بررسی تخصصی GS F sport 2014,250

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس GS F sport,2014 250

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

خودروهای اسپرت لکسوس بسیار راحت، بی­ صدا، لوکس و با ارزش هستند. البته اگر قصد خرید سدانی اسپرت و پویا مثل GS ۲۵۰ را دارید، باید بدانید اینکه این خودرو یکی از پرفروش ترین خودروهای تاریخ لکسوس به شمار می­ رود. ترکیب بسیار خوب، فرمان پذیری چابک، بی­ صدایی خودرو، ظاهر دل ربا و امکانات بسیار با کیفیت داخل، نه تنها خودرو سدان GS۲۵۰ را در صنعت سدان ­های اسپرت دچارتغییر نکرد، بلکه پس از به بازار آمدنش، کل برند لکسوس را تحت تاثیر قرار داد و باعث شده که محصولی کامل ارائه شود.
لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی فضای داخلی

با اینکه بیرون خودروی GS۲۵۰ کمی غیر معمول است، اما داخل آن شامل همه امکانات رفاهی می­ باشد. پنل ابزارهای بسیار زیبای این خودرو شامل کیلومتر شمار Optitron با صفحه نمایش رنگی چند کاره ۸ اینچی و یا صفحه رنگی ۱۲.۳ اینچی با کیفیت بالا که با تکنولوژی نسل دوم RTI کار می ­کند، می­ باشد. هر دو صندلی جلو در ۱۰ جهت تنظیم شده است. درون این خودرو دارای جزئیات زیبایی از قبیل رکاب ­های زیر درب، کوک نخ بر روی قسمت بالایی پنل ابزار، پنل درب ­ها و محل دسته دنده می­باشد.


لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی بیرون خودرو

طراحی سدان لوکس GS ۲۰۱۵ از طراحی L-Finesse لکسوس تبعیت نمی ­کند. جلوی این خودرو برجسته و همانند سایر خودروهای لکسوس می­ باشد. بیرون این خودرو کمی غیر منتظره و با اشکال معین که از مهم ترین آنها می ­توان به چراغ جلو و چراغ عقب­ های LED اشاره کرد. خودروهای GS ۲۵۰ و ۴۵۰h دارای رینگ آلیاژی ۱۸ اینچ هستند و اگر بسته F Sport بر روی آن نصب باشد، این رینگ ها ۱۹ اینچی می ­شوند. رنگ های این خودرو هم متنوع و شامل رنگ­ های آبی نقره ­ای، سفید و مشکی می باشد.
لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی GS۲۵۰ به دلیل برخورداری از فرمان پذیری، شتاب و ترمز بسیار خوب، توان این را دارد که در بازار با سدان اسپرت­ های روز رقابت کند. البته علاوه بر اینها، این خودرو دارای بدنه­ ای بسیار مستحکم بوده و به دلیل داشتن عرض زیاد و استفاده از آلومینیوم در سیستم تعلیق، وزن سبکی دارد. خودروهای لکسوس دارای سه وضعیت رانندگی Eco، نرمال و اسپرت هستند و به راننده این امکان را می ­دهند که در شرایط متفاوت بتواند وضعیت مناسب خود را به کار برد. البته رانندگان مشتاق­تر حتما بسته F-Sport و سیستم تعلیق­ های متغیر لکسوس مثل سیستم فرمان دینامیک را به همراه دسته دنده موجود بر روی فرمان و فرمان چرخ های عقب انتخاب خواهند کرد. خودرو GS پس از برخورداری از این امکانات، از یک سدان لوکس با سواری نرم به یک خودرو مناسب مسابقه تغییر پیدا می­ کند.

لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی موتور

خودرو GS ۲۵۰ دارای موتور ۲۵۰۰ سی­ سی V۶ با دو زمان بندی هوشمند سوپاپ (VVT-i) و سوخت پاشی مستقیم است که ۲۰۷ اسب بخار قدرت داشته و گشتاور آن برابر ۲۵۴ واحد است. 
لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی ايمنی

در خودروی GS از تعدادی کیسه هوا استفاده شده است که شامل کیسه هوای جلوی پای راننده و سرنشین جلو می­ باشد. همچنین برای سرنشینان عقب هم به طور استاندارد، کیسه هوای کناری تعبیه شده است. امکانات ایمنی از قبیل هشدار دهنده پیش از تصادف، سیستم نقطاط کور و هشدار دهنده انحراف از مسیر و علاوه بر آنها یک اسکنر چشم راننده برای هنگام خواب آلودگی وی، به صورت سفارشی قرار داده شده است. مورد آخر فقط در هنگام شب و زمان یک تصادف قریب الوقوع به کار می افتد. سیستم هشدار دهنده پیشگیری از تصادف به میزان ۱.۲ ثانیه زودتر از واکنش یک راننده هوشیار به کار می­ افتد. این وسیله در بالای فرمان قرار دارد و دید راننده را نسبت به مسافت سنج خودرو کور می­ کند.

لکسوس GS F sport,2014 250

نقد و بررسی ارزش خرید

لکسوس نیاز به یک موفقیت جدید دارد، خودرویی که مانند شاسی­ بلند­های RX بتواند پیشرو کلاس خود باشد. این شرکت نیاز دارد که تغییرات بزرگی را در سال آینده ایجاد کند و خط تولید جدید را راه اندازی نماید. خودرو GS در نوک پیکان این تغییرات گسترده قرار دارد. این خودرو بعنوان یک محصول مستقل، موفق بوده و اگر نشانه­ ای برای تغییرات جدید وجود داشته باشد، GS موفق­ تر هم خواهد بود.

لکسوس GS F sport,2014 250

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو