بررسی تخصصی داستر 2014,SE تک دیفرانسیل

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۹.۷  
موتور: ۱۹۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۷
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۰

معرفی خودرو

زمانی که خودروی رنو داستر در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد، از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار شد. اینکه بخواهید یک شاسی بلند با قیمت هاچبک های دیگر سازندگان ارائه کنید، راهی کاملا جدید بود که سایر سازندگان حتی فکر چنین کاری را هم در سر نداشتند. این نوآوری به طراحی انجامید بطوریکه ظاهر خودروی داستر آنقدر جدید بود که خودرویی دیگر در بازار به این صورت نبود. با اینکه قیمت این خودرو خوب بود اما از زیبایی ظاهری اش هم نزده بودند. چراغ عقبهای مستطیل شکل، شیشه عقب پنج ضلعی و انحناهای زیبای رینگ چرخ برخی از عناصری هستند که ظاهر خودروی داستر را به یک شاسی بلند بی همتا تبدیل می کنند.
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل خودوری داستر ساده و در عین حال لذت بخش است. با اینکه میزان زیادی پلاستیک در داخل آن به کار رفته است اما طراحی و محل قرارگیری دکمه ها از بسیاری خودروهای دیگر بهتر است و دسترسی به آنها نیز ساده است. در داخل این خودرو یک خروجی AUX وجود دارد و کیفیت سیستم صوت آن متناسب با خودرویی در این سطح است. رنگ نور کیلومتر شمارها نارنجی بوده که در شب بسیار زیباست. البته در این خودرو رابط بلوتوث موجود نیست که این خود اشکالی محسوس است زیرا این مورد در بخش استانداردهای ایمنی امروزی بسیار مهم است.
سادگی داخل این خودرو، استفاده از آ را راحت تر کرده است. شما در خودروی داستر بر خلاف بسیار از خودروهای امروزی که کابین خودرو را به مانند کابین خلبان هواپیما پیچیده کرده اند، تنها به ابزارهای ضروری دسترسی دارید. فضای نشستن این خودرو بسیار خوب است و اگر ردیف دوم صندلی های آن را بخوابانید، فضای صندوق آن به ۱۶۳۶ لیتر خواهد رسید. 
 
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروی داستر ظاهری زیبا و در عین حال آرام دارد. شرکت رنو ظاهر خودروی کپچر را تغییر داده است ولی خودروی داستر می تواند به طور کلی عوض شود. این خودرو دارای چراغ جلو های شش ضلعی، مه شکن های کوچک و جلوی مربعی کوچک که شبیه کیا اسپورتیج هم نیست. قسمت عقب خودرو جذابیت بیشتری دارد و نشان می دهد که داخل خودرو احیانا بسیار جادار است.
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نقد و بررسی رانندگی خودرو

انتخاب موتور در این خودرو راحت است به طوریکه یا بنزینی است و یا دیزل و هر کدام را که انتخاب کنید عملکرد خوبی خواهند داشت. رانندگی با خودروی داستر راحت و کم اذیت است و سواری خوبی نیز دارد، فرمان پذیری آن رضایت بخش است و نرم و خوب عمل می کند.اگر یک مدل ۴ درب این خودرو را خریداری کنید، علاوه بر ظاهری قوی هیکل، خودروی شما دو دیفرانسیل نیز خواهد بود. البته این بدان معنی نیست که خوردوی شما به لندروور تبدیل شده است اما در زمینهای پر گل و لای، توانایی بیشتری را به خودروی شما می بخشد. 
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نقد و بررسی موتور

یک موتور ۲۰۰۰ سی سی ۵ سیلندر با قدرت ۱۳۸ اسب بخار و ۱۹۸ واحد گشتاور برای این خودرو وجود دارد که گیربکسی ۴ دنده و اتوماتیک به آن متصل است. اما می توانید به طور اختیاری گیربکس ۶ دنده دستی و همچنین مدل ۴ درب یا دو درب آن را انتخاب کنید. این خودرو در جاده و حتی در صحرا عملکرد بسیار خوبی دارد زیرا ارتفاع آن ۲۱۰ سانتیمتر است ولی خیلی مناسب زمینهای شنی نیست.
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نقد و بررسی ايمنی

خودروی داستر، خودرویی جادار برای خانواده است و بسیار مناسب پیک نیک و مسافرت رفتن است. صندلی های جلو بسیار راحت هستند و در صندلی های عقب فضای کافی برای سوار شدن ۳ کودک وجود دارد و نکته قابل ذکر دیگر، تا شدن صندلی عقب و افزایش فضای صندوق است. درب بزرگ صندوق این خودرو باعث می شود که اجسام بزرگ را هم به راحتی در داخل صندوق قرار دهید. کیسه هوا برای صندلی های جلوی خودروی داستر استاندارد است ولی برای صندلی های عقب اختیاری است.
رنو داستر,2014 SE تک دیفرانسیل

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو