بررسی تخصصی پیکاپ دو کابین 1387,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی نیسان پیکاپ دو کابین,1387 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴  
موتور: ۲۴۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۵۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۰ لیتر

معرفی خودرو

اوایل سال ۸۰ بود که  وانت‌های بازار خودرو تنها شامل پیکان وانت و نیسان وانت آبی و مزدا ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ بودند، ندر همان سال یعنی اوایل سال ۱۳۸۱  پارس خودرو وانتی دوکابین را راهی بازار کرد که از وانت های دیگر بازار به روز تر و قابلیت آفرود در جاده های کوهستانی داشت. وانت پیکاپ نیسان توانست در دهه ۸۰ به فروش خوبی در ایران دست پیدا کند و در آن زمان یک خودروی محبوب برای سازمان ها و ارگان های دولتی به حساب می آمد و حتی نسخه کابین دار از این وانت به نام نیسان سرانزا بعدها در پارس خودرو مونتاژ شد که اکثرا بانک ها برای حمل و نقل پول از آن استفاده می کردند.

نیسان پیکاپ دو کابین,1387 -

نقد و بررسی فضای داخلی

 وقتی داخل کابین خودرو می شویم و با دقت بیشتری نگاه کنیم. اولین نکته ای که به آن پی خواهید برد کیفیت پائین مواد بکار رفته در کابین نیسان پیکاپ است. دومین نکته منفی نیز هنگام استفاده از کلیدهای داشبورد خودرو است که  ارگونومیک خوبی را برای استفاده راننده از آنها را ندارد. از نکات مثبت کابین خودروی نیسان پیکاپ باید گفت که در زمان خودش به امکانات رفاهی مناسبی مثل سیستم صوتی با قابلیت پخش MP۳، شیشه های بالابر برقی، آینه های جانبی با قابلیت تنظیم الکتریکی، فرمان هیدرولیک، قفل مرکزی مجهز است.

نیسان پیکاپ دو کابین,1387 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

طراحی ظاهری نیسان پیکاپ شباهت های بسیار زیادی را به تویوتا هایلوکس نسل پنجم  دارد. بنابراین نمای خارجی نیسان پیکاپ اصلا بروز نیست، هر چند برای یک وانت اقتصادی با طراحی دهه ۹۰ میلادی شاید طراحی خارجی چندان در اولویت نباشد اما به هر حال غبار قدیمی بودن در قسمت های مختلف نیسان پیکاپ دیده می شود.

نیسان پیکاپ دو کابین,1387 -

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اگر برای اولین بار سوار بر نیسان پیکاپ شوید، با احساس خشکی بیش از حد تعلیق آن حتما به این فکر می‌روید که آیا بر روی خودرو کمک فنری نصب شده یا نه ؟! برای آنهایی که بیشتر جابجایی هایشان در مسیرهای نسبتا هموار شهری است خشکی تعلیق این خودرو تاحدودی آزار دهنده خواهد بود، اما درعوض برای افرادی که می‌خواهند حمل بار را در مسیرهای آفرود انجام دهند، این ویژگی تا مقدار زیادی کمک کار آنان خواهد شد. بنابراین برای خریداری آن می‌بایست از قبل توقعات خود را کاملا مشخص سازید.  این کلاس از خودروها بیشتر در شرایط سخت و ناهموار خارج از جاده مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی عبور از مسیرهای صعب‌العبور نیز گشتاور بالایی را می‌طلبد که با توجه به وزن کم این پیکاپ ۲۰۸ نیوتن‌متر بایستی کافی به نظر بیاید و نمی‌شود از آن توقع تویوتا هایلوکس را داشت! تجیهزات جانبی و ایمنی خوب و مناسبی هم به همراه دارد و فراموش نکنیم که نیسان پیکاپ را برای قابلیت چهارچرخ متحرک آن انتخاب کرده‌ایم و بایستی از تمامی قابلیت‌های آفرود آن نهایت استفاده را برد. ترمزها خیلی پاسخگوی نیاز خودرو نیستند و بهتر است هنگام رانندگی با آن، حتماً به این موضوع توجه نمایید.

نیسان پیکاپ دو کابین,1387 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو