بررسی تخصصی ساندرو 1395,اتوماتیک

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

/رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

renault sanderoparskhodro

تصویر ۳۶۰ درجه خودرو

اتوماتیک 1395

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۹.۴  
موتور: ۱۵۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۱.۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰

معرفی خودرو

شرکت رنو با همکاری شرکت پارس خودرو،  مدل هاچ بک تندر ۹۰، یعنی رنو ساندرو را در دو نسخه اتومات و دنده ای وارد بازار ایران نمود. رنو ساندرو که با استقبال خوب هموطنانمان اکنون در خیابان‌های شهر در حال رفت و آمد هستند، با به ارث بردن اکثر مشخصات رنوی بزرگ، یا همان تندر۹۰، پتانسیل خوبی را برای کسب بازار دارد. زیرا میل و گرایش به استفاده از خودروهای شهری اخیراً در ایران با توجه به قیمت سوخت و ترافیک زیاد رونق گرفته است. جالب توجه است که شرکت رنو در طراحی دو خودروی تندر۹۰ و ساندرو، تمام تلاش خود را برای ساخت خودرویی مقاوم انجام داده است. در بخش های بعدی بیشتر با رنوی خانوادگی کوچک آشنا می شویم.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی فضای داخلی

رنوی ساندرو اصالت خود را در طراحی داخلی تا حد زیادی حفظ کرده است. عقربه ها، نور پس زمینه آن، صفحه کامپیوتری که حاوی نشانگر های دمای آب، میزان بنزین و غیره است دقیقاً به شکل قبلی در تندر۹۰ طراحی شده است. طراحی فرمان نیز تقریباً همان طراحی تندر۹۰ می باشد. کمی در بخش داشبورد تغییرات وجود دارد که این موضوع به راحتی به چشم مصرف کنندگان می آید. شاید شرکت رنو با این تغییر قصد حذف خشکی طراحی داشبورد را داشته است. دکمه ها و شیشه بالابرها، در جای قبلی در تندر۹۰ قرار دارند، ولی اندکی تغییر چهره داده اند. طراحی صندلی ها نیز در خودرو به تندر۹۰ شباهت دارد و سواری خوبی را ایجاد می کند.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی بیرون خودرو

در کل هرگاه درباره رنوهای بازار صحبت به میان می آید، کلمه "چهره زیبا" یا "طراحی خاص و تاثیرگذار" در ذهن کسی متبادر نمی شود. مدل هایی از خودروی رنو که در بازار ایران هستند، در مقایسه با خودروهای زیبای کره ای به راحتی از دور مسابقه زیبایی حذف می شوند. مخصوصاً اگر هدف شما ساندرو و یا تندر۹۰ باشد. استفاده از چراغ های تقریباً بیضی شکل، و ابروی بالایی آن در جلوی خودرو ما را به یاد خودروهای قدیمی می اندازد. خط های کم و حجم های ساده بدنه خودرو در دو طرف نیز، نشان از هدف طراحان برای هزینه پایین ساخت بوده است. چراغ کشیده و بلند از تندر۹۰ به ارث رسیده. طراحی پشت ساندرو تا حدودی مقبول تر است و شاید شباهتی با i۳۰ را به ذهنتان بیاورد.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی رانندگی خودرو

سواری خودروی ساندرو را می توان در بازه قیمتی خود، یک سواری خوب نامید. این خودرو با توجه به اندازه مناسب داخل، سواری نرم، سیستم ترمز و قدرت خوب موتور می تواند خاطره خوبی را حتی در سفرهای بین شهری برای شما ایجاد کند. البته می توان گفت نسخه اتوماتیک آن به دلیل اینکه از گیربکس ۴ دنده ای بهره مند است، بهتر است در مصارف شهری به کار گرفته شود، زیرا سرعت لازم را برای سفرهای جاده ای به راننده نخواهد داد. در طرف دیگر نمونه دنده ای آن با گیربکس ۵ دنده و همچنین ضریب خوب بین دنده ها، سواری مناسبی را به شما خواهد داد.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی موتور

پیش رانه این خودرو همان پیشرانه موفق K۴M است که در خودروی تندر۹۰ به کار رفته و تاریخچه عملکردی بسیار مناسبی از خود باقی گذاشته است. موتوری با ظرفیت ۱۵۹۸ سی سی، آرایش ۴ سیلندری و ۱۶ سوپاپ که می تواند در دور ۵۷۵۰، توانی معادل ۱۰۵ اسب بخار تولید کند. این ساختار موتور به خوبی توانسته است در ایران جواب گوی استفاده کنندگان باشد.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی ايمنی

رنو ساندرو با بهره مندی از سیستم های ABS و EBD سیستم ترمز خوبی دارد. البته این سیستم ترمز می توانست قوی تر از وضعیت فعلی نیز باشد. شاید در مقام مقایسه ترمز ساندرو با تندر۹۰، بتوان گفت مجموع عملکرد ترمز به دلیل کاهش گیجی فرمان در هنگام ترمز، آن هم به دلیل کاهش طول خودرو در ساندرو بهتر از نسخه صندوق دار آن یعنی تندر می باشد. وضعیت شاسی بندی خودرو نیز طراحی سال ۲۰۰۸ فرانسه است که می توان به آن اعتماد نمود.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نقد و بررسی ارزش خرید

رنو ساندرو خودرویی مطلوب می باشد. این موضوع را می توان از آمار موفق فروش آن در چند ماهه اخیر برداشت نمود. ساندرو و تندر۹۰ دو خودرویی هستند که در فرانسه برای قشر کم درآمد با کیفیتی بالا ساخته شد تا بتواند به صورت برد/برد، هم برند خودروسازی رنو را معتبر نماید و هم اقشار پایینی جامعه را از داشتن خودرو یی مناسب بهره مند نماید. قیمت جهانی آن ۸۰۰۰ دلار بوده است که در ایران با بیش از ۱.۵ برابر قیمت به فروش می رسد. قیمت ساندرو دنده ای (تیر ۹۵) در حدود ۴۶ میلیون تومان و قیمت نسخه اتومات آن در حدود ۵۲ میلیون تومان است.
رنو ساندرو,1395 اتوماتیک

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید