بررسی تخصصی پاجرو دو درب 2007,اتوماتیک

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروی میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۷ اگرچه ممکن است که جدید به نظر برسد اما طراحی آن بر اساس همان طراحی قدیمی سال ۱۹۹۹ است که کمی ارتقاء یافته است. اگرچه بدنه این مدل پاجرو جدید است اما مشابه شکل گذشته آن طراحی شده و استحکام آن نیز حفظ شده است و طبق معمول دارای کیفیت گذشته‌ی میتسوبیشی می‌باشد. این مدل پاجرو به نسبت دو دیفرانسیل بودنش، آنقدرها هم جاده‌ای نیست. میتسوبیشی پاجرومدل ۲۰۰۷ نه تنها خودرویی محکم است، بلکه توقعات بیابانی بودن را نیز برآورده می‌کند.

این خودرو با موتور قدرتمند، کاپوت پایین نسبت به راننده و دید اطراف خوب، گزینه مناسبی برای رانندگی‌های بیابانی است. همچنین پاجرو دارای یک قفل دیفرانسیل وسط و یک جعبه دنده سنگین کمکی نیز هست. همه این موارد کمک کرده است تا پاجرو حتی در مسیرهای بیابانی چالش برانگیز هم عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. هنگامی که گیربکس پنج دنده‌ی اتوماتیک بر روی این خودرو نصب باشد، عملکرد، راحتی و همچنین میزان گشتاور این خودرو به حداکثر ممکن می‌رسد.

میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل میتسوبیشی پاجرو نشان می‌دهد که طراحی آن قدیمی است ولی قطعات به خوبی به هم متصل شده‌اند و کیفیت مواد داخل آن خیلی جای بحث ندارد. درون این خودرو از پلاستیک‌های بی‌کیفیت استفاده شده است و همچنین تودوزی چوب نما نیز به کار رفته است. در قسمت خوب ماجرا هم باید بگوییم که به علت وجود ارتفاع زیاد و در نتیجه فضای بالای سر خوب و همچنین وجود پنجره‌های بزرگ، داخل خودرو بسیار جادار و باز به نظر می‌رسد. فضا برای صندلی‌های عقب پاجرو نیز بسیار جادار است.

بر روی فرمان این مدل پاجرو دکمه یا کنترلی قرار ندارد ولی بالا بودن جایگاه راننده باعث شده تا این مساله به خودی خود حل شود.

درب صندوق پاجرو از کنار باز می‌شود و این در هنگام پارک کردن در فضاهای کوچک، مشکل‌ساز خواهد بود. به یاد داشته باشید که به صورت دنده عقب وارد پارکینگ نشوید و اگر در سراشیبی پارک کرده است، درب صندوق میل به بسته شدن دارد و همچنین هنگام باز کردن، سنگین است.

همه مدل‌های خودروی پاجرو با بسته پایه دارای سیستم سرگرمی اطلاعات شامل یک صفحه لمسی هستند. این صفحه در ابتدا بیهوده به نظر می‌رسد ولی در واقع سیستم میتسوبیشی است و به همراه نقشه خوان ماهواره‌ای و سرور موزیک به خوبی کار می‌کند به طوری که می‌توانید به راحتی با آن موسیقی دانلود کنید.

میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نقد و بررسی بیرون خودرو

طول خودروی پاجرو دو درب ۴۳۸.۵ سانتیمتر و عرض آن ۱۸۷.۵ سانتیمتر است که ۵۱.۵ سانتیمتر از پاجروی چهار درب کوتاه‌تر است و تقریبا برابر میانگین طول خودروهای این خانواده است. البته عرض و ارتفاع آن بسیار بیشتر است. با این حال و با وجود ارتفاع زیاد این خودرو، جایگاه رانندگی در آن پایین است. در رقبای پیشرو تر این خودرو مثل بی ام دبلیو و مرسدس بنز، رینگ چرخ ۲۰ اینچی (به صورت استاندارد در سطح Diamond) به کار رفته است.
میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نقد و بررسی رانندگی خودرو

با اینکه پاجرو مدل ۲۰۰۷ در جاده‌ها فوق‌العاده نیست اما فرمان‌پذیری بسیار خوبی در سر پیچ‌ها و هنگام استفاده آرام از فرمان دارد. البته این مدل پاجرو از نظر روان بودن کمی ضعف دارد و در سرعت‌های بالا، صدای موتور در داخل اتاق شنیده می‌شود. درحالیکه خودروی میتسوبیشی پاجرو در جاده‌های خاکی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد، اما در مسیرهای آسفالت برعکس عمل می­کند. کندی فرمان این خودرو به این معنی است که شما در سر پیچ‌ها مشکل خواهید داشت ولی با این حال باز هم خیلی سنگین عمل نمی‌کند. شتاب این خوردو تا رسیدن به سرعت ۱۱۳ بسیار مناسب است. البته طبق انتظار از اینگونه خودروها، سواری آن کمی با بالا و پایین رفتن همراه است ولی در کل سواری راحتی دارد.
میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نقد و بررسی موتور

در مدل‌های با فاصله محورهای زیاد، شتاب صفر تا صد برابر ۱۱.۱ ثانیه است اما این مقدار در مدل‌های دو درب برابر ۹.۷ ثانیه خواهد بود. موتور این خودرو به خودی خود خشن و پر سر و صدا است چه در در حال ایستادن و چه در حال حرکت و از این نظر خودروی آرامی محسوب نمی‌شود. گشتاور پاجرو دو درب نیز در وضعیت خوب برابر ۴۴۱ واحد است که برای یدک‌کشی، بسیار مناسب است مخصوصا اینکه هم اکنون خودروی پاجرو تنها دارای گیربکس اتوماتیک است.
میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نقد و بررسی ايمنی

خودروی پاجرو به طور رسمی مورد تست تصادف NCAP قرار نگرفته است اما شرکت میتسوبیشی با اطمینان مدعی است که نمره‌ی ۴ ستاره را دریافت خواهد کرد. کیسه هوای استاندارد این خودرو شامل کیسه هوای راننده، سرنشین جلو، ضربات کناری و کیسه هوای کنار پنجره‌هاست و همچنین پاجروی دو درب مجهز به سیستم حفظ پایداری الکترونیک، کشش سطحی و صندلی کودک ISOFIX می‌باشد. با این حال، امکانات پیشرفته‌ای همچون سیستم عدم انحراف از مسیر، کروز کنترل و ترمز اضطراری اتوماتیک در این خودرو به چشم نمی‌خورد در حالیکه رقبا از این امکانات، بهره می‌برند.
میتسوبیشی پاجرو دو درب,2007 اتوماتیک

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید