بررسی تخصصی مزدا 2 1390,

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی مزدا مزدا 2 ,1390

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۸.۱  
موتور: ۱۴۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۵
صفر تا صد (ثانیه): ۱۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۴۲.۸

معرفی خودرو

شرکت مزدا، در سال ۲۰۱۱ جدید­ترین مدل خود را که خودروی کامپکت کوچک پنج نفره‌ی مزدا ۲ بود ارائه کرد. این خودرو تنها در مدل هاچبک موجود است که شباهت‌هایی را هم با  مزدا ۳ دارد، ولی در مزدا ۲ امکانات بیشتری به صورت استاندارد وجود دارد. مزدا ۲ با خودروهایی از قبیل هیوندای i۳۰ و تویوتا یاریس رقابت می‌کند. این خودرو در تیپ‌های اسپرت و تورینگ به بازار عرضه شده است، که هر دو دارای موتور چهار سیلندر ۱۵۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۰۰ اسب بخار و گیربکس اتوماتیک و غیراتوماتیک هستند. خودروی مزدا ۲ در شهر حدود ۸.۵ لیتر، در بزرگراه حدود ۶.۹ لیتر بر صد کیلومتر بنزین مصرف می‌کند.
مزدا مزدا 2 ,1390

نقد و بررسی فضای داخلی

درون این خودرو بسیار زیبا ولی در عین حال کم‌جا است. این خودرو دارای چند جا لیوانی، کیلومترشمار با اعداد درشت و یک سی­دی پلیر می‎باشد، که کار با آن بسیار راحت است و می‌توانید دستگاه iPod را از طریق ورودی AUX وصل کنید. امروزه رسم شده است که داخل خودروها را بسیار مدرن و پیچیده می‌سازند ولی مزیت مزدا ۲ این است که داخل آن در عین زیبایی، بسیار ساده طراحی شده است و مواد و پلاستیک استفاده‌شده در داشبورد و دیگر قطعات داخلی آن از کیفیت خوبی برخوردارند.
مزدا مزدا 2 ,1390

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروی مزدا ۲ با جلو پنجره بزرگ خود، شبیه کودکی است که می‌خندد. همچنین سپرهای آن شبیه گلگیرش است که ظاهر خودرو را شبیه مزدا ۳ می‌کند. درمجموع ظاهر این خودرو هم، شبیه دیگر خودروهای مزدا است. از نظر ما، مزدا ۲ خودرویی است که به همه خریداران پیشنهاد می‌شود که رانندگی با آن را یک‌بار امتحان کنند. سواری این خودرو در کلاس خودش بهترین و رانندگی با آن لذتبخش است و احساس کاملا اسپرت را به شما می‌دهد. اگر خودروی راحت و جذابی می‌خواهید، مزدا ۲ بهترین گزینه است. 
مزدا مزدا 2 ,1390

نقد و بررسی رانندگی خودرو

تولید قدرت ۱۰۰ اسب بخار برای موتور چهار سیلندر ۱۵۰۰ سی­سی، حتی در خودروهای کم مصرف هم طبق استانداردهای امروزه نیست. گیربکس چهار دنده اتوماتیک این خودرو قدیمی بوده و در سرعت بالا تمایل دارد که از دنده ۳ به دنده یک معکوس بکشد. البته این همه‌ی موضوع نیست و خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک آن نیز در مقایسه با غیراتوماتیک‌ها مصرف سوخت بالایی دارند. البته وزن مزدا ۲ حدود ۱۰۴۳ کیلوگرم است که باعث کاهش فشار بر روی موتور شده و در نتیجه احساس اسپرت بودن می‌کنید. این وزن به کیفیت سواری خودرو هم کمک کرده و آن را تبدیل به خودرویی چالاک نموده است. فرمان مزدا ۲ هم نرم و تیز است و دارای قطعات فرمان الکتریک می‌باشد. 
مزدا مزدا 2 ,1390

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو