بررسی تخصصی S 2005,350 فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز S,2005 350 فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۲  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۳۲۰
صفر تا صد (ثانیه): ۷.۳
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

سری اس کلاس مرسدس بنز همیشه یک سرو گردن از خودروهای  تولید انبوه هم رده لوکسش بالاتر بوده است هم از نظر نعداد آپشن هم از نظر ویژگی فنی و تکنولوژی  و هم از نظر زیبایی . در بازار تعداد زیادی اس کلاس کم کارکرد وجود دارد که ارزش خرید بالایی دارند ،  پس اگر به دنبال لوکس سواری با قیمت مناسب می باشید این مدل کاملا پاسخگو شماست اگر چه کمی قدیمی به نظر می رسد.

بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی فضای داخلی

فضای داخلی کابین خودروی مرسدس بنز ۳۵۰ بسیار شلوغ  و گیج کننده است . داشبورد خودرو از بسیاری دکمه و آپشن پوشانده شده است . اما کیفیت داخل کابین هنوز هم با گذشت این همه سال جذاب و گیراست . جنس داشبورد از مواد نرم تشکیل شده است که با توجه به کارکردهای بالای خودرو هیچ صدای اضافی از کابین خودرو شنیده نمی شود . صندلی ها کاملا نرم و راحت طراحی شده اند و شما در حین رانندگی کنترل کاملی در اختیار دارید.بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

اگر به تمام سری های مدل اس کلاس مرسدس بنز نگاهی بیاندازید، متوجه ساختار فوق لوکس این خودرو در تمام این سال ها خواهید شد. طراحی های این سری به گونه ایی هستند که بعد از این همه سال هنوز هم چشم بیینده را به خود جلب می کنند.نمای  جانبی خودر از گلگیر جلو تا ستون سی خودرو بسیار ساده و بدون هر گونه خطوط اضافی طراحی شده است . همین ساده بودن در نمای جلو و دماغه خودرو رعایت شده بطوری که هماهنگی خوبی بین تمام بخش های اطراف خودرو برقرار است  و این  نشان دهنده دقت طراحان آلمانی برای به رخ کشیدن قدرت طراحی شان در آن زمان است .بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

نوبت به تست رانندگی خودرو می رسد. زمانی که این آلمانی لوکس را روشن می کنیم ، صدای غرش موتور شش سیلندر شما را برای یک رانندگی اسپرت و لذت بخش فرا می خواند. سیستم انتقال به خوبی قدرت را در بین چرخ ها تقسیم کرده و با توجه به وزن سنگین مرسدس بنز اس ۳۵۰ شما هیچ کندی و کم شتابی را حس نمی کنید.

بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی موتور

تنها نگاه به لوکس و مدرن بودن مرسدس بنز s۳۵۰   نکنید، این آلمانی با وقار در دل خود مجهز به یک موتور شش سیلندر با حجم ۳.۵ لیتر است . این خودرو مجهز به گیربکس  اتوماتیک از نوع تیپ ترونیک است قدرت این خودرو در حدود ۲۷۰ اسب بخار و گشتاور نیز ۳۵۰ نیوتن  متر در ثانیه است. شتاب ۰ تا ۱۰۰ خودرو نیز در تست های صورت گرفته ۷.۵ ثانیه است.


بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی ايمنی

خودورهای آلمانی همیشه در صنعت خودرو زبان زده کیفیت و نوآوری هستند . خودروهای مرسدس بنز نیز از این قاعده مستثنی نیست . ایمنی خودروهای بنز برای دنیا ثابت شده است ، مخصوصا سری های اس کلاس که از ایمنی بهتری نسبت به هم کلاس هایش برخوردار اند. تست ایمنی مرسدس بنز اس ۳۵۰ در سال ۲۰۰۲ انجام گرفته و در آن زمان موفق به دریافت ۴ ستاره ایمنی  کامل شده است.

بنز S,2005 350 فول

نقد و بررسی ارزش خرید

 اگر علاقه به خرید یک آلمانی لوکس و پر قدرت را دارید قطعا بهترین انتخاب برای شما مرسدس بنز s۳۵۰    است . اما خرید این المانی آن چنان هم بی دردسر نیست . هزینه نگهداری بالا لوازم لوازم جانبی و یدکی نسبتا کمیاب و مصرف سوخت نسبتا بالا تنها بخشی از مشکلات مرسدس بنز ۳۵۰ اس است .


بنز S,2005 350 فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو