بررسی تخصصی وانت زامیاد 1391,دنده ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

اسم نیسان با نیسان آبی (حتی آبی وحشی) در ذهن ایرانیان گره خورده است که لطیفه‌های نغز و شیرینی هم در اطرافش دیده و شنیده می‌شود؛ البته در عالم واقع سایر رنگ‌های آن نیز موجود است. نیسان زامیاد، وانتی قدیمی و باسابقه است که توسط زامیاد، از زیرمجموعه‌های سایپا، تولید می‌گردد. با تمامی مزایا و معایب، نیسان سهم  عمده‌ای از حمل و نقل جاده‌ای را به خود اختصاص داده و انتظار می‌رود بهبودهای قابل توجهی در آن بوجود آید تا بهره‌وری و ایمنی آن به سطح قابل قبولی برسد. 

سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین خودرو بسیار خسته‌کننده و ملال‌آور بوده و هیچ خلاقیتی در آن وجود ندارد. در طراحی داشبورد از پلاستیک خشک استفاده شده است و قطع به یقین پس از مدتی دچار سروصدا خواهد شد، مشکلی که اگر سوار نیسان شده باشید قطعا متوجه آن شده‌اید. مونتاژ قطعات کیفیت پایینی داشته و به هیچ وجه انتظارات را برآورده نمی‌نماید. صندلی‌های خودرو راحت نبوده و در مسافات طولانی موجبات ناراحتی سرنشینان را به وجود می‌آورند. این خودرو فاقد امکانات و آپشن‌های معمول است به طوریکه سایپا در وبسایت خود از فرمان دوتکه به عنوان آپشن نام برده است!

سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

از منظر زیبایی‌شناختی، هیچ المان جذابی در ظاهر این خودرو وجود نداشته و به جرات می‌توان گفت، زیبایی ظاهری اصلا در اولویت سایپا نبوده است. در نمای روبروی خودرو با چراغ‌های گردی مواجه هستیم که به شدت بدقواره و بی‌ریخت هستند. جلوپنجره خودرو مستطیل‌شکل بوده و در داخل آن مستطیل‌های کوچکتر تعبیه شده‌اند. سپر خودرو نقره‌ای رنگ است و از این لحاظ با جلوپنجره نقره‌ای رنگ، همخوانی دارد. خطی برجسته درمیانه کاپوت از پنجره جلو تا جلوپنجره کشیده شده است که گویی وظیفه حجم‌دهی به کاپوت را بر عهده داشته است! در حال کلی باید اذعان داشت المان‌های ظاهر در هماهنگی با همدیگر، توانسته‌اند ظاهری زمخت و نازیبا برای نیسان به ارمغان آورند!

سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

نقد و بررسی موتور

نیسان زامیاد به صورت انژكتوري بنزینی، انژكتوري دوگانه سوز و دیزلی روانه بازار شده است. نوع انژکتوری آن مجهز به موتور ۲۴۰۰ سی‌سی است که در مدل بنزینی و دوگانه‌سوز به ترتیب قادر به تولید ۱۰۰ و ۹۰ اسب بخار توان و ۱۹۰ و ۱۸۰ نیوتن‌متر گشتاور است. نوع دیزلی مجهز به موتور ۲۸۰۰ سی‌سی است که قادر به تولید ۹۳ اسب بخار توان و ۲۲۵ نیوتن‌متر گشتاور است. مصرف سوخت مدل انژکتوری ۱۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و مدل دیزلی ۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. استاندارد آلایندگی هر دو مدل یورو۴ است. 

سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

نقد و بررسی ايمنی

شاید بزرگترین ضعف زامیاد ایمنی پایین آن باشد چراکه فاقد حداقل امکانات ایمنی لازم است. هر ساله شاهد تصادفات زیادی هستیم که یک پای آن، نیسان زامیاد است و بی‌دلیل نیست که این خودرو لقب آبی وحشی را با خود به یدک می‌کشد. اگر بخواهیم به امکانات ایمنی این خودرو اشاره نماییم، فقط به ترمز ضد قفل و اعمال الکترونیکی نیروی ترمز می‌رسیم که برای چنین خودرویی اصلا کافی نیست.  

سایپا وانت زامیاد,1391 دنده ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید