد آن کمی سوال بر انگیز است و می توانید از سیستم های نقشه خوان دیگری استفاده کنید. همچنین، فضای صندوق این خودرو نیز کم است و تنها ۳۷۶ لیتر فضا را به شما می دهد. 
 
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی کیزاشی برای رانندگانی که به هیجانی بیش از یک سدان خانواده علاقه دارند، خودرویی راضی کننده است. چسبندگی این خودرو به سطح جاده مناسب است و فرمان آن نیزخوشدست بنظر میرسد و در جاده های پر پیچ و خم می تواند به راحتی حرکت کند. تنظیم سیستم تعلیق این خودرو کمی سفت است ولی به اندازه ی کافی، عالی نیست که تجربه ای فوق العاده را به دست بدهد. مدلهای اسپرت این خودرو به میزان ۱۰ میلی متر ارتفاع کمتری دارند و به همین دلیل سفت تر هستند. خودروی سوزوکی کیزاشی در بزرگراه ها سرو صدای ناچیزی دارد و تجربه خوبی به راننده می دهد.
عملکرد موتور چهار سیلندر خودروی سوزوکی کیزاشی به اندازه کفایت است ولی مصرف سوخت آن در مقایسه با رقبا کمی بیشتر است. عملکرد گیربکس ۶ دنده آن نیز برای کسانی که اولین بار از آن استفاده میکنند، تا حدی مبهم است. خودروی کیزاشی بر خلاف خودروهای دارای گیربکس CVT، در مورد کار کردن بدون سر و صدا، خوب کار می کند. همچنین می توان شیفتر تعویض دنده ها را پشت فرمان نصب کرد.
 
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نقد و بررسی موتور

تمامی خودروهای کیزاشی ۲۰۱۳ دارای موتوری ۴ سیلندر با ۲۴۰۰ سی سی حجم و قدرت ۱۸۵ اسب بخار و گشتاور ۱۸۰ پوند فوتی هستند. مدل پایه این خودرو دارای گیربکس ۶ دنده دستی بوده و دیفرانسیل جلو می باشد. سایر تیپ های این خودرو دارای گیربکس متغیر اتوماتیک (CVT) هستند. تیپهای SE و Sport GTS خودروی کیزاشی بطور اختیاری می توانند AWD باشند که این امکان به صورت استاندارد بر روی Sport SLS وجود دارد.
مصرف سوخت خودروی کیزاشی دارای CVT و با دیفرانسیل جلو به ترتیب در شهر، جاده و ترکیبی برابر ۱۰.۲، ۷.۸ و ۹ لیتر بر صد کیلومتر می باشد. البته این میزان مصرف بدون در نظر گرفتن اندازه خودرو هم خیلی خوب نیست. مدل AWD دارای مصرف ۱۰.۷، ۸.۱۱ و ۹.۴۰ و مدل پایه دارای گیربکس دستی نیز مصرفی به میزان ۱۱.۲، ۷.۵۸ و ۹.۴۰ لیتر بر صد کیلومتر هستند.
 
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نقد و بررسی ايمنی

تمامی خودروهای سوزوکی کیزاشی ۲۰۱۳ دارای ترمز ضد قفل، سیستم حفظ پایداری و کشش سطحی، کیسه هوای جلو و عقب و کیسه هوی سراسری کنار پنجره هستند. سیستم حفظ پایداری تقویت شده نیز برای مدلهای AWD موجود است. خودروی کیزاشی از موسسه IIHS نمره عالی "خوب" را در بخش تصادف از جلو و کنار را کسب کرده و در قسمت استحکام  سقف نیز، نمره دوم یعنی "قابل قبول" را دریافت نمود. 
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نقد و بررسی ارزش خرید

همانقدر که این خودرو اندازه کوچکی دارد، در قیمتش نیز تاثیر می گذارد. رانندگی با خودروی کیزاشی بسیار لذت بخش است و داخل این خودرو از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است و قیمت امکانات اضافی آن نیز در مقایسه با کلاس این خودرو، خوب است. خودروی کیزاشی ممکن است که در دریای خودروهای مشهور، خیلی اسم در نکرده باشد ولی اگر با دقت بیشتری به این خودرو نگاه کنید، شگفت زده خواهید شد.
سوزوکی کیزاشی,2013 نیمه فول اتومات

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید