بررسی تخصصی A 2008,170

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی بنز A,2008 170

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۱۵۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۲.۶
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۴

معرفی خودرو

خودروهای کلاس A از گروه مرسدس بنز، نخستین هاچ بک های این برند آلمانی به شمار می روند. پیش از این از بنز انتظار تولید خودرویی با ظاهری این چنینی را نداشتیم و همیشه توقع اتومبیل هایی کشیده را از برند بنز می رفت. اما گروه خودروسازی بنز با تولید بنزهای کلاس A در طراحی هاچ بک نشان داد که در این حوزه نیز می توان حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد و برخلاف پیش بینی اولیه، خودروهای کلاس A به ویژه خودرو بنز A۱۷۰ مدل ۲۰۰۸ مورد استقبال فراوانی قرار گرفت.

بنز A,2008 170

نقد و بررسی فضای داخلی

اتومبیل هاچ بک بنز A۱۷۰ محصول سال ۲۰۰۸ میلادی دارای کیسه های هوا برای سرنشینان جلو + کیسه هوای جانبی می باشد. آینه ها برقی بوده و مجهز به گرمکن می باشند. شیشه های جلو برقی هستند و آپشن برقی بودن شیشه های عقب را نیز در اختیار خواهید داشت. به علاوه صندلی های جلو و عقب نیز با تنظیم دستی و برقی همراه هستند. و ویژگی گرمکن داشتن صندلی ها نیز به عنوان آپشن و در نمونه ی سفارشی اضافه می شود. این خودرو دارای مه شکن جلو و عقب بوده و چراغ ها به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می شوند. همین طور چرخش نور در پیچ ها به عنوان آپشن اضافه خواهد شد. کروز کنترل، سنسور پارک و دنده عقب و ... از دیگر تجهیزات بنز کلاس A۱۷۰ مدل سال ۲۰۰۸ میلادی محسوب می شود. ترمز های جلو و عقب بنز A۱۷۰ مدل ۲۰۰۸ از نوع دیسکی خنک شونده هستند و سیستم های ترمز و پایداری ABS، ASR و ESP نیز به سیستم های ترمز ایمنی این خودرو افزوده شده اند. 

بنز A,2008 170

نقد و بررسی بیرون خودرو

خطوط روی کاپوت و خطوطی که زیر دستگیره ی درهای این خودرو قرار دارد، حس قدرت و ابهت را که با حذف صندوق و هاچ بک شدن در این مدل از دست رفته بود، بازیابی می کند. از ابعاد این خودروی هاچ بک برند بنز طول و عرض و ارتفاع به ترتیب ۳۸۸۳ میلی متر در ۱۷۶۴ میلی متر در ۱۵۹۳ میلی متر هستند. وزن آن ۱۲۲۵ کیلوگرم بوده و سایز تایر هاچ بک خوش چهره ی بنز نیز ۱۵ اینچی قرار داده شده است. این خودرو به اندازه ی ۵۴ لیتر بنزین در باک خود جای خواهد داد.

بنز A,2008 170

نقد و بررسی موتور

موتور ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپه ی بنز A۱۷۰ مدل ۲۰۰۸ دارای حجم ۱۷۰۰ سی سی است. حدود ۱۱۴  اسب بخار بر ۵۲۰۰ دور در دقیقه حداکثر قدرت این موتور و ۱۴۰ نیوتن متر بر ۳۵۰۰ دور در دقیقه حداکثر گشتاور آن هستند. این خودرو در دو مدل گیربکس ۵ دنده دستی و ۴ دنده اتوماتیک طراحی شده است. حداکثر سرعت بنز A۱۷۰ مدل ۲۰۰۸ به اندازه ی ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا ۱۰۰ در این خودرو طی ۱۲.۶ ثانیه پر خواهد شد که آمار چندان جذابی به نظر نمی رسد. لازم به ذکر است که متوسط مصرف سوخت این خودروی آلمانی نیز ۶.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت بوده و نوع سوخت این خودرو بنزینی است. همین طور این هاچ بک آلمانی دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ نیز هست.

بنز A,2008 170

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

A