بررسی تخصصی پاجرو گروه بهمن 1384,اتومات

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودوری میتسوبیشی پاجرو میراث یکی از قدیمی‌ترین SUVها در بازار است. این خودرو برای اولین بار در سال ۱۹۸۳ معرفی شد، در حالیکه در آن زمان مدل‌های SUV راحت و مناسب کمی در بازار موجود بود. مدل چهار درب هفت نفره کنونی این خودرو در سال ۱۹۹۲ به بازار آمد. در سال ۲۰۰۰ امکانات استاندارد بسیاری به این خودرو اضافه شد تا بتواند در بازار به رقابت بپردازد. البته حتی با وجود بسته‌ی لوکس Endeavor، خودروی پاجرو هنوز هم کمبودهایی دارد. ظاهر بیرونی خودرو کمی قدیمی شده است و زیبایی SUVهای امروزی را ندارد. همچنین موتور این خودرو نیازمند کمی تقویت می‌باشد.
میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

نقد و بررسی فضای داخلی

میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۰ دارای دو صندلی خلبانی در قسمت جلو است. این دو صندلی بسیار راحت و مورد پسند سرنشین هستند. در قسمت وسط این خودرو نیز سه نفر می‌توانند قرار بگیرند. همچنین دو صندلی تاشو نیز در ردیف سوم این خودرو قرار دارند که ظرفیت کلی آن را به هفت نفر می‌رساند. این دو صندلی در مواقع ضروری، به طرز هوشمندانه‌ای پنهان می‌شوند و فضای صندوق خودرو را افزایش می‌دهند. درواقع این صندلی‌های تاشو بیشتر مناسب کودکان و یا سرنشینان با جثه‌ی کوچک هستند.

امکانات استاندارد داخل این خودرو عبارتند از صندلی جلوی خلبانی، روکش صندلی پارچه‌ای، کنسول جلو، باز و بست بدون کلید درب‌ها، سرعت سنج، تنظیم ارتفاع و زاویه برقی فرمان، روکش چرم فرمان، کولر، شیشه برقی، شیشه پنجره دودی، قفل برقی درب، آیینه بغل‌های برقی و سیستم پخش رادیو AM و FM و CD.

همچنین امکاناتی از قبیل پخش سی دی، گرمکن صندلی جلو، گرمکن آیینه، مونروف برقی، صندلی برقی راننده، تمیز کننده چراغ جلو و سیستم صوت Infiniti نیز به طور اختیاری بر روی خودرو قابل نصب است.

میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

نقد و بررسی بیرون خودرو

میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۰ یکی از بلندترین SUVهای موجود در بازار است که ارتفاعی معادل ۱۹۰.۵ سانتیمتر دارد. این ارتفاع باعث می شود که راننده نتواند به راحتی در فضاهای کوچک خودرو را پارک کند. طراحی این خودرو نیز قدیمی به نظر می‌رسد و شبیه SUVهای اولیه‌ای است که به بازار آمده بودند بنابراین ظاهر این خودرو نیازمند اعمال تغییرات جدیدی است.

امکانات استاندارد بیرون این خودرو عبارتند از چراغ مه‌شکن، آنتن برقی، ترمز برقی، گرمکن شیشه عقب، رینگ چرخ ۱۶ اینچ، ترمز ضد قفل دو محور، سیستم هشدار ضد سرقت، برف پاک کن زمان دار، برف پاک کن عقب، باربند و صفحه زیرین خودرو برای رانندگی بیابانی.

میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

نقد و بررسی موتور

موتور این خودرو در مواقع نیاز، شتاب خوبی می‌گیرد و باعث می‌شود که سواری بهتری از خودروی هم نوع خود یعنی میتسوبیشی پاجروی اسپرت داشته باشد.

میزان بالای گشتاور در این خودرو باعث می‌شود که در هنگام رانندگی بیابانی، قدرت خوبی داشته باشد. سیستم دو دیفرانسیل ActiveTrac این خودرو در شرایط مختلف رانندگی، تغییر می‌کند. ضربه‌گیرهای این خودرو نیز در سه حالت سفت، متوسط و نرم تنظیم می‌شود.

طبق آمار، خودروی پاجرو توانایی حمل ۲۲۶۸ کیلوگرم را دارد اما با این حال توصیه می‌شود که این کار را امتحان نکنید. این خودرو حتی با بار کمتر از این مقدار نیز کمی مشکل دارد. خودوری پاجرو همانند پاجرو اسپرت برای قرار گرفتن در صدر قدرتمندترین SUVها، هنوز نیازمند کمی تقویت است.

میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

نقد و بررسی ايمنی

خودروی پاجرو ۲۰۰۰ دارای ترمز ضد قفل دو محور، سیستم هشدار ضد سرقت، کیسه هوای جلو و چراغ مه شکن می‌باشد. موسسه NHTSA از خودوری پاجرو، تست تصادف نگرفت. اما IIHS تست‌های فراوانی را انجام داد که منجر به نتایج متفاوتی گردید. این خودرو در بخش محافظت سینه، زانو و پایین پا، نمره "خوب" یعنی بهترین نمره ممکن را کسب کرد. مقاومت سپر خودرو اما از IIHS، بدترین نمره ممکن یعنی "ضعیف" را دریافت کرد اما در نهایت پاجرو در مجموع نمره "قابل قبول" یعنی رده دوم بهترین نمره‌های ایمنی را کسب کرد.
میتسوبیشی پاجرو گروه بهمن,1384 اتومات

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو