بررسی تخصصی پاترول چهار درب 1382,دنده ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۷.۰  
موتور: ۲۸۲۶
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۴۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۷.۱
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۹۵

معرفی خودرو

پاترول سری ۱۶۰ محصول شرکت نیسان است که در سال ۱۹۸۰ وارد بازار شد و تا سال ۱۹۸۹عرضه آن ادمه پیدا کرد و بعد از آن تغییراتی در بخش های فنی ان انجام گرفت و به کد ۲۶۰ ارتقا پیدا کرد.ورود پاترول به ایران   به اوایل دهه ۶۰بر می گردد.پاترول را می توان یک شاسی بلند دو دیفرانسیل دانست که در نسخه های دو درب و چهار درب در ایران عرضه شد و در سال ۱۳۸۳ عرضه آن  متوقف شد و  نیسان رونیز و نیسان پیکاپ جای پاترول را در بازار گرفتند.
نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

نقد و بررسی فضای داخلی

طراحی ساده و دوست داشتنی پاترول، باعث شد با گذر زمان در مقابل رقبای خود بتواند جایگاه خودر را حفظ کند.هرچند شیشه های بزرگ سیستم تهویه ی هوای آن، سرنشینان را در فصل های تابستان و زمستان با مشکل روبه رو خواهد کرد اما برای افرادی که می خواهند برای  فضای بیرون دید مناسبی داشته باشند گزینه خوبی را پیش رو ی آن ها قرار می دهد.داشبورد پاترول از جنس پلاستیک بوده که  هم احتمال خرابی آن  بیشتر و هم  تعمیر آن راحت تراست. امکانات رفاهی پاترول  سیستم تهویه مطبوع و فرمان هیدرولیک است

نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

طراحی ظاهری نیسان پاترول بسیار ساده است . بطوری که در نمای جانبی با یک ماشین جعبه ایی شکل روبه رو هستیم. ولی با توجه با خاصیت آفرودی خوبی که این ماشین دارد ، توانسته با توجه به همین طراحی ساده در مناطق کوهستانی و جاده ایی به خوبی عملکرد عالی را از خود نشان دهد. طراحان نیسان ژاپن نیسان پاترول را ساده طراحی کرده لند تا در صورت تصادف یا آسیب دیدن بدنه خودرو به راحتی قابل تعویض یا تعمیر باشد. در مدلسال های مختلف؛  چهره نیسان پاترول فقط از نمای جانبی تغییر یافته به طوری که در بعضی سال ها با پاترول هایی با چراغ گرد و در بعضی از سال ها نیز مثل اواخر سال ۷۸ با چراغ های مستعطیل شکل به یازار عرضه شده اند.
نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

نقد و بررسی رانندگی خودرو

از ویژگی های خوبه نیسان پاترول تک کابین و دو کابین می توان به سیستم تعلیق قدرتمند خودرو اشاره کرد که در زمان خودش بسیار پیشرفته بود . وجود  سیستم فرمان هیدرولیک در دهه ۷۰ خورشیدی یک حسن بزرگ در آن زمان به حساب می آمد که پاترول از ان بهره برده بود همین فرمان نرم باعث شده بود لذت رانندگی در نیسان پاترول دوچندان شود . هندلینگ عالی و سیتم فنر بندی بسیار نرم در جاده های پر پیچ و خم مثل  شمال ایران و مناطق کوهستانی در سمت غرب کشورمان باعث شده بود طرفداران این خودروی آفرودی بیش از پیش برایش سر و کله بزنند.
نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

نقد و بررسی ايمنی

نیسان پاترول از لحاظ ایمنی هیچ حرفی برای گفتن ندارد و به دلیل ضعف در ستون این خودرو در صورت تصادف از ناحیه جلو ، احتمال آسیب دیدگی به سرنشینان جلو بسیار بیشتر است، همچنین ترمز این خودرو نیز توانایی بالا در سرعت های زیاد برای توقف خودرو را نداشته و به همین دلیل زود از مدار تولید مونتاژ در خط تولید پارس خودرو خارج شد. البته شایان ذکر است که پر مصرف بودن این خودرو نیز هم از دلایل عدم تولید این خودرو در اواخر سال ۸۴ بوده است.
نیسان پاترول چهار درب,1382 دنده ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید