بررسی تخصصی میراژ 2015,اتوماتیک (فیس قدیم)

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

/میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

اتوماتیک (فیس قدیم) 2015

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۴
(لیتر) مصرف سوخت: ۶.۴  
موتور: ۱۱۹۳
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۳.۸
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۳۵

معرفی خودرو

بخش خودرویی با جثه فوق کوچک که زمانی مورد توجه افراد نبود، اکنون به دلیل برخورداری از مکانات لذت بخش به یکی از گرانترین بخشهای بازار تبدیل شده است. ممکن است که خودروی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ برخلاف جدید بودنش، از رده خارج شود. البته به این موضوع پی نخواهید برد مگر اینکه به مشخصات آن توجه کنید. این خودروی هاچبک چهار درب با مصرف سوختی حدود ۵.۸۸ لیتر در صد کیلومتر در حالت ترکیبی و برخورداری از گیربگس CVT و قیمت پایین، خودرویی به صرفه محسوب می شود. امکانات استاندارد این  خودرو در حالت پایه کاملا خوب است و حتی دارای دریچه کولر خودکار و ورودی USB و iPod نیز هست وهمچنین امکاناتی نظیر سیستم نقشه خوان، دوربین پشت و سنسور پارک در جلو و عقب خودرو نیز قرار دارد. همچنین می توان شیشه های پنجره را نیز دودی کرد.
البته نوبت به تست خودرو که میرسد، اشکالاتی نیز پدیدار می شود. گاز دادن این خودرو همراه با مقداری صدا است سواری آن نیز سفت و فرمان خودرو هم کمی بی سر و سامان به نظر می آید. علاوه بر اینها، محیط اتاق نیز خیلی دلپذیر نسیت. صدای موتور هم در هر سرعتی که باشید زیاد است و بیشتر مواد استفاده شده در داخل خودرو حتی برای این خودروی ارزان قیمت و به صرفه نیز، کیفیت پایینی دارند.
 
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نقد و بررسی فضای داخلی

نباید انتظار داشت که همه چیز در داخل خودروی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵، عالی باشد. بیشتر سطوح این خودرو از پلاستیک سفت و کم کیفیت ساخته شده است. البته قسمت مثبت قضیه هم دسترسی آسان و استفاده راحت از کنترل های خودرو است. نبود تنظیمات تلسکوپی فرمان ممکن است برخی از راننده ها را در تنظیم و نشستن پشت فرمان، دچار مشکل کند ولی فضای جلوی پا و بالای سر کافی، حتی برای افراد قد بلند نیز وجود دارد. وجود زیرآرنجی سفت و نبود زیر آرنجی وسط در این خودرو نیز باعث پایین آمدن راحتی خودرو در مسیرهای طولانی می شود.
فضای بالای سر در قسمت عقب خودرو مقداری محدود است و فضای صندلی حتی برای سرنشینان بزرگسال با سایز متوسط نیز کمی تنگ است. به علاوه، صندلی عقب کاملا صاف است و بالشت بزرگی هم ندارد. اگر صندلی های عقب را دست نزنید، فضای صندوق این خودرو حدود ۴۸۷ لیتر است که خوب است و اگر این صندلی های را بخوابانید، فضای صندوق به ۱۳۳۰ لیتر می رسد که برای این کلاس خودرویی بسیار خوب است.
 
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ دارای ظاهری است که نمیتوان به عالی خیلی خوب گفت، اما بد هم نیست. کیت ظاهری خوردو و رنگهای مختلف آن مثل سبز روشن و ارغوانی پلاسما، بر زیبایی این خودرو افزوده است. جالب این است که ظاهر خودرو به عملکرد آن ارجحیت دارد. رینگ چرخ ۱۴ اینچ اینچ خودروی میتسوبیشی میراژ باعث کاهش حجم چرخش شده و تولید آن نیز از تولید رینگ استیل محکم ارزانتر است. کاهش وزن خودرو تا ۹۰۷ کیلوگرم و همچنین حجم کوچک خودرو نتیجه ی خوبی دارد و آن کاهش مصرف سوخت است.
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خوردوی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ به دلیل برخورداری از قوس چرخش کوچک و فرمان نرم، توانایی مانور خوبی را در فضاهای شهری دارد. این خودروی کوچک، در بزرگراه ها کمی بی قرار تر است و به احتیاط بیتشر راننده نیاز دارد. طبق گفته کارشناس همراه مکانیک در تست رانندگی، خودروی میراژ در مسیرهای پر نوسان، سواری خشنی دارد و نمی توان نام مطمئن و ایمن را بر روی فرمان پذیری آن گذاشت. این خودرو در این زمینه، بسیار عقب تر از خودروهای رقیبش است.
اگرچه موتور ۳ سیلندر خودروی Mirage مصرف سوخت بسیار خوبی دارد، شتاب و سرعت گیری خودرو کم است و در بزرگراه ها باید بیشتر تلاش کنید. نکته آزاردهنده تر از این موضوع، سر و صدای موتور است که حتی در سرعتهای پایین نیز پر سر و صداست. اگر از گیربکس CVT هم استفاده کنید که وضع سرعت گیری خودرو خراب تر هم می شود و اگر کوچکترین گاز اضافه ای بدهید، نتیجه ای جز افزایش دور موتور نخواهد داشت.
 
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نقد و بررسی موتور

خودروی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ یک خودروی دیفرانسیل جلو و دارای موتور ۱۲۰۰ سی سی ۳۰ سیلندر است که توسط گیربکس ۵ دنده همراهی می شود و کلاچ آن نیز بسیار نرم است. با این وجود، اگر می خواهید که مصرف سوختتان تا حد ممکن پایین آید، باید عددی نزدیک به ۷ میلیون تومان دیگر هزینه کنید تا گیربکس اتوماتیک را بر روی آن نصب کنید. البته با هر کدام از این گیربکس ها، شتاب این خودرو خیلی بالا نیست و هنگام رانندگی، صدا و لرزش زیادی را حس خواهید کرد. این نقص در خودروی میتسوبیشی میراژ توسط مصرف سوخت بسیار خوب خودرو جبران شده است که می توانید با مصرف سوخت خودروهای هیبرید رقابت کند.
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نقد و بررسی ايمنی

امکانات ایمنی خوردوی میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ شامل ترمز ضد قفل چهار چرخ (دیسک جلو، سیلندر عقب)، کیسه هوای ضربات کناری برای صندلی های جلو، کیسه هوای کنار پنجره، کیسه هوای جلوی پای راننده و سیستم حفظ پایداری و کشش سطحی می باشد. سنسور پارک جلو و عقب در هر دو تیپ این خودرو به صورت اختیاری موجود است ولی دوربین بیرون خودرو، تنها برای تیپ فول موجود است.
خودروی  میراژ در تست تصادف IHHS، بالاترین نمره یعنی نمره ی "خوب" را در بخشهای اوورلپ کناره های جلویی متوسط، ضربات کناری و استحکام سقف بدست آورد. طراحی محافظ پشتی گردن در این خودرو نیز برای ضربات شلاقی از پشت، نمره ی "خوب" را کسب کرد. البته خوردوی میتسوبیشی میراژ در تست اوورلپ کناره های جلویی کوچک، نمره بد "ضعیف" را کسب کرد. این خودرو در تست دولتی، نمره ۴ از ۵ را در مجموع بدست آورد که در زمینه ضربات کناری، نمره ۵ و در قسمت پتانسیل غلطش، نمره ۴ را آورد.
 
میتسوبیشی میراژ,2015 اتوماتیک (فیس قدیم)

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید