بررسی تخصصی پاجرو چهار درب 2008,اتوماتیک

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروی میتسوبیشی پاجرو همانند سایر SUV ها بسیار تنومند است و هنگام رانندگی با آن، این را حس خواهید کرد. این خودرو دارای چراغ جلوی بزرگ زنون، ورودی هوا و پله برای ورود به خودرو، هیبتی بزرگتر از خودروهای آئودی  Q۵و بی ام دبلیو   X۳دارد. تغییرات ظاهری این خودرو در مدل سال ۲۰۱۰ شامل جلو پنجره ی جدید با مرکز بزرگتر، سپر جدید و تغییراتی  کم در گلگیر خودرو می باشد. هم اکنون چراغ های مه شکن این خودرو گرد شده اند، کناره های خودرو تغییر کرده است و در قسمت عقب نیز یک بال اضافه شده است. همچنین رینگ چرخ این خودرو ۱۷ اینچ آلیاژی و به رنگ نقره ای است.
میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

نقد و بررسی فضای داخلی

از خودروهای SUV انتظار می رود که در طراحی آن بر روی کاربردی بودن تمرکز شود. داخل خودروی پاجرو، بیشتر از آنکه بخواهد زیبا باشد، بر روی کارایی تاکید شده است. کنسول وسط این خودرو بزرگ است ولی هنگام رانندگی حس خواهید کرد که همه چیز سر جای خودش قرار دارد. مواد استفاده شده در داخل پاجرو بسیار با کیفیت هستند. خودروی پاجروی قبلی با اینکه مواد با کیفیتی داشت اما پلاستیک های آن خشک و خاکستری بودند ولی داخل پاجروی جدید جای بسیار لذت بخشی است که ترکیبی از چوب و چرم جیر به کار رفته است و صندلی های پلیسه دار آن بسیار خوب هستند.
میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

نقد و بررسی رانندگی خودرو

شاسی خودروی پاجرو به همراه بدنه آن، یک تکه است و چارچوبی نردبانی دارد. این خودرو در قسمت جلو دارای دو سکوی جناقی مستقل است که هر کدام چند پیوند به قسمت عقب خودرو دارند. هنگامی که ECU این خودرو احساس کمبود قدرت کند، امکاناتی برای راننده وجود دارد از قبیل سیستم کنترل پایداری میتسوبیشی و هنگامی که این سیستم احساس کمبود قدرت کند، ECU ترکیبی از ترمز و گاز را از طریق واحد کنترل هیدرولیک ایجاد می کند. به اینها، قفل دیفرانسیل را نیز اضافه کنید و آنگاه حس می کنید که شاسی بلندی دارید که قدرتش همانند تویوتا لندکروزر است. خودروی میتسوبیشی پاجرو فرمان پذیری خوبی دارد ولی چون خودرویی بیابانی است، نمی توانید انتظار عملکردی مشابه Q۵  و یا  X۳ را در سر پیچ ها داشته باشید. سواری این خودرو به طور کلی خوب است ولی در هنگامی که داخل چاله های عمیق می افتد، سر و صدا می کند.
میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

نقد و بررسی موتور

موتور خودروی پاجرو، ۳۲۰۰ سی سی با دو میل بادامک و ۱۶ سوپاپ، موتور سوخت پاش مستقیم است که از تکنولوژی ریل استفاده نمی کند. این موتور قبلا دارای مبدل تحریک کننده و حباب کنترلی گردشی بود تا بتواند استاندارد های BS IV را بدست بیاورد. قدرت موتور این خودرو هم اکنون به ۲۲۰ اسب بخار در دور موتور ۳۸۰۰ و حداکثر گشتاور ۴۴۱ واحدی در دور ۲۰۰۰ است. سیستم سوخت پاششی این خودرو به صورت مستقیم است. اگر گاز را کم کنید، گشتاور بالای خودرو به سرعت به چشم می آید. نسبت قدرت موتور پاجرو به اندازه آن، بدون در نظر گرفتن دنده، بیشتر است و موتور این خودرو بسیار خوب واکنش نشان می دهد و سر و صدای موتور کم است. به ندرت پیش می آید که تاخیر در شتاب خودرو بوجود آید و توربوی خودرو در دور ۲۰۰۰ به کار می افتد. باک این خودرو به میزان ۸۸ لیتر ظرفیت دارد. گیربکس این خودرو ۵ دنده اتوماتیک است که دارای وضعیت Sports نیز هست.
میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

نقد و بررسی ايمنی

نمره ۴ ستاره از ANCAP
امکانات ایمنی: ۶ کیسه هوا به صورت استاندارد (جلو، کنار جلو و کنار پنجره)، کمربند ایمنی سه نقطه ای برای همه صندلی ها، ترمز ضد قفل، EBD، سیستم حفظ پایداری و کشش سطحی.
 
میتسوبیشی پاجرو چهار درب,2008 اتوماتیک

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید