بررسی تخصصی 407 2009,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی پژو 407,2009 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۱  
موتور: ۲۰۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۱۳
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۱
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰

معرفی خودرو

کمپانی پژو از آن دست شرکت‌های خودروسازی موفق بازار ایران است که حتی با وجود گذشت سالیان سال، ۲۰۶ آن جزء یکی از پرفروشترین‌های بازار کشور است. پژو با شناخت ذائقه مشتری ایرانی برای هر طیفی، محصول خاصی ارایه داده است که در کلاس سدان، پژو ۴۰۷ یکی از محصولات این شرکت خوشنام فرانسوی به شمار می‌آید. با وجود آنکه ورود ۴۰۷ به بازار فقط در طی یک بازه زمانی‌کوتاه مدت انجام شد ولیکن از همان ابتدا طرفداران بسیاری را جلب خود نمود. این خودرو با ظاهری زیبا و کیفیتی مناسب، یکی از سدان‌های قابل اعتنای بازار بوده و قطع به یقین حرف‌های زیادی در مقابل سدان‌های چینی و حتی کره‌ای و ژاپنی دارد. 

پژو 407,2009 -

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین خودرو دارای ظاهری شیک و مدرن بوده و پژو تمامی تلاش خود را نموده است تا با پایین نگه داشتن قیمت، کیفیت قابل قبولی را ارایه دهد و در این زمینه هم تا حدود زیادی موفق بوده است. جایابی ادوات و تجهیزات به خوبی انجام شده است و راننده به سهولت می‌تواند از آن‌ها بهره جوید. در طراحی داشبورد از قطعات کروم استفاده شده است که در کنار رنگ مشکی سایر قسمت‌ها، تناسب زیبایی را پدید می‌آورد. کیفیت مواد به کاررفته در کابین قابل قبول بوده و در اندازه‌های نام پژو قرار دارد. با وجود آنکه پژو ۴۰۷، سدان بزرگی است ولیکن افراد قدبلند تا حدودی با مشکل مواجه خواهند بود. از امکانات این سدان فرانسوی می‌توان به رادیو دیجیتال به همراه MP۳ و CD با کنترل پشت فرمان، سنسور باران، آینه الکتروکرومیک راننده، کروز کنترل، تهویه هوا اتوماتیک با کانال عقب، آینه بغل برقی و جمع‌شو هوشمند و ... اشاره کرد. یکی دیگر از ایراداتی که می‌توان به ۴۰۷ وارد دانست که در مقابل برخی رقبای چشم‌بادامی کم می‌آورد. 

پژو 407,2009 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

نظرات در مورد ظاهر این خودرو متفاوت بوده، برخی آن را خودرویی جذاب و برخی کارشناسان نیز نقدهای جدی بر آن وارد می‌نمایند ولیکن باید گفت نتیجه کار پژو در این محصولی، پکیجی زیبا و شیک بوده است. چراغ‌های جلو به طرز کشیده‌ای طراحی شده و این امر به همراه کاپوت شیبدار، نمای دلنشینی را در قسمت جلو به وجود آورده است. جلوپنجره بزرگ مشبک که در بالای آن لوگوی بزرگ پژو قرار گرفته است از دیگری المان‌های ویژه نمای جلو خودرو است. در نمای جلو تقریبا همه چیز بزرگ طراحی شده است! و این موضوع به هنگام پارک کردن می‌توانند دردسرساز باشد. در نمای جانبی و عقب خودرو المان چندان ویژه‌ای به چشم نمی‌خورد ولیکن سادگی آن‌ها به همراه خطوط منحنی ملایم، هماهنگی بی‌نظیری را با نمای جلو خلق کرده است. طول، عرض و ارتفاع خودرو به ترتیب ۴۶۷۶، ۱۸۱۱ و ۱۴۴۵ میلی‌متر است. 

پژو 407,2009 -

نقد و بررسی موتور

این سدان فرانسوی مجهز به موتوری با حجم ۲۰۰۰ سی‌سی بوده که قادر است توان ۱۴۳ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه را تولید نماید. شتاب صفر تا ۱۰۰ خودرو ۱۰.۵ ثانیه و حداکثر سرعت آن نیز ۲۰۷ کیلومتر بر ساعت است که برای مدل دنده دستی این مقادیر به ۹.۱ ثانیه و ۲۱۳ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مصرف سوخت مدل دستی در جاده، شهر و حالت ترکیبی به ترتیب ۶.۴، ۱۱ و ۸.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. شایان ذکر است که مقدار مصرف مدل اتومات در حالت ترکیبی برابر با ۸.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. 

پژو 407,2009 -

نقد و بررسی ايمنی

پژو ۴۰۷ مجهز به ۶ کیسه هوای ایمنی است که از این حیث، پژو عملکرد قابل قبولی را داشته است. از دیگر امکانات ایمنی خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضدقفل، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBA)، سیستم کنترل پایداری (ESP)، سیستم کنترل لغزش خودرو به هنگام شتاب‌گیری (ASR) و ... اشاره نمود. 

پژو 407,2009 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

407