بررسی تخصصی E کوپه 2012,350

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز E کوپه,2012 350

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳ لیتر در هر صد کیلومتر  
موتور: ۳۴۹۸ سی سی
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۵۰ کیلومتر در ساعت
صفر تا صد (ثانیه): ۶.۸ ثانیه
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

مرسدس بنز به ساختن خودروهایی که در کناز زیبایی، کارایی خوبی دارد معروف است و خودرویی که ما به نقد و بررسی آن خواهیم پرداخت، طبق معمول خودروهای بنز، هم از زیبایی و هم از کارایی بسیار مناسبی بهره می­برد. با همراه مکانیک همراه باشید تا به نقد و بررسی بنزE ۳۵۰   بپردازیم. در ابتدای این مقاله خیالتان را راحت کنیم که (کروک-کوپه)ی به لوکس بودن بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  پیدا نخواهید کرد.

 

بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین این (کروک-کوپه) موفق آلمانی دارای تم ­های کلاسیک و اسپرت است که به ­طور خلاصه معماری زاویه دار، مواد درجه یک و ظاهری زیبا است که ریزبین بودن کارشناسان طراحی مرسدس بنز را نشان می ­دهد. هنگامی که سوار خودرو می­ شوید انگار وارد دنیای جدیدی شده ­اید. چیز خاص عجیبی به این خودرو اضافه نشده است و این هماهنگی تمامی قطعات داخل کابین است که فضای داخل بی ­نقصی به بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  بخشیده است.

 

بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی بیرون خودرو

از زیبایی منحصر به فرد وبدون رقیب فضای داخلی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) آشنا شدید. اما ظاهر بیرونی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) را نمی­ توان بدون ایراد دانست. مرسدس بنز در طراحی چراغ­ های جلویی خود می­ توانست طرحی زیباتر ایجاد کند. همین دلیل باعث شده است که در بین رقبا محبوبیت کمتری از لحاظ ظاهر جلویی خودرو داشته باشد.

برخلاف ظاهر جلو، قسمت عقب خودرو بهترین در نوع خود است و در این بخش می ­توان بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) را بدون رقیب دانست. چراغ­ های کشیده زیبا، جاگذاری مناسب لوگوی بنز و به‌کارگیری مناسب چراغ ترمز باعث شده است تا در نقد و بررسی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)، قسمت عقب خودرو را زیباترین در بین (کروک-کوپه)­های بازار بدانیم.

البته در قسمت کناری نیز همانند تمامی مرسدس بنزهای دیگر با به‌کارگیری مناسب خط­ ها بر روی درب­ ها باعث شده است، ظاهری ترکیبی بین کلاسیک و اسپرت را برای علاقه­ مندان به خودرو القا نماید.


بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی رانندگی خودرو

(کروک-کوپه) موفق بنز، به سیستم تعلیق خوب خود معروف است که باعث شده امتیاز مناسبی در بخش تجربه رانندگی دریافت نماید؛ اما این تنها دلیل موفقیت بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  نیست؛ این (کروک-کوپه) با رابط Comand  الکترونیک همراه است که ترکیبی از صفحه نمایش بزرگ ۷ اینچی، دکمه کنترل و دکمه­های نصب شده است. همچنین شامل سیستم بروز رسانی  mbrace telematics، ارائه یکپارچه سازی گوشی­ های هوشمند و برنامه های مبتنی بر وب است که شامل کنترل از راه دور، نظارت بر رانندگی و خدمات اضطراری می ­شود.

از صندلی­ های بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  نگذریم. یکی از دلایلی که می­ توان در نقد و بررسی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) ، نمره خوبی به این خودرو داد، صندلی اسپرت بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  است. صندلی­ های خاصی که در فقط در مدل (کروک-کوپه) ارائه می­ شود.

برخلاف اکثر (کروک-کوپه)­های بازار، صندلی­ های عقب بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)، ابعاد مناسبی دارند که احساس راحتی مناسبی را به سرنشینان می ­دهد. در واقع این (کروک-کوپه) موفق آلمانی یکی از بهترین گزینه برای کسانی هست که (کروک-کوپه)ی خانوادگی می­ خواهند.

این همه ویژگی­ های خوب که باعث راحتی و لذت رانندگی می ­شود موجب شده است تا در نقد و بررسی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) برای تجربه رانندگی، امتیاز مناسبی به این خودرو برسد.

بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی موتور

بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) سال ۲۰۱۳ دارای موتور V-۶  ۳.۵ لیتری با ۳۰۲ اسب بخار است. این موتور قدرت­مند قادر هست  ۲۷۳ پوند گشتاور تولید کند. لازم به ذکر است موتور بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) می­ تواند۶۵۰۰ دور در ثانیه بزند.گیربکس این (کروک-کوپه) بی­ همتا نیز ۷ سرعته اتوماتیک است که از تمامی استانداردهای جهانی نیز بهره ­مند هست.در آزمایشات و تست ­های صورت گرفته، سرعت بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) در ۷.۷ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت می­رسد. البته این سرعت بالا به منزله پایان خوش برای نقد و بررسی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) از لحاظ فنی نیست. مصرف سوخت این (کروک-کوپه) بسیار زیاد است و به طور میانگین برای هر ۱۰۰ کیلومتر، ۱۵ لیتر مصرف می ­شود که بسیار زیاد است و ممکن است هزینه زیادی دربر داشته باشد.

بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی ايمنی

بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه)  از استاندارهای مناسب ایمنی برخوردار است. برای اثبات این جمله کافیست به ۵ ستاره­ای که بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) در تست­ ایمنی گرفته است توجه کنیم. ویژگی­ های استاندار ایمنی این خودرو عبارتند از : ترمز دیسکی ضد قفل، کنترل کشش و پایداری، کیسه هوای جانبی، کیسه هوای جلو، کیسه هوای زانوی راننده (در بین رقبا این مورد مشاهده نمی­ شود.)، هشدار برای خواب راننده و ترمز اتوماتیک قبل از برخورد که حرفی برای گفتن نمی­گذارد و این پاراگراف گواه قدرت ایمنی بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) هست.


بنز E کوپه,2012 350

نقد و بررسی ارزش خرید

اگر شما خانواده­ای هستید که بالای دونفر اعضای خانواده را تشکیل داده است و علاقه زیادی به خودروهای (کروک-کوپه) دارید، بهترین گزینه برای شما بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) است؛ اما اگر انتظار خودرویی تمام اسپرت دارید قاعدتاً بنز E ۳۵۰ (کروک-کوپه) نمی­تواند انتظارات شما را برآورده کند. کیفیت ساخت این خودرو از هر لحاظی مناسب و به صرفه است اما مصرف سوخت بسیار بالای این (کروک-کوپه) آلمانی شاید شما را برای خرید این خودرو به شک بیندازد.

 

بنز E کوپه,2012 350

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

E کوپه