بررسی تخصصی لیفان X50 1395,دنده‌ای

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۱۴۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۶۰
صفر تا صد (ثانیه): -
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۴۲

معرفی خودرو

لیفان X۵۰ یکی از محصولات جدید شرکت لیفان موتورز است که در دو مدل دنده‌ای و اتوماتیک به بازار ایران وارد شده است. این محصول به نسبت توانسته است توجه بیشتری را نسبت به سایر محصولات لیفان به خود کسب کند. این خودرو یک کراس اوور کوچک شهری است. این موضوع را می‌توان از ارتفاع بیشتر خودرو و حجم نسبتاً بیشتر بدنه متوجه شد. لیفان X۵۰ با استفاده از سیستم‌های مختلف از شرکت‌های اروپایی و آسیایی، توانسته است ترکیبی نسبتاً قابل قبول را از مجموع طراحی و راندمان کسب نماید.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی فضای داخلی

در داخل خودرو، اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می‌کند، بخش آمپرهای خودرو است. در لیفان X۵۰ از کیلومتر شمار کامپیوتری در مرکز و از شمارنده دور موتور دابره‌ای شکل استفاده شده است. سایر بخش‌های طراحی داخلی خودرو نیز با وجود سادگی، ظاهر متوسطی در سطح قیمتی خود دارد. روکش چرمی صندلی‌ها، سانروف، سنسور عقب و فضای مناسب داخل خودرو را می‌توان از نقاط مثبت این خودرو دانست.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی بیرون خودرو

اگر این خودرو را از پشت ببینید، احتمال زیادی دارد آن را با آلفارومئو جولیتا اشتباه بگیرید. البته این اتفاق وقتی چراغ‌ها روشن شوند، با تفاوت ۱۰ درصدی نوع چراغ و نور آزاردهنده آن قابل تمییز خواهد بود. طرح جلویی این خودرو نیز ترکیبی از چهره مزدا ۳ و اپل آسترا می‌باشد. بر خلاف سایر طرح‌های لیفان که عدم سنخیت طراحی در آن مشهود است، این خودرو از ترکیب زیبایی برخوردار است. البته، عدم سنخیت در این خودرو در اینجا به چشم می‌خورد که ظاهر اسپرت، از جمله رینگ‌ها و نمای جلو و عقب، با سیستم دنده CVT که مخصوص خودروهایی نظیر تیانا و تویوتا Scion iQ است، جمع بسته شده است.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی رانندگی خودرو

سواری این خودرو به نسبت سایر هموطنانش مناسب‌تر است. علاوه بر آن می‌توان به صدای کمتر موتور در بدنه اشاره نمود، مشکلی که شاید دارندگان خودروی لیفان ۶۲۰ شدیداً با آن روبرو هستند. یک فاکتور مهم شاید شتاب کم خودرو در نسخه اتوماتیک آن باشد که احتمالاً جوانان را به سمت خریداری نسخه دنده‌ای سوق دهد. فرمان نرم این خودرو عامل مثبت دیگری است که رانندگی را برای خریداران آن راحت‌تر می‌کند.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی موتور

پیش رانه این خودرو با حجم ۱۵۰۰ سی سی می‌تواند توانی معادل ۱۰۲ اسب بخار و ۱۳۳ نیوتون متر ایجاد نماید. ترکیب این حجم موتور و به کاربردن گیربکس CVT، می‌تواند مصرف سوخت پایینی را به همراه داشته باشد. البته نمی‌توان از این موضوع غافل شد که تنبلی زیاد این خودرو هیچ شباهتی به خودروهای اسپورت بازار ندارد. مجموعاً زمانی که هدف از ساخت خودرو کاهش مصرف سوخت باشد، شاید نتوان به توان و کارکرد قوی موتوری آن تکیه کرد.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی ايمنی

در این نسخه از محصولات لیفان، سیستم‌های ایمنی تا حد ممکن پیاده‌سازی شده است. علاوه بر سیستم شاسی این خودرو که نام شرکت MIRA را یدک می‌کشد، می‌توان به سیستم های ABS، EBS و BAC در سیستم ترمز اشاره نمود. در مجموع می‌توان عملکرد خوب سیستم ترمز این خودرو را با توجه به وزن کم و سیستم جعبه دنده آن پیش‌بینی نمود.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نقد و بررسی ارزش خرید

قیمت مدل دنده‌ای این خودرو در حدود ۴۸ میلیون تومان و مدل اتوماتیک آن ۵۳ میلیون تومان می‌باشد که با توجه به کیفیت کلی و شرایط خودرو قیمت مناسبی است(تیر ۹۵). فروش این خودرو به مانند سایر خودروهای چینی با مشکل روبرو است. ولی شاید در مقایسه با افت قیمتی که خودرو  لیفان X۶۰ در سال اول مصرف دارد، میزان نزول قیمت، کمتر باشد.
لیفان لیفان X50,1395 دنده‌ای

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو