بررسی تخصصی ام وی ام 110s 1395,کامفورت(نیمه فول)

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

/مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

کامفورت(نیمه فول) 1395

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

ام وی ام S۱۱۰ به عنوان نمونه جدید خودروی ام وی ام ۱۱۰ در سال ۹۴ به بازار ایران وارد شد. گفته می‌شود، این خودرو که جمیع حالات طراحی زشت و متوسط و زیبا را در خود جای داده، با همکاری طراحان ایتالیایی، شکل و رنگ متفاوتی از نسخه اولیه خود که کپی برداری شده از ماتیز بود گرفته است، ولی کذب بودن این ادعا از شباهت بسیار زیاد آن با تویوتا آیگو مشخص می‌شود. قیمت این خودرو شبه اسپورت، در بازار در حدود ۳۰ میلیون تومان است (خرداد ۱۳۹۵) که البته اگر شما خواهان خودرویی با این قیمت و ماندگاری خوب باشید، شاید انتخاب‌های بهتری داشته باشید. گفتنی است که این نسل خودرو طرفداران زیادی در قشر بانوان به دلیل جثه کوچک خود دارد.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل این خودرو دستخوش تغییراتی شده است. به عنوان مثال تغییر نوع داشبورد از ساده به طرح‌دار، خطوط منحنی وار در درب‌ها، استفاده از رنگ‌های متضاد، استفاده از رنگ آبی فیروزه‌ای و عدم وجود شمارنده دور موتور این خودرو نشان از طراحی خاص برای طیف مشتریان جوان و مخصوصاً بانوان دارد. طبیعی است که اندازه کوچک داخل کابین خودرو، مانع استفاده آسان افرادی با قد بالای ۱۸۰ می شود. درباره کیفیت قطعات داخلی نیز نمی توان چیزی بیش از استفاده پلاستیک فشرده گفت. طراحی این خودرو مارا به یاد ضرب المثل "هرچقد پول بدهی آش می خوری" می‌اندازد.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی بیرون خودرو

نام دیگر این خودرو QQ می‌باشد. طرح دو Q بوسیله دو شیشه و دستگیره های عقب در سمت راست و چپ بدنه با ظرافت قابل توجهی به نمایش گذاشته شده است. همچنین این طرح Q شکل را در بخش داخلی درب‌ها با دستگیره‌های به رنگ سفید خواهید دید. این نما در دستگیره‌های زاویه دار درب‌های عقب دیده می شود. شاید بتوان تنها بخش طراحی زیبا و خلاقانه را در سمت جلوی این خودرو و لبخند آرام آن یافت. در بخش پشتی خودرو چراغ‌هایی بزرگ و کشیده که شاید شما را به یاد خودرو MG۳ بیاندازد. ولی باید اذعان داشت طراحی این خودرو بسیار ضعیف تر از MG و یا کیا پیکانتو بوده و شاید علت این موضوع ناهماهنگی بخش‌های مختلف طراحی آن می‌باشد.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی رانندگی خودرو

این خودرو  از لحاظ تکنولوژی ساخت، تا حد زیادی به خودروی قبلی شباهت دارد. کلاچ و فرمان نرم در کنار طراحی جدید غربیلک فرمان در مسیرهای کوتاه برای رانندگی آسایش بیشتری نسبت به مدل‌های قبلی ایجاد کرده است. در یک بررسی، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال ۹۳، ۱۷ خودرو را مورد بررسی قرار داد، که در این میان خودروی ام وی ام ۱۱۰ بی‌کیفیت ترین خودرو حتی پس از پراید رتبه‌بندی شد. شاید این موضوع بتواند به صورت خلاصه شرح اجمالی این خودرو را از لحاظ سیستم تعلیق و سایر عوامل تاثیر گذار در انتخاب خودرو بیان نماید.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی موتور

اگر شما به سراغ فروشندگان این چینی کوچک بروید، می‌شنوید که درباره کیفیت موتور ۱ لیتری آن موضوعات زیادی را به زبان می‌رانند. این در حالی است که شاید شما قدرت کم و کشش نه چندان مطلوب این هاچ بک را در سفرهای ۴ نفره با دوستانتان درک کنید. طبیعی است که این خودرو با نیروی ۷۰ اسب بخار و گشتاور ۹۵ نیوتن بر متر، خود را آماده رقابت با خودروی کره‌ای الاصل، یعنی پراید کرده است. صحت این اصل را می‌توان در افزایش حداکثر سرعت از ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت در نسخه قبل به ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت در نسخه جدید مشاهده نمود.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو با بهره‌مندی از ۲ ایر بگ و سیستم ترمز ABS و EBD به لحاظ اسمی با استانداردهای روز مطابقت دارد و البته تنها می‌تواند در تصادفات نه‌چندان سنگین داخل شهری، از سرنشینان خود محافظت کند. اما اگر بخواهیم به صورت جامع به ایمنی خودرو نگاه کنیم، درجه امنیت چندان بالایی را کسب نخواهد نمود. هر چند که سپرهای جلو و عقب این خودرو تقویت شده‌اند. پایداری و به طبع آن امنیت این خودرو با استفاده از لاستیک‌های پهن، بالاتر می رود، البته با این اتفاق، ظاهر نه چندان زیبای خودرو لطمه می‌بیند.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نقد و بررسی ارزش خرید

با وجود اینکه خودروهای چینی از طرف صاحبان نظر خودرو، هیچ گاه به عنوان گزینه خرید توصیه نمی‌شوند، طیف زیادی از مشتریان که قشر غالب ایشان بانوان هستند، به دلیل جثه کوچک و فرمان نرم آن و شاید اینکه گزینه مناسبی به جای خرید خودروی پراید است، به سمت این خودرو کشیده می شوند. لازم به ذکر است این خودرو خوش فروش تر از سایر خودروهای دسته MVM می‌باشد.
مدیران خودرو ام وی ام 110s,1395 کامفورت(نیمه فول)

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید