بررسی تخصصی LS 2008,فول(5 نفره)

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودرو لکسوس LS ۴۶۰ همانند خودروهای لیموزین دارای شاسی بلندی می‌باشد که طول این خودرو را به ۵۱۵ سانتی‌متر رسانده و از مدل استاندارد این دسته از خودروها تقریبا ۱۳ سانتی‌متر کشیده‌تر است. این خودروها در دو نوع دیفرانسیل عقب و AWD موجود هستند. از رقبای این خودرو، BMW سری ۷ و مرسدس بنز کلاس S را می‌توان نام برد. این خودرو دارای سیستم راهنمای پیشرفته پارک به‌صورت سفارشی می‌باشد که خودرو را به طور خودکار پارک می‌کند.
لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

نقد و بررسی فضای داخلی

صندلی‌های این خودرو تا زاویه ۴۵ درجه تا می‌شوند که باعث ایجاد راحتی بیشتر سرنشینان می‌شود­. بسته صندلی‌های مدیریتی این خودرو دارای صندلی‌های تاشو است که در بین خود، یک کنسول را جا داده‌اند که کلید کولر هم روی آن کنسول تعبیه شده است و خنک‌کننده نوشیدنی آن هم مابین دو صندلی عقب قرار دارد. مدل کوتاه‌تر LS ۴۶۰ در قسمت عقب به جای کنسول و جعبه، دارای یک صندلی دیگر است که در نهایت عقب این خوردو را سه نفره می‌کند. 
لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

نقد و بررسی بیرون خودرو

خودروهای شرکت لکسوس هر ساله تغیرات ظاهری را تجربه می‌کنند. این به دلیل آن است که رقبای این شرکت هم دست از کار نکشیده­ و به همین دلیل باعث شده‌اند که لکسوس دست از طراحی‌های محافظه‌کارانه قدیمی برداشته و پا را فراتر بگذارد. جدیدترین تغییرات خودرو LS شامل جلوپنجره آیرودینامیک(که به عقب کشیده شده است)، چراغ و برف پاک‌کن جلو و شباهت جزئی به BMW در صندوق خودرو می‌شود. رینگ استاندارد این خودرو آلومینیومی و با سایز ۱۸ اینچ موجود است که سایز ۱۹ اینچ آن هم سفارشی می‌باشد.  
لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

نقد و بررسی رانندگی خودرو

قدرت چرخش فرمان در این سیستم بسیار بالاست و راننده نیازی به نیروی زیاد برای چرخاندن فرمان ندارد. فرمان این خوردو بسیار نرم و با کم‌ترین نیروی ممکن می‌چرخد و در عین حال، طراحی خودرو طوری است که راننده اصلا اذیت نشود و ضربات سیستم تعلیق به کمترین میزان ممکن برسد. فرمان حساس به سرعت، در مدل فول این خودرو، می‌تواند میزان پیچیدن چرخ‌ها را برای میزان خاصی از چرخاندن فرمان تغییر داده و این امر در کنترل فرمان در سرعت‌های مختلف به کار می‌آید. 
لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

نقد و بررسی ايمنی

موسسه IIHS خودروی LS ۴۶۰ را فقط مورد تست تصادف روبرو قرار داد که این خودرو بهترین نمره ممکن را بدست آورد. ویژگی‌های استاندارد ایمنی این خودرو شامل کیسه هوای کناری برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای پرده‌ای، کیسه هوای محافظ زانو برای صندلی‌های جلو و سیستم حفظ پایداری می‌باشد. همچنین امکاناتی مانند کیسه هوای پرده‌ای برای صندلی‌های عقب، سنسور پارک جلو و عقب خودرو، دوربین دید بیرون و سیستم پیش‍‌‌‌‌گیری از تصادف هم جزء امکانات سفارشی هستند. سیستم پیشگیری از تصادف قادر است تا در هنگام وقوع تصادف، سیستم ترمز را آماده کرده، کمربندهای ایمنی را محکم و کمک فنرها را سفت کند.
لکسوس LS,2008 فول(5 نفره)

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو