بررسی تخصصی فلوئنس 2012,اتومات E4

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۵  
موتور: ۱۹۹۷
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۰

معرفی خودرو

خودروی فلوئنس یکی از مدلهای مقرون به صرفه شرکت رنو است که در کشور کره جنوبی طراحی شده تا به بازار شرق  و خاورمیانه عرضه گردد. این خودرو در سال ۲۰۱۳ دستخوش تغییرات ظاهری شد. اندازه این خودرو مابین خودروهای کامپکت و متوسط است و خودرویی است که به قیمتش می ارزد و می توان امکانات خوبی را به آن اضافه کرد.
خودروی فلوئنس در چهار ماه گذشته در کشور ترکیه به عنوان پرفروشترین خودرو معرفی شده است و در ماه های دیگر نیز جزو ۱۰ خودروی پرفروش این کشور بوده است. به همین خاطر منطقی بود که شرکت رنو اولین تغییر در ظاهر این خودرو در سال ۲۰۱۲ را در نمایشگاه خودروهای استانبول سال ۲۰۱۲ ارائه کند. 
 
رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

نقد و بررسی فضای داخلی

اتاق خودروی فلوئنس کاملا ماهرانه کار شده است. البته کیفیت مواد به کار رفته در آن شاید همانند خودروی وولکس واگن نباشد اما به هرحال قطعا خوب است. کنسول وسط این خودرو خیلی خوب کار شده است و امکانات ضروری بر روی آن قرار دارد و در عین حال خیلی هم پیچیده نیست. 
صندلی عقب این خودرو بسیار راحت است. در قسمت عقب، پریز برق، دید بسیار عالی از بیرون، آفتابگیر و صفحه نمایش عریض وجود دارد و تشک صندلی ها و دربردارندگی آنها خوب است و به میزان مناسبی نیز زاویه دارد. داخل این خودرو هم مثل بیرون آن باعث نخریدن خودرو توسط مشتریان نخواهد بود.
 
رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

نقد و بررسی بیرون خودرو

در گذشته قسمت جلو خودروی فلوئنس زیبا نبود ولی طراحان این خودرو سعی کردند تا این مورد را رفع کنند. جلو پنحره این خودرو با یک جلو پنجره جدید اسپرت جایگزین شده است و سپر جلوی آن نیز به دلیل وجود چراغ مه شکن و چراغ LED روز، زیبا و جذاب تر شده است. در کل طراحی قسمت جلوی این خودرو نسبت به گذشته، یک پله بهبود یافته است.
قسمتهای کناری و عقب خودرو بدون تغییر باقی مانده است. زوایای این قسمتها هنوزهم تازه و خاص به نظر می رسد بخصوص در مقایسه با رقبایی از قبیل الانترا با آن ظاهر بیش از حد جدیدش.
 
رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی فلوئنس از کیفیت سواری مناسبی بهره میبرد. کارشناسان ما در جاده ای دو طرفه و پر چاله با این خودرو رانندگی کردند و این پستی و بلندی ها به خوبی توسط خودرو دفع می شد. نکته جالب این است که سواری این خودرو در حالی اینقدر خوب است که به فرمان پذیری هم وابستگی ندارد. این سدان اسپرت در سر پیچ ها هم به خوبی می پیچد. نرمی فرمان خودروی فلوئنس همانند خودروهای آلمانی است و تعادل آن نیز مناسب است. فقط شتاب اولیه ی آن چندان مطلوب نیست. شرکت رنو اعلام کرده است که میزان مصرف سوخت خودروی فلوئنس برابر ۴.۱۶ لیتر درهر صد کیلومتر است. موتور این خودرو به کم مصرف بودن مشهور است. البته میزان مصرف سوخت خودوریی که کارشناسان ما تست کردند در سربالایی ها و گردنه ها ۱۰.۸ لیتر در صد کیلومتر بود.
رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

نقد و بررسی ايمنی

شرکت رنو یکی از سازندگانی است که انتظار می رود که همیشه نمره ۵ ستاره را در بخش تست تصادف بگیرد و خودروی فلوئنس با قیمت ۳۰۰۰۰ دلاری اش  در بازارهای خارج از کشورمان، کمبودی در بخش ایمنی ندارد. امکانات ایمنی این خودرو عبارتند از سیستم حفظ پایداری، ترمز ضد قفل، دو کیسه هوای جلو، کیسه هوای ضربات کناری و کیسه هوای پرده ای، کمربند ایمنی با محدود کننده بار (بعلاوه کمربندهای پیش کشنده برای صندلی های جلو)، چراغ خودکار و برف پاک کن دارای سنسور باران.
رنو فلوئنس,2012 اتومات E4

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو