بررسی تخصصی RX 2011,350 نیمه‌فول

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

بازار­­ خودروهای لوکس با دیگر خودروها متفاوت است. خریدارن انتظار خودرویی سریع و در عین حال با داخلی زیبا را دارند بعضی دیگر خواستار خودرویی هستند که با آن بتوانند خیابان‌ها را بالا و پایین کنند. خودروی RX ۳۵۰ یک کراس آور بسیار راحت و زیباست که در سفرهای طولانی، همراه شما و خانوادهتان می‌باشد.
لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نقد و بررسی فضای داخلی

چیدمان بسیار خوب کنترل کننده‌ها، مواد با کیفیت داخل خودرو، همچنین تودوزی عالی چرم و چوبی، این خودرو را به مدلی لوکس، زیبا و راحت تبدیل کرده است. از دیگر قابلیت‌های این خودرو سیستم صوتی Mark Levinson می‌باشد که از بهترین سیستم‌های صوتی موجود در بازار است. سیستم نقشه‌خوان که به صورت ماوس در کنسول وسط تعبیه شده است این امکان را به کاربر می‌دهد که با حرکت انگشت بر روی آن حرکت مکان‌نما را روی صفحه نمایش کنترل کند. فضای کافی و خوب برای صندلی‌های عقب به دلیل برخورداری از قابلیت تا­شدن و تنظیم جلو و عقب صندلی‌ها، همچنین فضای زیاد صندوق(در حالت عادی ۱۱۳۲ لیتر و افزایش دو برابری در حالت خوابیدن پشتی صندلی‌های عقب) از دیگر امکانات این خودرو می‌باشد.
لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نقد و بررسی بیرون خودرو

پس از طراحی مجدد در سال ۲۰۱۰، ابعاد این خودرو در طول و عرض بیشتر شده و به آن قیافه‌ای شبیه واگن داده است. چراغ‌های عقب این مدل، یخی(مات) است که به RX مدل قبلی شبیه می‌باشد. ویژگی‌های بیرون خودرو عبارتند از: رینگ چرخ ۱۸ اینچ آلیاژی استانداردرینگ ۱۹ اینچ سفارشی‌شیشه پنجره‌های جلوی ضد آب‌چراغ جلو خودکار

لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نقد و بررسی رانندگی خودرو

لکسوس RX ۳۵۰ در جاده سواری نرم و روانی دارد. سیستم تعلیق نرم این خودرو و همچنین عایق صوتی مناسب باعث شده است که سرنشینان کاملا احساس راحتی داشته باشند. موتور ۳۵۰۰ سی­سی V۶ بسیار کم صداست ولی در عین حال قدرت کافی برای شتاب این خودروی کراس‌آور را دارد.­ افرادی که به سواری اسپرت علاقه دارند، می‌توانند از مدل اسپرت این خودرو که دارای سیستم تعلیق سفت‌تری می‌باشد، استفاده کنند.
لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نقد و بررسی ايمنی

امکانات استاندارد ایمنی خودرو RX ۳۵۰ عبارتند از ترمز ضد قفل، سیستم حفظ پایداری و کشش سطحی، کیسه هوای جلو و عقب، کیسه هوای کنار پنجره ، دو کیسه هوای جلوی پا برای صندلی‌های جلو و پشت سری متحرک. همچنین سیستم Safety Connect که به صورت استاندارد روی این خودرو نصب شده و امکاناتی همچون اخطار خودکار تصادف، مکان‌یابی خودروی مسروقه و کمک‌های اضطراری را برای سرنشینان فراهم می‌آورد. از امکانات سفارشی RX ۳۵۰ نیز می‌توان به سیستم پیش‌گیری از تصادف اشاره کرد که با کروز کنترل در یک بسته قرار دارد. این سیستم، تصادفات قابل پیش‌گیری را تشخیص می‌دهد و سیستم تعلیق را سفت، کمربند ایمنی را محکم و ترمز کمکی را آماده به کار می‌کند. در تست ترمز Edmunds صورت گرفته از RX ۳۵۰ دیفرانسیل جلو، خط ترمز ایجاد شده در سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ثانیه برابر با ۴۰.۵ متر بود. البته این میزان حدود ۳ متر بیشتر از دیگر رقبای اصلی لکسوس است. همچنین در تست تصادف صورت گرفته، این خودرو نمره ۴ ستاره از ۵ ستاره ممکن را بدست آورد. این خودرو در قسمت تست تصادف روبرو نمره ۴ ­و در بخش تست کناری نمره ۵ را کسب کرد. علاوه بر این در تست تصادف IIHS از RX ۳۵۰، نمره "خوب"  برای تست روبرو، کناری و استحکام سقف بدست آمد.
لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نقد و بررسی ارزش خرید

می‌توان گفت که خودروی RX ۳۵۰، اولین شاسی‌بلند کراس آور بود که به بازار آمد و پس از اضافه شدن تعداد کثیری خودرو به این بازار، هنوز هم جزو خودروهای رقابتی است. شرکت لکسوس با تولید این خودرو قصد داشت تا به مصرف‌کنندگان تجربه رانندگی راحت و لذت‌بخش با یک خودرو لوکس را بدهد که تا حدود زیادی هم موفق بود. کارشناسان بر این باورند که این خودرو فعلا نیازی به ارتقا و تبدیل شدن به یک خودروی سریع و شکاری را ندارد، در حالی‌که دیگر خودروسازان در تلاش هستند تا با نصب نقشه‌خوان و صفحه لمسی و دریچه‌های هوای متنوع، توجه مشتریان را به خود جلب کنند. یافتن خودرویی که امکاناتی تا این حد رویایی را ندارد ولی در عین حال کارآمد است، جالب توجه است. در واقع شاید بتوان خودرو RX ۳۵۰ را این‌گونه خلاصه کرد که این خودرو جدیدترین و لوکس‌ترین شاسی‌بلند بازار نیست ولی از نظر کارکرد، یکی از بهترین‌هاست.
لکسوس RX,2011 350 نیمه‌فول

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو