بررسی تخصصی CLK کروک 2007,200

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز CLK کروک,2007 200

ظرفيت تعداد سرنشین: ۴
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۱۸۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۱۹
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۲+۸

معرفی خودرو

خودروهای کوپه و کروک همواره در بین جوانان علاقمندان زیادی داشته و دارند و بعید است کسی عاشق کروک باشد و رویای سواری بنز CLK کروک را در سر نپرورانده باشد. بنز CLK همانند سایر محصولات بنز، خودرویی شیک، لوکس و جذاب است. نخستین بنز CLK در سال ۱۹۹۷ تولید و وارد بازار جهانی شد و هم‌اکنون نیز تولیدات سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ آن در بازار ایران موجود است. با وجود قدیمی بودن این مدل‌های و حضور رقبای قدرتمند، هنوز که هنوز است چیزی از جذابیت‌های این خودرو کاسته نشده و کماکان به عنوان یک محصول درجه ۱ در بازار حضور دارد. مرسدس بنز، کلاس CLK را در مدل‌های کوپه و کروک و در تیپ‌های ۲۰۰، ۲۴۰، ۲۸۰ و ۳۵۰ روانه بازار نموده است. 

بنز CLK کروک,2007 200

نقد و بررسی فضای داخلی

همانطور که انتظار می‌رود در کابین این خودرو نیز خصوصیات بارز طراحی داخلی بنز به چشم می‌خورد و بنز در عین سادگی، کابین باشکوه را در مقابل دیدگان شما قرار داده است. در طراحی کابین از دو رنگ مشکی مات و نقره‌ای متمایل به خاکستری استفاده شده و همین امر به جذاب‌تر شدن کابین، کمک نموده است. صندلی‌های چرمی خودرو با قابلیت تنظیم در جهات مختلف، راحتی دلنشینی را برای شما به ارمغان می‌آورد. جایابی ادوات و تجهیزات به دقت انجام شده و راننده تسلط مناسبی بر آن‌ها دارد. دریچه‌های هوا دایروی بوده که در بالای کنسول مرکزی تعبیه شده و با نواری از کرومی تزیین شده‌اند. فضای کافی برای سرنشینان جلو فراهم شده ولیکن سرنشینان عقب و مخصوصا افراد قدبلند با محدودیت فضا مواجه شده و این مساله آن‌ها را آزرده‌خاطر خواهد نمود. از امکانات این خودرو می‌توان به مواردی چون کنترل اتوماتیک سیستم تهویه مطبوع، تنظیم برقی صندلی‌های جلو با حافظه، گرم‌کن صندلی‌های جلو، تنظیم برقی آینه‌ها با گرم‌کن، سنسور پارک، سنسور باران، کروز کنترل، استارت و ورود بدون کلید، ایموبیلایزر، کیسه هوای راننده، سرنشنیان جلو و جانبی، سنسور سرعت و ... اشاره نمود. 

بنز CLK کروک,2007 200

نقد و بررسی بیرون خودرو

با وجود آنکه تولید بنز CLKهای موجود در بازار کشور به بیش از ۱۰ سال گذشته برمی‌گردد؛ هنوز جذابیت فراوانی برای خریداران دارد. در اولین نگاه، شیب کاپوت به همراه طراحی چراغ‎‌ها عشوه‌گری می‌کند. طراحی دوتکه چراغ‌ها، همخوانی بی‌نظیری با کاپوت جلوپنجره خودرو داشته و قطع به یقین یکی از جذاب‌ترین المان‌های نمای جلوی CLK است. لوگوی بزرگ بنز نیز در میان جلوپنجره قرار داشته که با نوارهای کرومی به چراغ‌ها وصل می‌شود. نمای جانبی خودرو ساده و فاقد خلاقیت‌های تاثیرگذار است ولیکن این سادگی در کنار سایر قسمت‌های خودرو، زیبا و جذاب به چشم می‌آید. در نمای عقب نیز، چراغ‌ها به روی علاقمندان چشمک می‌زنند و بر زیبایی خودرو افزوده‌اند. شایان ذکر است طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب  ۴۶۵۲، ۱۷۴۰ و ۱۴۱۳ میلی‌متر است. 

بنز CLK کروک,2007 200

نقد و بررسی موتور

همانطور که عنوان شد بنز CLK در تیپ‌های ۲۰۰، ۲۸۰ و ۳۵۰ روانه بازار شده است و این تیپ‌ها به لحاظ فنی تا حدودی باهم متفاوت هستند. تیپ ۲۰۰، ۲۸۰ و ۳۵۰ به ترتیب مجهز به موتورهای ۱.۸، ۳ و ۳.۵ لیتری هستند که تیپ ۲۰۰ دارای ۴ سیلندر و تیپ‌های ۲۸۰ و ۳۵۰ هر کدام ۶ سیلندر دارند. هر کدام از این موتورها به ترتیب ۱۶۱، ۲۲۸ و ۲۶۸ اسب بخار توان تولید نموده و از این رهگذر شتاب صفر تا ۱۰۰ هر کدام از این تیپ‌ها به ترتیب ۱۰، ۷ و ۶.۶ ثانیه است. حداکثر سرعت این تیپ‌ها نیز به ترتیب ۲۱۹، ۲۲۸ و ۲۵۹ کیلومتر بر ساعت بوده و برای عشاق سرعت، گزینه‌ای مطلوب می‌تواند باشد.  

بنز CLK کروک,2007 200

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو