بررسی تخصصی مورانو 2008,فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی نیسان مورانو,2008 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۱.۷  
موتور: ۳۴۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۹
صفر تا صد (ثانیه): ۸.۹
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۲

معرفی خودرو

شرکت نیسان از سال ۲۰۰۳ کراس اوور مورانو را به خط تولید خود اضافه کرد. بیل کران، مدیر سابق شرکت نیسان گفته است که خودروی مورانو اختصاصی برای بازار آمریکا طراحی و مهندسی شده و با خودروهای رایج دیگر متفاوت است. این خودرو در سال ۲۰۰۷ دچار تغییراتی شد که شامل سیستم کنترل فشار باد لاستیک به صورت استاندارد و همچنین چراغ هشدار باز و نیز بسته بودن کمربند سمت شاگرد می‌شد. سیستم تعلیق این خودرو عملکرد خوبی دارد و گیربکس آن اتوماتیک CVT می‌باشد که هر دو این سیستم‌ها استاندارد می‌باشند. سقف این خودرو دارای ریل سقفی آلومینیومی می‌باشد. همچنین دارای چراغ عقب‌های LED و یک دوربین پشتی به صورت استاندارد می‌باشد.
نیسان مورانو,2008 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

جنس روکش استاندارد صندلی‌های خوردو مورانو پارچه‌ای است ولی می‌توان روکش چرمی آن را نیز انتخاب کرد. پدال‌های این خودرو قابلیت تنظیم دارند و همچنین صندلی‌های عقب به صورت جداگانه خم می‌شوند. در این خودرو، صندلی راننده در ۱۰ جهت به صورت برقی تنظیم می‌شود. پنل کنترل‌های این خودرو، از جنس آلومینیوم بوده و برای این خودرو، سیستم صوتی Bose و نقشه‌خوان نیز به صورت سفارشی موجود است. صندلی‌های عالی این خودرو دارای پشتی بسیار خوب و در بردارنگی محکمی بوده و نشیمن‌گاه آن نیز بسیار مناسب است.
نیسان مورانو,2008 فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

کاپوت و شیشه‌ی جلوی این خودرو دارای شیب می‌باشد. همچنین چرخ‌های این خودرو به سمت بیرون می‌باشند که ظاهر پهن‌تر به خودرو داده اند. قاب دور چراغ‌های مه‌شکن و رکاب دور خودرو رنگی هستند. از مشخصات ایرودینامیک این خودرو نیز می‌توان به کاور زیر موتور، فلاپ زیر سپر جلو و عقب اشاره کرد. فاصله دو محور خودرو مورانو برابر ۲۸۲.۵ سانتی‌متر بوده، طول خودرو برابر ۴۷۶.۵ سانتی‌متر، ارتفاع آن نیز ۱۶۹ سانتی‌متر است. همچنین در این خودرو چراغ های جلو با شدت نور بالا و سیستم تعلیق اسپرت نصب شده است.

نیسان مورانو,2008 فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

عملکرد خودروی مورانو بسیار خوب است. شتاب این خودرو بسیار بالا بوده ودر حرکت با سرعت بالا حس بدی در شما ایجاد نمی‌کند. گیربکس CTV بدون دنده این خودرو بسیار نرم کار می‌کند و بدون ایجاد سر و صدا، نیروی زیادی را تولید می‌کند که جزو بهترین گیربکس‌ها است. موتور مورانو صدای کمی دارد، ولی اگر به صورت مداوم تخته‌گاز حرکت کنید، کمی به صدا می‌افتد. بهترین ویژگی خودرو مورانو ، فرمان پذیری آن است. این خودروی شاسی بلند در پیچیدن‌های خیلی سریع، به میزان بسیار کمی کج می‌شود. کیفیت سواری این خودرو هم به دلیل برخورداری از سیستم تعلیق استاندارد و کمی سفت، بسیار لذت بخش است. ستون های عقب مورانو دید گردن به بالا را کمی محدود می‌کنند.
نیسان مورانو,2008 فول

نقد و بررسی ايمنی

امکانات ایمنی استاندارد خودرو مورانو عبارتند از کیسه هوای دوتایی برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای ضربات کناری برای صندلی‌های جلو و همچنین کیسه هوای پرده‌ای بعلاوه ترمز ضد قفل همه چرخ‌ها، ترمز کمکی و توزیع نیروی ترمز الکترونیک. همچنین سیستم حفظ پایداری الکترونیک در این خودرو قادر است که فشار ترمز و گشتاور موتور را کنترل کرده و پایداری خودرو را بهبود ببخشد.
نیسان مورانو,2008 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو