بررسی تخصصی اوتلندر 2015,تیپ 3 (5 نفره)

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

/میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

تیپ 3 (5 نفره) 2015

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۲۴۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۰
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

ما باید به تلاش میتسوبیشی نمره قابل قبولی بدهیم. زمانی که بسیاری از تولید کنندگان در استراحت هستند و معرفی مدل های دوباره طراحی شده دنبال میکردند، ولی میتسوبیشی اوتلندر۲۰۱۶ تغییرات قابل توجهی تنها بعد از دو سال در بازار ایجاد کرد. اوتلندر در این سال طراحی بدنه ای تازه داشت که دربرجسته نشان دادن جلو پنجره ماجراجویی جدیدی را آغاز کرد، در حالی که امکانات استاندارد اضافی را در تمام صفوف گسترش داد. ولی آیا این به روز رسانی ها برای بالابردن اوتلندر از فرش به عرش کافی است؟ 
متاسفانه اوتلندر ۲۰۱۶ تنها توانست رتبه معمولی را درتست ما بدست آورد، درست مثل سال قبل و سال قبل از آن. آزمون های گسترده ما از مدل ۲۰۱۶  نشان داد که تغییرات عمدتا سطحی هستند. میتسوبیشی پلت فرم های پیشرفته متعددی برای افزایش رانندگی و کیفیت کنترل ذکر کرد ولی تست هر دو خودرو برای نمایش این روند ناموفق بود چه در مسیر آزمون ما یا در رانندگی روزمره.
 
میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل میتسوبیشی اوتلندر۲۰۱۶ از نظر کیفیت و طراحی بسیار خوشایند است.داشبورد براق،ظاهر لطیف،و وبا مواد نرم پوشیده شده است که با ظاهر نرم و انعطاف پذیر با پانل ها مچ شده است. از ویژگی های سرگرم کننده این کلاس، برجسته کردن کنترل صوتی استاندارد و رابط صفحه نمایش لمسی ۶.۱ اینچی استاندارد که روی همه مدلها ,به جز لوآپشن است، سیستم ناوبری انتخابی با صفحه نمایشی کمی بزرگتر که در طرحی ۲۰۱۶ در ان تجدید نظر شده، همراه شده است ولی این بخش فقط در تیپ فول موجود بوده، که به ارزش گذاری اوتلندر صدمه زده است.
میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

نقد و بررسی رانندگی خودرو

شتاب موتور چهار سیلندر ۲.۴ لیتری نصب شده بر روی این خودرو شما راهیجان زده نمیکند.اگر در شهر رانندگی میکنید متوجه میشوید که کارایی آن برای ما کافی است اما قدرت زیادی ندارد که در بزرگراه بتوانید مانور دهید.علاوه بر این موتور این خودرو در دورهای بالاتر سر و صدا زیادی تولید میکند،که میتواند برای راننده و سرنشینان گوش خراش باشد.موتور V۶ مطمئنا صدای بهتری در حالت معمول دارد.بااین حال ۲۲۴ اسب بخار برای یک موتور V۶ مدرن نسبتا خوب است.
اوتلندر عموما یک ماشین دلپذیر با سرو صدای کم داخل کابین در سرعت های بالا برای مسافرت های طولانی است، به لطف چند صداگیر اضافی که در۲۰۱۶ اضافه شده است.کنترل کردن ایمن در دور ها غیر القایی ،با سنسورهای هشدار دهنده در این قسمت و ظرفیت انتخاب نوع جاده خاکی و برف سنگین برای رانندگی میباشد.
 
میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

نقد و بررسی موتور

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۶ در بازار خارجی با دونوع موتور عرضه شد. یک موتور ۴ سیلندری ۲.۴ لیتری دارند که ۱۶۶ اسب بخار قدرت و ۱۶۲ فوت پوند گشتاور تولید میکند.مدل لوآپشن فقط دیفرانسیل جلو است در حالی که نیمه فول و فول این خودرو میتوانند هم محور جلو هم دو محور باشند.در آزمون رانندگی انجام شده توسط کارشناس همراه مکانیک شتاب صفر تا صد مدل دو محور بر ۹.۲ ثانیه بود که مقدار کمی نسبت به رقبا کندتر است. مصرف سوخت ترکیبی برای این کلاس از خودروها بطور میانگین  ۸.۷ لیتر در صد کیلومتر تخمین زده است که در تست ما برای مدل ۲۰۱۶ برای به با موتور چهار سیلندری و دو دیفرانسیل مقدار آن بطور تقریبی ۹ لیتر در صد کیلومتر بود. 
میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

نقد و بررسی ايمنی

استاندارد های امنیتی در  میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۶ شامل دیسک ترمز های ضدقفل،کنترل با ثبات و کشش، شیب سنج، ایربگ زانویی راننده و ایربگ های پرده ای برای ردیف اول و دوم میشود.
امکانات امنیتی الکترونیکی انتخابی شامل سیستم هشدار خروج از خطوط وسیستم کاهش برخورد است.دومی میتواند یک برخورد قریب الوقوع از جلو را،به راننده هشدار دهد و اگر راننده موفق به واکنش نبود ترمز هارا فعال میکند تا از شدت برخورد کاسته شود.در تست تصادف انجام شده، اوتلندر با دو دیفرانسیل محرک توانست ۵ ستاره برای محافظت کلی، چهار ستاره برای تصادف از جلو و ۵ ستاره برای برخورد از بغل بدست آورد. 
 
میتسوبیشی اوتلندر,2015 تیپ 3 (5 نفره)

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو