بررسی تخصصی قشقایی 2011,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی نیسان قشقایی,2011 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۴  
موتور: ۱۹۹۷
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۸
صفر تا صد (ثانیه): ۱۱.۳
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۵

معرفی خودرو

نام خودروی نیسان قشقایی که از ایل قشقایی ایل بزرگ ترک زبان در جنوب و جنوب غربی ایران (استان فارس) گرفته شده است در کارخانه ساندرلند انگلستان تولید شده است. طراحی قوی، عملکرد مناسب گیربکس و سرهم کردن مناسب قطعات از ویژگی‌های این خودرو به‌حساب می‌آید.
نیسان قشقایی,2011 -

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل اتاق خودروی قشقایی به اندازه کافی رضایتبخش است و در ساخت آن از مواد باکیفیتی استفاده شده است. فضا در ردیف‌های اول و دوم برای چهار فرد بالغ بسیار مناسب است و ارتفاع این خودرو نیز به میزانی است که سرنشینان، دید بهتری را نسبت به سرنشینان خودروهای هاچبک خواهند داشت. طول خودروی قشقایی کمی بیشتر از خودروهای پنج سرنشین است و به همین دلیل نیز فضا برای ردیف صندلی اضافی موجود باشد. البته این فضا برای افراد بلند قد خیلی کافی نیست و این دو صندلی بیشتر مناسب خردسالان و یا بزرگسالان نه چندان بلند قد می‌باشد. صندلی‌های عقب قابلیت خوابیدن را دارند و باعث به وجود آمدن ۴۵۰ لیتر فضا می‌شوند و در صورتیکه صندلی‌های ردیف دوم را نیز بخوابانید، این فضا به ۹۱۵ لیتر نیز می‌رسد. در نتیجه فضای بیشتر در این خودرو، دلیل بهتری برای خرید آن می‌باشد. برای خودروی قشقایی، ۲ تیپ خودرو SE و LE موجود است. که امکاناتی مثل کروز کنترل، سنسور پارک، سیستم تهویه اتوماتیک و چراغ مه‌شکن جلو فقط برای تیپ LE وجود دارد.
نیسان قشقایی,2011 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

شکل اصلی خودروی نیسان قشقایی از سال ۲۰۰۸ به بعد تغییر نکرده، اما تغییرات جزئی اعمال شده در سال ۲۰۱۰، باعث افزایش جذابیت و کیفیت این خودرو گردید. خودرو قشقایی خودروی شاسی‌بلندی است که استایلی مشابه خودروهای کوپه دارد، البته بدلیل پنجره‌های کوچک عقب این خودرو، رانندگی با دنده عقب می‌تواند کمی دشوار باشد.
نیسان قشقایی,2011 -

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اولین مدل‌های خودروی قشقایی به سواری نرم و فرمان پذیری مناسب معروف نبودند اما از سال ۲۰۱۰ که تغییرات این خودرو شامل عوض شدن سیستم تعلیق خودرو گردید، علاوه‌ بر کیفیت سواری خودرو، امنیت خودرو را نیز در پیچ‌های جاده بالاتر برد. درحالیکه سواری این خودرو در ابتدا زیر متوسط بود، اما هم اکنون یکی از خودروهای شاسی‌بلند خوب موجود در بازار ایران می‌باشد.
نیسان قشقایی,2011 -

نقد و بررسی موتور

دو نوع موتور ۲۰۰۰ سی‌سی برای خودروی قشقایی موجود است، یکی بنزینی و دیگری دیزل، که مدل ۲۰۰۰ سی‌سی بنزینی در دو تیپ SE و LE در ایران وجود دارد که توانایی تولید ۱۴۲ اسب بخار قدرت را دارا می‌باشد. تیپ SE تک دیفرانسیل و تیپ LE دو دیفرانسیل است. شتاب صفر تا صد مدل SE آن بهتر و حدود ۱۰.۷ ثانیه است، اما نوع بنزینی نیز تنها ۰.۶ ثانیه کندتر و برابر با ۱۱.۳ ثانیه است. موتور این خودرو دارای مصرف سوخت ترکیبی آن برای مدل دو دیفرانسیل برابر ۸.۳ و برای مدل تک دیفرانسیل ۸.۰ می‌باشد. مدل موجود در ایران برای هر دو تیپ گیربکس اتوماتیک CVT دارد، همچنین CO۲ خروجی آن برای این موتور ۲۰۰۰ سی‌سی برایر با ۱۹۴ واحد می‌باشد.
نیسان قشقایی,2011 -

نقد و بررسی ايمنی

خودرو پنج نفره قشقایی عملکرد بسیار مناسبی در تست تصادف EuroNCAP در سال ۲۰۰۷ داشته است که باعث کسب بیشترین نمره ممکن در حفاظت سرنشینان بزرگسال را داشت. همچنین این خودرو در بخش محافظت از سرنشینان خردسال نیز نمره بسیار خوبی را کسب نمود ولی در بخش عابرین پیاده تنها دو ستاره بدست آورد. در خوردوی نیسان قشقایی سیستم کنترل دینامیکی و کیسه هوای جلو، جانبی و پرده‌ای برای تیپ LE وجو دارد که تیپ SE فقط کیسه هوای جلو را دارد.
نیسان قشقایی,2011 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو