بررسی تخصصی S 2012,500 فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز S,2012 500 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۴
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۶.۷  
موتور: ۵۴۶۱
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰
صفر تا صد (ثانیه): ۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۹۰.۰

معرفی خودرو

بنز)   (S۳۵۰- S۵۰۰که در این مقاله بررسی خواهیم کرد مدل سال (۲۰۰۶-۲۰۱۳) است. بنز)   (S۳۵۰- S۵۰۰ بزرگ ­تر، امن ­تر، لوکس ­تر و دارای تکنولوژی بیشتری نسبت به مدل­ های ارائه شده در سال­ های قبل است. این مدل برای کسانی مناسب است که خواهان یک اتومبیل همه چیز تمام هستند. در ادامه با همراه مکانیک همراه باشید تا به نقد و بررسی بنز بپردازیم.

 

 

 

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

فضای داخلی بنز)   (S۳۵۰- S۵۰۰را می ­توان ترکیبی از مدرنیته و سنتی دانست. در بنز  (  (S۳۵۰- S۵۰۰ مدل (۲۰۰۶-۲۰۱۳) انقلابی در فضای داخلی بنزها ایجاد شد که اولین خودروی حامل این انقلاب، بنز   (S۳۵۰- S۵۰۰) بوده است. در داخل کابین این بنز موفق، از چوب و چرم همزمان استفاده شده است که ظاهر بسیار کلاسیک و در عین حال اسپرت جذابی را به سرنشین القا خواهد کرد. داشبورد این خودرو در مقایسه با مرسدس بنزهای قبلی بزرگتر شده است از همین رو مانیتور تصویری نیز در بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) دیده می ­شود که یکی از علائم انقلاب در خودروهای بنز بوده است.

جریان افقی که در شب به وسیله گروهی از نورهای نارنجی سرازیر شده و به سمت چوب­ ها برجسته می­شود ظاهر کلاسیک خاصی را به نمایش می­ گذارد. اگر خودروی شما این بنز موفق است دیگر نگران سرنیشنان عقب نماشید زیرا صندلی­ های عقب بسیار لوکس و راحت تعبیه شده است. با این همه فضای داخلی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) یکی از بهترین مکان­هایی ک شما می­توانید مسافرت خود را بگذرانید.

البته از این نکته نمی­توان گذر کرد که برای سرنشینان مهم‌ترین مزیت افزایش اندازه صندلی­های عقب است که با این تفاصیل می­توانند از فضای داخل بنز)   (S۳۵۰- S۵۰۰نهایت لذت را ببرند. درنهایت می­توان ادعا کرد برای نقد و بررسی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) سال (۲۰۰۶-۲۰۱۳)، فضای داخلی خودرو بهترین امتیاز را کسب کرده است.

 

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

بنز (S۳۵۰- S۵۰۰)، ظاهری خیره‌کننده‌تر و بحث‌برانگیزتری نسبت به مدل­های قبلی خود پیدا کرده است. عرض آن ۰.۶ اینچ افزایش یافته است؛ ارتفاع آن نیز ۱.۱ اینچ اضافه شده است. این خودرو از یک سقف انعطاف پذیر از جنس ورق گالوانیزه بهره­ می ­برد.

 حال نگاهی به ظاهر جلویی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) مدل (۲۰۰۶-۲۰۱۳) بیندازیم؛ چراغ­ های دوقلویی که در این خودرو مورد استفاده قرار گرفته است یکی از شناسنامه ­های مرسدس بنز است که خیلی­ ها این شرکت خودروسازی موفق را با این چراغ­ های زیبا می­ شناسند. بر روی سپر جلوی خودرو نیز برآمدگی وجود دارد که نوک آن در وسط خودرو است و جلوه­ای خشن در کنار ظاهر کلاسیک خودرو داده است. البته از کاپوت بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) سال (۲۰۰۶-۲۰۱۳) نگذریم که با وجود چند گروه خط­های زیبا در قسمت­های کناری کاپوت باعث شده است ما را در نقد و بررسی بنز  (S۳۵۰- S۵۰۰) مجاب کند و در بین رقبا برای بخش ظاهر بیرونی خودرو بی­ همتا سازد.

قسمت کناری و پشتی این بنز کلاسیک همانند سایر مرسدس بنزهای زمانه خود تعبیه شده است و با ظاهری ساده توانسته است خود را در دل ماشین ­دوستان جا کند. البته نواری مخالف رنگ خودرو بر روی سپر عقب وجود دارد که زیبایی خاصی را به بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) بخشیده است.

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

هنگامی که وارد خودرو می ­شوید به احتمال زیاد قبل از هرچیزی فرمان خودرو با دکمه ­های خاصی که بر روی فرمان قرار گرفته است به چشم شما می­ خورد. البته با توجه به آپشن ­ها و امکانات رفاهی زیادی که این خودرو در بین رقبا برای سال خودش دارد می­تواند امتیاز مناسبی برای نقد و بررسی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) در بخش رانندگی بگیرد.

هر (S۳۵۰- S۵۰۰) شامل یک سیستم تعلیق هوا و دمند­ه ­های سازگار است. چراغ­ های این بنز ساختارشکن دارای زنون است که در نوع خود بسیار حس خوبی در رانندگی ایجاد می­کند. این بنز موفق بازار ایران شامل کروز کنترل انطباقی با قابلیت توقف و حرکت، سیستم دید مادون قرمز، باز کردن قفل و استارت بدون کلید، سنسور پارک، مانیتور عقب، صندلی­های ماساژور، ماهواره و رادیو و سیستم تهویه هوای مطبوع دوگانه است که اگر به سایر خودروهایی که تکنولوژِی سال (۲۰۰۶-۲۰۱۳) است نگاهی بیندازید، بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) مدل (۲۰۰۶-۲۰۱۳) به هیچ وجه قابل مقایسه با آن­ها نیست.

 

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی موتور

بنز(  (S۳۵۰- S۵۰۰ سال (۲۰۰۶-۲۰۱۳)، دارای موتور V-۸  ۵.۵ لیتری است که ۸۰ اسب بخار از واحد ۵ لیتری آن بیشتر است اما بازده مصرف سوخت به همان شکل است. موتور این مرسدس بنز می­تواند قدرتی برابر با ۳۸۲ اسب بخار داشته باشد که رضایت خوبی را به همراه دارد. در هر دقیقه می­توان از بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) انتظار ۶۰۰۰ دور را داشت؛ سیستم انتقال اتوماتیک سرعت می تواند تا سه چرخ دنده را در زمان پایین حرکت برای شتاب ­دهی پس از آن پاسخگو باشد. با این موتور این اتومبیل در ۵.۴ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می ­رسد. موتور موجود در ایران برای نسخه ۳۵۰ از نوع موتور ۳۴۹۸ سی سی است با ۳۰۰اسب بخار قدرت و گشتاور۳۷۰ گشتاور(نیوتن متر/دور در دقیقه) است. همچنین نسخه ۵۰۰ نیز دارای ۴۶۶۳ سی سی است که با ۴۳۰ اسب بخار قدرت و گشتاور ۷۰۰ (نیوتن متر/دور در دقیقه) است.

 

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی ايمنی

از آن­جا که در همه مدل­های بنز آخرین پیشرفت های تجهیزات ایمنی گنجانده شده است از بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) نیز به همین شکل است اما با توجه به ساختارشکن بودن این خودرو و این مساله که بنز را ، شرکت مرسدس بنز  وارد دریچه ­ای نو برای خودروسازی کرد پس حتماً از امکانات ایمنی و استانداردهای بالاتری بهره می ­برد.

  این خودرو شامل : کنترل پایدار، هشت کیسه هوا و کمک های ترمز ( که تمام قدرت ترمز را به صورت حساس تر در یک وضعیت حادثه ساز به صورت اتوماتیک اعمال می کند) است. البته نگین درخشان در نقد و بررسی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) از لحاظ ایمنی سیستم پیش بینی آن است. سیستم پیش بینی ایمنی این مرسدس بنز از این لحاظ مفید است که می ­تواند تصادف های قریب الوقوع را احساس و به ­طور خودکار کشش کمربند ایمنی و تغییر مکان صندلی ها را برای محافطت از سرنشینان اعمال کند.

 

بنز S,2012 500 فول

نقد و بررسی ارزش خرید

با همراه مکانیک همراه بودید تا به نقد و بررسی بنز (S۳۵۰- S۵۰۰) مدل (۲۰۰۶-۲۰۱۳) بپردازیم. همان­طور که مشاهده کردید نکته منفی و نقطه ضعفی از این خودرو انتظار نمی­رود و خودرویی نسبتاً مناسب و بی­دردسر را باید انتظار داشت. البته با توجه به قدیمی بودن مدل این خودرو قیمت تا حدودی بالا است اما چنانچه مایل بودید این خودرو را بخرید برای بخش امکانات رفاهی، موتوری و ایمنی خیالتان راحت باشد که می­تواند با خودروهایی با تکنولوژِی حال مقایسه شود.

 

بنز S,2012 500 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید