بررسی تخصصی C 2008,280 نیمه‌فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز C,2008 280 نیمه‌فول

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۲۹۹۶
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۴۴
صفر تا صد (ثانیه): ۷.۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۶+۸

معرفی خودرو

بنزهای کلاس C در تیپ‌های C۲۰۰، C۲۸۰، C۳۰۰ و C۳۵۰ نمونه‌هایی دارای ابعاد جمع و جور از خانواده برند آلمانی هستند. به جز تجهیزات و امکانات رفاهی، این مدل‌های بنز دارای استهلاک پایینی می‌باشند و مصرف سوخت کمتری نسبت به دیگر مدل‌ها دارند. البته از نقاط ضعف این خودروها نیز که به ابعاد کوچک‌تر آن‌ها مربوط می‌شود، کمبود جا در فضای داخلی خودرو و به ویژه صندلی‌های عقب است. به طوری که اگر راننده و سرنشین جلو صندلی‌های خود را به میزان قابل توجهی عقب بدهند، سرنشینان عقب در مورد فضای پاهای خود دچار مشکل خواهند شد. بنزهای کلاس C با توجه به طول عمر بالا، استهلاک پایین و هزینه نگهداری کمتر در قیاس با دیگر خودروهای بنز، در فهرست پرفروش ترین‌های بنز و خودروهای لوکس قرار می‌گیرند.

بنز C,2008 280 نیمه‌فول

نقد و بررسی فضای داخلی

قابل توجه است که خودروهای بنز کلاس C در تست تصادف مرکز استاندارد و ایمنی اروپا توانسته اند پنج ستاره کامل را کسب نمایند. از تجهیزات و امکانات رفاهی این گروه می توان به موارد زیر اشاره کرد: کروز کنترل، کنترل اتوماتیک سه‌گانه سیستم تهویه، ایموبلایزر، دزدگیر، صندلی‌های با روکش چرمی، تنطیم برقی برای صندلی‌های جلو به همراه حافظه، پشت‌سری‌های هوشمند، سیستم گرمکن صندلی‌های جلو، گردش نور چراغ‌های جلو در پیچ‌ها، روشن و خاموش شدن خودکار چراغ‌ها، شستشوی چراغ‌های جلو، سنسور باران، سنسور کمک پارک کردن، تنظیم برقی شیشه‌ها، تنظیم برقی آینه‌ها، پرده عقب، سانروف با قابلیت تنظیم در ۴ حالت، روشنایی و دید در شب و ... . همین طور سیستم صوتی تصویری نیز که مورد توجه خریداران قرار دارد، دارای نمایشگر، بلوتوث، ۹ عدد بلندگو، ساب ووفر داخلی، چنجر، نویگیشن، سیستم صوتی هارمن کاردون است.

بنز C,2008 280 نیمه‌فول

نقد و بررسی موتور

این تیپ هم همان ۵ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک را دارد، اما موتور آن ۲۹۹۶ سی‌سی بوده و از ۶ سیلندر و ۱۶ سوپاپ برخوردار است. این مشخصات حداکثر قدرت ۲۳۱ اسب بخار بر ۶۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر بر ۲۵۰۰ دور در دقیقه را به همراه دارد. همین طور حداکثر سرعت در بنز C۲۸۰ معادل ۲۴۴ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا ۱۰۰ ظرف مدت ۷.۲ ثانیه یعنی ۱.۶ثانیه کمتر از مدل C۲۰۰ طی می‌شود. ابعاد این خودرو همان طور که انتظار داریم به نمونه قبلی مشابه است ولی وزن آن با ۷۰ کیلوگرم افزایش به عدد ۱۵۷۵ کیلوگرم می‌رسد. همین طور مصرف سوخت ترکیبی در این مدل ۹.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر گزارش شده است. دیگر مشخصات بنز C۲۸۰ با مدل C۲۰۰ مشابه هستند.

 

بنز C,2008 280 نیمه‌فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید