بررسی تخصصی SL 2008,350

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز SL,2008 350

ظرفيت تعداد سرنشین: ۲
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۰  
موتور: ۳۴۹۸ cc
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت
صفر تا صد (ثانیه): ۶.۲ ثانیه
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۰ لیتر

معرفی خودرو

همراه مکانیک در این مقاله به کروک موفق مرسدس بنز خواهد پرداخت. این کروک آلمانی نسبت به مدل­های قبلی خود به قدری تغییر کرده است و بهتر شده است که آن را انقلابی در خانواده بنز SL می ­دانند. البته مدل ۲۰۰۷ این خودرو هنوز عیب و ایراداتی نیز داشت که در مقابل با نکات مثبت بنز SL ۳۵۰ ناچیز است. تغییرات خفیفی که در مدل سال ۲۰۰۷ نسبت به بنز SLهای قدیمی­تر ایجاد شده است شامل : چراغ­های جلو و کروی جدید، چراغ­ های عقب، فندرس­های جلو و کاپوتی با رنگ نقره ای تند و وجود آپشن سنسورهای پارکینگ جلو و عقب که به دلیل اختیاری بودن کمتر در بازار ایران این آپشن در بنز SL ۳۵۰ دیده می­ شود.

بنز SL,2008 350

نقد و بررسی فضای داخلی

بنز SL ۳۵۰ را اکثراٌ با طراحی داخلی که به رنگ کرم است می ­شناسند. طراحی خص و زیبایی که شناسنامه بنز SL ۳۵۰ شده است. نقطه اوج زیبایی فضای داخلی بنز SL ۳۵۰، بکار بردن ظاهر چوبی در قسمتی از داشبورد است که زیبایی را در کنار طبیعت همسو و همسان کرده است. طراحی فرمان را می­ توان تنها نقطه­ضعف این کروک آلمانی دانست مه می ­توانست بهتر باشد. در قسمت میانی نیز از مانیتور ۷ اینچی استفاده شده است که راضی کننده است. در بالای این مانیتور دریچه­ های هوا نیز بسیار ایده­آل و به خوبی کار گذاشته شده است. در کل برای نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ در بخش فضای داخلی امتیاز خوب و قابل قبولی برای این خودرو می­توان درنظر گرفت.

بنز SL,2008 350

نقد و بررسی بیرون خودرو

طراحی فوق­العاده ظاهر بیرونی بنز SL ۳۵۰ به قدری زیبا است که بسیاری از افراد خودروسازی بنز را با این طراحی می­ شناسند. در قسمت جلویی اوج این زیبایی مشاهده می­شود و چراغ­هایی به اصطلاح دوچشمه بکار گرفته شده است که حرفی برای گفتن نمی ­گذارد. در ما بین این دو چراغ مانند همیشه از لوگوی بنز استفاده شده است که جای ثابت لوگوی این غول خودروسازی دنیا است. در قسمت جلویی طراحی هاص دیگری حس نمی­شود اما سادگی و زیبایی این بنز به قدری است که این سادگی به هیچ وجه باعث نشده است ظاهر بنز SL ۳۵۰ را حتی متوسط بدانیم. در قسمت کناری این خودرو، قسمت گلگیر به خوبی کار شده است و در امتداد گلگیر، دو خط رد شده است که زیبایی منحصر به فردی به بنز SL ۳۵۰ داده است و در این بخش نیز قابل قبول و راضی کننده است. قسمت پشتی این خودرو نیز اگر از امکانات کروک بودن خودرو استفاده شود و سقف را باز کنید بیشتر به دل می­شیند اما به­طور معمول نیز با استفاده از چراغ­های ساده، رضایت بخش و قابل قبول است. در کل برای نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ در بخش ظاهری می ­توان بنز SL ۳۵۰ را حتی در بین هم­ خانواده­های خود ارجع­تر و موفق­تر دانست.

بنز SL,2008 350

نقد و بررسی رانندگی خودرو

با توجه به قدرت موتور و ۶ سیلندر بودن که در بخش بعدی با اطلاعات دقیق­تر نیز آشنا خواهید شد، بنز SL ۳۵۰ شتاب­گیری بسیار خوبی دارد و قادر است سرعت بالایی را بدون هیچ دردسری طی نماید. البته با توجه به اینکه این خودرو از تکنولوژی سال ۲۰۰۷ ساخته شده است و هیچ صدای خاصی جز قدرت موتور که صدایی دلنشین است، داخل کابین نمی­آید از قدرت بنز در سال ۲۰۰۷ اشاره دارد. البته مشکلی که می­توان در رانندگی با بنز SL ۳۵۰ اشاره کرد این است که نسبت به سایر رقبا از قدرت ترمز کمتری برخور دار است که گاهی به دلیل سرعت بالا و ترمز متوسط باعث بروز حوادثی شده است.

بنز SL,2008 350

نقد و بررسی موتور

مرسدس بنز در مدل بنز SL ۳۵۰ نیز مانند سایر خودروهای خانواده بنز SL، موتور قدرتمندی تولید کرده است که محور عقب است و در پشت خودرو قرار دارد. حجم این موتور ۵.۵ لیتری است. این کوپه اسپرت سال ۲۰۰۷ موتور V-۱۲ توربو دوقلو را به خود اختصاص می­دهد که ۶۰۴ اسب بخار و ۷۳۸ پوند گشتاور تولید می­کند که با توجه به تولید این خودرو در آن سال از قدرت بالایی برخوردار است. این کروک قدرتمند ۰ تا ۶۰ را در ۵.۴ ثانیه پر خواهد کرد. در کل در رقابت با سایر خودروهایی که توانایی جدال با بنز SL ۳۵۰ دارد، در نقد و بررسی بنز SL ۳۵۰ از لحاظ موتوری آگاه شدیم که این کروک آلمانی قدرتی بی­نظیر از خود نشان داده است.همچنین مدل های موچود در ایران دارای موتور سه ونیم لیتری هستند که توان بیش از ۴۰۰ اسب بخار نیرو را دارا هستند.

بنز SL,2008 350

نقد و بررسی ايمنی

در بخش نقد و بررسی ایمنی بنز SL ۳۵۰، مهم­ترین مسئله­ای که می­توان با آن اشاره کرد، کیسه­های هوا است که دو عدد رو به روی سرنشین و دو عدد کیسه­هوای جانبی تعبیه شده است که با توجه به امکانات ایمنی دیگر همانند ترمز ABS، سیستم کنترل کشش و سیستم مناسب تعلیق امتیاز خوبی در بخش نقد و بررسی ایمنی دریافت خواهد کرد.

بنز SL,2008 350

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو