بررسی تخصصی E 2002,240 دنده‌ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز E,2002 240 دنده‌ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۲۵۹۷
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۳۲
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۵+۸

معرفی خودرو

بنز E۲۴۰ مدل سال های ۲۰۰۲-۲۰۰۳ همان بنز مشهوری ست که بارها و بارها به عنوان خودروی پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی در خیابان ها دیده ایم. این مدل از بنز کلاس E تولید سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ برای سفرهای طولانی و جاده ای فوق العاده مناسب به نظر می رسد و فضای داخل کابین آن نیز جادار و راحت است. بنز E۲۴۰ دارای سواری نرم بوده و هنگام رانندگی های طولانی مدت با آن راننده کمتر دچار خستگی می شود. 

بنز E,2002 240 دنده‌ای

نقد و بررسی فضای داخلی

تنظیم دستی صندلی ها، پشت سری برای صندلی های جلو و عقب، تنظیم ارتفاع صندلی های جلو، مه شکن جلو و عقب، روشن و خاموش شدن اتوماتیک چراغ ها، چراغ های ال ای دی روی آینه های کناری، سیستم تهویه با تنظیم دستی، آینه های جانبی برقی با گرمکن، ایموبلایزر، سنسور تصادف، شیشه گرمکن عقب، برف پاک کن های خودکار با سنسور باران، سنسور پارک، کروز کنترل، سقف پانوراما، سیستم صوتی و تصویری مجهز به نمایشگر ۷ اینچی با ۹ بلندگو، گرمکن خودکار شیشه جلو، پرده عقب برقی، سانروف، کمک فرنهای ایروماتیکی و... از تجهیزات و امکانات بنز E۲۴۰ آشنای خیابان های تهران هستند.

بنز E,2002 240 دنده‌ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

کشیدگی این خودرو، طراحی بدنه و البته چراغ های آشنای برند بنز، آن را به یک اتومبیل شیک از بازار دست دوم در رده ی قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان تبدیل کرده است. بنز کلاس E مدل E۲۴۰ ۱۴۵۲ میلی متر طول داشته و عرض آن نیز ۱۸۲۲ میلی متر می باشد. ارتفاع این مدل ۴۸۱۸ میلی متر بوده و فاصله ی بین دو محور در آن ۲۸۵۵ میلی متر در نظر گرفته شده است. وزن E۲۴۰ نیز ۱۶۹۵ کیلوگرم می باشد. برای بنزین زدن می توانید باک این خودرو را به اندازه ی ۶۵ لیتر و ۸ لیتر ذخیره پر کنید که برای سفرهای طولانی ظرفیت مناسبی به نظر می رسد. 

بنز E,2002 240 دنده‌ای

نقد و بررسی موتور

بنز E۲۴۰ در دو نوع گیربکس ۶ دنده دستی و ۷ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک عرضه شده و موتور آن ۲۵۹۷ سی سی می باشد. این موتور ۲۵۹۷ سی سی با ۶ سیلندر و ۱۸ سوپاپ همراه است. حداکثر سرعتی که می توان در این خودرو داشت ۲۳۲ کیلومتر بر ساعت می باشد و راننده قادر خواهد بود شتاب صفر تا ۱۰۰ را ظرف مدت ۹.۴ ثانیه پر کند. حداکثر قدرت در بنز E۲۴۰ نسخه ۲۰۰۳- ۲۰۰۴ به اندازه ی ۱۷۷ اسب بخار بر ۶۲۰۰ دور در دقیقه است و حداکثر گشتاور به ۲۴۵ نیوتن متر بر ۲۹۰۰-۴۵۰۰ دور در دقیقه خواهد رسید. در اندازه گیری مصرف سوخت ترکیبی این اتومبیل از برند آلمانی بنز، به میزان ۱۰.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر دست یافته شده است. به علاوه لازم به ذکر است که استاندارد آلایندگی این خودرو نیز یورو ۴ است.

بنز E,2002 240 دنده‌ای

نقد و بررسی ايمنی

ترمزهای جلو و عقب از نوع دیسکی خنک شونده هستند و سیستم های ABS، BAS، ESC، ESP، ASR و SBC نیز به آن اضافه شده اند. ایربگ برای راننده و سرنشین جلو در دو نوع پرده ای و جانبی قرار داده شده و سرنشینان عقب نیز ایربگ پرده ای دارند که نوع جانبی آن را نیز می توان به عنوان آپشن به این خودرو اضافه کرد.

بنز E,2002 240 دنده‌ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو