بررسی تخصصی وانت مزدا تک کابین 1384,دنده ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی مزدا وانت مزدا تک کابین,1384 دنده ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۳  
موتور: ۱۹۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۶۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۶
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۶ لیتر

معرفی خودرو

بدون شک وانت مزدا در بین خودروهای مناسب برای حمل و نقل بار، یکی از محبوب ترین خودروهای این حوزه است. این خودرو اصالتاً ژاپنی توسط گروه خودروسازی بهمن در کشور ایران تولید می شود. اولین بار در سال ۱۹۷۷ میلادی و در کشور ژاپن این خودرو پرقدرت توسط شرکت ماتسودا با برند تجاری مزدا روانه بازار شد. تفاوت های فاحش این خودرو با دیگر محصولات هم رده اش باعث شد تا این محصول خیلی زود گوی رقابت را از دیگر رقبا برباید. در ادامه با همراه مکانیک همراه باشید تا با ویژگی های این خودرو بیشتر آشنا شوید.

مزدا وانت مزدا تک کابین,1384 دنده ای

نقد و بررسی فضای داخلی

 با نگاهی به داخل کابین وانت مزدا مطمئن تر می شویم که این خودرو یک خودروی کار و امرار معاش است. جعبه فرمان این خودرو از نوع مهره ساچمه ای است. تنظیم صندلی و آینه های بغل به صورت دستی است. کیفیت صندلی های این خودرو قابل مقایسه با انواع خودرو سدان نخواهد بود؛ اما وقتی صندلی وانت مزدا را با دیگر رقبای هم حوزه خود مقایسه می کنیم، وانت مزدا نمره قابل قبولی را دریافت می کند. در مدل های جدید وانت مزدا تک کابین ۲۰۰۰ با به کار بردن دو ایربگ در داخل کابین سعی شده تا رفاه و ایمنی سرنشینان خودرو ارتقاء یابد. همچنین وجود کولر به صورت سفارشی از تغییرات اصلی مدل های جدیدتر این خودرو است.

مزدا وانت مزدا تک کابین,1384 دنده ای

نقد و بررسی موتور

اما مهم ترین ویژگی خودروهای کار و وانت نه ظاهر آنهاست و نه امکانات داخل کابین آنها. شاخصه اصلی و مهم در وانت ها قدرت این نوع خودرو و توانایی کار در شرایط سخت و مختلف است. وانت مزدا با بهره مندی از یک موتور ۴ سیلندر خطی توانایی تولید ۹۵ اسب بخار قدرت در ۵۰۰۰ دور بر دقیقه را دارد. موتور این خودرو با ظرفیت ۱۹۹۸ سی سی همراه با ۸ سوپاپ وظیفه سنگین تأمین نیرو وانت مزدا را برعهده دارد. پس از انتقال بنزین از باک ۶۶ لیتری وانت مزدا وظیفه کاربراتور این خودرو آغاز می شود. در مدل های جدیدتر وانت مزدا سیستم انژکتوری پاشش چند نقطه ای جایگزین کاربراتور شده است. برای غلبه بر توان این خودرو در هنگام ترمز از سیستم دیسکی در چرخ های جلو و از ترمز کفشکی در چرخ های عقب استفاده شده است.

مزدا وانت مزدا تک کابین,1384 دنده ای

نقد و بررسی ارزش خرید

خلاصه اینکه خودرو وانت مزدا تک کابین یکی از محصولات خوش سابقه موجود در بازار است. پس از شرکت ژاپنی مزدا، تولید این محصول توسط خودروسازی بهمن با کیفیت بالا انجام می گیرد. این خودرو با ویژگی های قدرت بالا، کیفیت ساخت مناسب و طراحی حرفه ای برای افرادی ساخته شده است که نیازمند خودرویی خوش ساخت به منظور حمل بار درون شهری هستند.

مزدا وانت مزدا تک کابین,1384 دنده ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید