بررسی تخصصی SL 2009,350

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز SL,2009 350

ظرفيت تعداد سرنشین: ۲
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۰  
موتور: ۳۴۹۸ cc
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت
صفر تا صد (ثانیه): ۶.۲ ثانیه
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۰ لیتر

معرفی خودرو

بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰، همانند بنزهای دیگر، یک خودروی موفق است. این اسپرت آلمانی در عین تعجب صفر تا صد را در عرض تنها ۶ ثانیه به ثمر می­رساند که در نوع خود فوق­العاده است. این کروک آلمانی قدرت­مند پر از نکات جذاب و قدرت­مند است که در ادامه این مقاله به نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ به طور کامل خواهیم پرداخت. با همراه مکانیک همراه باشید.

بنز SL,2009 350

نقد و بررسی فضای داخلی

فضای داخلی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ بسیار جذاب است که در عین سادگی توانسته است رضایت حداکثری را از ماشین دوستان دریافت کند. روکش­های درب نیز از چرم هستند و یک زنگ بودن بدنه درب­ها، صندلی ها و قسمت­های زیادی از داشبرد و حتی فرمان بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰، جلای بسیار دلنشینی دارد که حرفی برای گفتن نگذاشته است.  در قسمت میانه داشبور نیز مانیتور تصویری ۷ اینچی تعبیه شده است. به صندلی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ اشاره کردیم؛ صندلی­ای که در عین زیبایی و همسان بودن رنگ آن با قسمت­های دیگر داخل خودرو، تنظیمات هوشمندی مانند تنظیم گودی کمر و سیستم گرمایشی پشت گردنی نیز دارد. در کل هیچ ایرادی از این خودرو برای نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ در فضای داخلی نمی­توان گرفت.

بنز SL,2009 350

نقد و بررسی بیرون خودرو

برای بررسی فضای بیرونی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰، می­توان در دوحالت قضاوت کرد. هم می­توان به طور معمولی به نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ پرداخت و هم می­توان با باز شدن سقف این بنز قدرتمند، زیبایی این کروک آلمانی را بررسی نمود. چراغ­های استفاده شده در بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰، کاملا اسپرت و زیبا است که ظاهر همیشگی خودروهای بنز را حفظ کرده است و در عین حال ظاهر اسپرت­تری به خود بخشیده است. قست میانی رو­به­روی خودرو نیز همانند سایر بنزها از جلوپنجره­ای زیبا تشکیل شده است که در وسط این جلوپنجره­ای به صورت بزرگ، لوگوی مرسدس بنز قرار داده شده است. حال بیایید به نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ از قسمت میانی بپردازیم. قسمتی که می­توانست در مقایسه با رقبای دیگر خود، زیبایی بیشتری به خود بدهد اما بازهم در عین سادگی توانسته است ظاهری زیبا و جذاب برای خود داشته باشد. این قضیه در قسمت پشتی نیز برقرار است و باتوجه به کوچکی چراغ­های عقب خود تا حدی زیبایی که از مرسدس بنز انتظار دارید را برآورده نخواهد کرد.

بنز SL,2009 350

نقد و بررسی رانندگی خودرو

کافی است سوار بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ شده و بعد از روشن شدن خودرو، کمی گاز بدهید. قدرت عجیب این خودرو بسیار دلنشین است و نهایت امتیاز برای نقد و بررسی رانندگی خودرو را می­توان به بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ داد. البته با توجه با کابین بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ که خودرویی دو نفره محسوب می­شود باید انتظار شتاب­گیری فوق­العاده­ای داشت که این قضیه برقرار نیز هست و با توجه به وزن بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ سیستم تعلیق نیز به خوبی کار خواهد کرد و در مجموع بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ در بین رقبا یک سر و گردن بالاتر است.


بنز SL,2009 350

نقد و بررسی موتور

بنز SL ۳۵۰  موتور قدرتمندی به حجم ۳۴۹۸ سی­سی بهره می­برد که ۶سیلندری هست و با ۲۴ سوپاپ بودن خود می­توان بنز SL ۳۵۰ را بی­نظیر دانست. البته لازم به ذکر است موتور بنز SL ۳۵۰ در عقب خودرو قرار دارد و این موتور قدرتمند، قدرتی به اندازه ۳۱۵ اسب بخار را دارا است و توانایی ۳۶۰ گشتاورد را در دور موتور ۵۰۰۰ دارد. همچنین بنز SL۵۰۰ دارای موتور ۵۴۶۱ cc است که ۶ سیلندرهست که توان خروجیش ۳۸۷ اسب در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه است. در یک کلام می­توان برای نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ از لحاظ موتورخودرو، خودرویی موفق دانست اما برای مقایسه با رقبا می­توانست عملکرد بهتری نیز از به جا بگذارد.

بنز SL,2009 350

نقد و بررسی ايمنی

با توجه به اینکه بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ به راحتی می­تواند به سرعت ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت برسد، انتظار امنیت زیادی از این خودرو می­رود که به همین شکل نیز است؛ کیسه­های هوایی که در بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ تعبیه شده است دارای استانداردهای جهانی هستند که برای دو سرنشین این خودرو، دلگرمی خاصی ایجاد می­کند. ترمزهای استفاده شده در این کروک آلمانی از سیستم­های ABS، BAS  و ESP پیروی می­کند که با توجه به استانداردهای شرکت آلمانی مرسدس بنز حرفی برای گفتن نمی­گذارد.

بنز SL,2009 350

نقد و بررسی ارزش خرید

در تمامی بخش­های قبلی از نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰، بهترین امتیاز ها را این کروک بنز درو کرد اما تنها یک نکته منفی دارد و آن هم در این بخش به آن اشاره خواهیم کرد. بنز SL ۳۵۰ و  SL۵۰۰ ۲۰۱۰ با توجه به آپشن­ها و امکانات زیادی که دارد لذت بسیار زیادی برای مشتریانش می­آورد اما باید به این مسئله نیز توجه کرد که هزینه نگهداری این خودرو و تأمین قطعات و آپشن­ها با توجه به کمیاب بودن آن­ها هزینه بسیار زیادی در ایران دارد.  


بنز SL,2009 350

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو