بررسی تخصصی SLK 2012,350 فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز SLK,2012 350 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۳۴۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰
صفر تا صد (ثانیه): ۵.۶
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۰+۸

معرفی خودرو

گروه خودروسازی آلمانی بنز همیشه پرطرفدارترین محصولات را تولید کرده است. انواع خودروهای این گروه خودروسازی در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. یکی از مدل های پرفروش و محبوب از خانواده بنز، مرسدس بنز SLK مدل ۲۰۱۲ می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت ساخت فوق العاده مصرف کننده را کاملا از سواری یک خودروی لوکس اشباع می سازد. رقبای اصلی بنز SLK ۲۰۱۲ را می توان بی ام دبلیو Z۴ و پورشه باکستر دانست که البته به جرات می توان، بی ام دبلیو Z۴ یک پله بالاتر از بنز SLK ایستاده است.

 
بنز SLK,2012 350 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

کیسه های هوا در این خودرو برای راننده و سرنشین قرار داده شده و کیسه های هوای جانبی را نیز در این مدل می بینیم. استارت بدون کلید است و دزدگیر نیز روی خودرو نصب می باشد. ترمزهای جلو و عقب دیسکی هستند و این خودرو به انواع ترمزها و سیستم های پایداری ABS، BAS، ASR و ESP مجهز شده است. از امکانات رفاهی این خودرو میتوان به سیتم صوتی تصویری، نمایشگر، بلوتوث، سیستم صوتی هارمن کاردون، نویگیشن، چنجرشش تایی اشاره کرد. همچنین تنظیم برقی صندلی های این خوردو، حافظه و گرم کن و سیستم گرمایش گردن، رانندگی راحتی را برای راننده و آرامش زیادی برای دیگر سرنشینان به ارمغان می آورد. چراغ ها در این خودرو، به شکل اتوماتیک روشن و خاموش می شوند، نور آن ها در پیچ چرخش دارند، بازه نور به شکل اتوماتیک تنظیم می شوند و چراغ های جلو سیستم شست و شو دارند. داشتن سنسور باران، سنسور پارک، سیستم هشدار خواب آلودگی راننده، سیستم کمکی نقطه کور، سیستم کمکی حرکت بین خطوط، سیستم کمک پارک و رادار دیسترونیک مهر تائید بر پر آپشن بودن این خودرو می زنند. در میان تمام خودروهایی که توسط خودروسازی گروه بنز طراحی و ساخته شده است، می توان گفت که مرسدس بنز SLK ۲۰۱۲ ، یکی از پرطرفدارترین خودروهای لوکس مخصوصا در میان خریداران ایرانی بوده است.

بنز SLK,2012 350 فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

این خودرو دارای طول، عرض و ارتفاع به ترتیب ۴۱۳۱، ۱۸۱۰ و ۱۳۱۰ میلی متر است و وزن آن به ۱۵۴۰ کیلوگرم می رسد. باک مرسدس بنز فوق نیز ۸+۶۰ نیز ظرفیت دریافت بنزین دارد.

بنز SLK,2012 350 فول

نقد و بررسی موتور

کلاس این خودرو رودستر است و از ۷ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک بهره مند می باشد. موتور SLK ۲۰۱۲ دارای حجم ۳۴۹۸ سی سی با ۶ سیلندر و ۲۴ سوپاپ است. حداکثر قدرت این موتور به ۳۰۱ اسب بخار بر ۶۵۰۰ دور در دقیقه می رسد و حداکثر گشتاور نیز ۳۷۰ نیوتن متر بر ۶۵۰۰ دور در دقیقه است. همان طور که انتظار می رود، حداکثر سرعت خودروی مورد بحث ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می باشد و شتاب صفر تا ۱۰۰ را در مدت زمان ۵.۶ ثانیه پر می کند که امتیاز بسیار خوبی به این خودرو بخشیده است. مصرف سوخت ترکیبی بنز SLK ۲۰۱۲، ۷۰۱ لیتر بوده و این خودرو موفق به کسب استاندارد آلایندگی یورو ۵ شده است.

بنز SLK,2012 350 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو