بررسی تخصصی GS 2008,430

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس GS,2008 430

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

سدان بازطراحی شده GS ۴۳۰ اسپرت، دارای گیربکس شش دنده اتوماتیک و سیستم کنترل پایداری بوده و رانندگان در مدل ۲۰۰۷ این خودرو، حق انتخاب برای فعال و غیرفعال کردن این سیستم را دارند. همچنین در مدل سال ۲۰۰۷ چند رنگ جدید اضافه شده و سیستم رهیاب خودرو نیز ارتقا یافته است. خودرو GS ۴۳۰ دیفرانسیل عقب بوده و از موتور V۸ و ۴۳۰۰ سی‌سی برخوردار است. شرکت لکسوس در طراحی این خودرو از BMW سری ۵ الهام گرفته است. مدل مشابه GS ۳۵۰ نیز دارای موتوری شش سیلندر می‌باشد.
لکسوس GS,2008 430

نقد و بررسی فضای داخلی

خودرو GS ۴۳۰ دارای روکش صندلی چرمی بوده و ظرفیت پنج نفر را دارد. گرمکن صندلی جلو جزو امکانات استاندارد این خودرو می‌باشد. شیشه کیلومترشمار این خودرو دارای لنزی شفاف به صورت استاندارد می‌باشد که در روزهای آفتابی، انعکاس نور خورشید را کم می‌کند. از دیگر امکانات استاندارد این خودرو می‌توان به تنظیم تلسکوپی فرمان اشاره کرد. سیستم رهیاب موجود در این خودرو دارای صفحه نمایش ۷ اینچی می‌باشد. این سیستم در مدل سال ۲۰۰۷ به بلوتوث و دوربین عقب نیز مجهز شده است. سیستم صوتی استاندارد در این خودرو ۱۰ باند Mark Levinson  بوده و سیستم صوتی ۱۴ باند آن در مدل سفارشی موجود می‌باشد.
لکسوس GS,2008 430

نقد و بررسی بیرون خودرو

شرکت لکسوس اعلام کرده مدل GS از نظر درب موتور کشیده‌تر و طراحی اتاق آن نیز از مدل قبلی­اش مدرن­تر شده است. بدنه این خودرو دارای انحناهای کمتری بوده، یک سوم عقب خودرو کوتاه­تر شده و ستون عقب نیز پهن‌تر و به سمت انتهای خودرو کشیده شده است. پنجره‌های کناری طویل‌تر و شیشه عقب شیب‌دار آن هم بر زیبایی خودرو افزوده است. رینگ چرخ‌های استاندارد این خودرو ۱۸ اینچ آلومینیومی می‌باشد. 
لکسوس GS,2008 430

نقد و بررسی رانندگی خودرو

با اینکه در خودرو GS ۴۳۰ از تکنولوژی جدیدی استفاده شده، لیکن در سواری، عملکرد ساده­ای دارد. رانندگی با خودرو GS ۴۳۰  به دلیل بهره‌مندی از ویژگی‌هایی نظیر لوکس بودن، قدرت مناسب و کیفیت سواری اسپرت لذت‌بخش می‌باشد. باید اعتراف کرد که قدرت موتور این خودرو بیش از نیاز روزانه می‌باشد. همچنین داخل اتاق آن بسیار بی‌صداست و شاسی و بدنه محکم آن، این خودرو را به خودرویی مطمئن بدل کرده است. سیستم کنترل پایداری، ناپایداری و لغزش را پیش از رویداد تشخیص داده و به تصحیح مشکلات بوجود آمده در ترمز، فرمان و گاز خودرو کمک می‌کند. رانندگانی که قصد حرکات نمایشی با خودرو و دور زدن­ با ترمزدستی و غیره را دارند، می‌توانند در این خودرو، این سیستم را خاموش نمایند. سیستم تعلیق متغیر خودرو GS ۴۳۰ به طور خودکار، میزان ضربه‌گیری مناسب را انتخاب کرده و در حالت‌های معمولی و اسپرت عمل می‌نماید. همچنین سیستم فرمان متغیر آن به شما این امکان را می‌دهد که در سرعت‌های مختلف، میزان تیزی و خلاصی فرمان خوردو را تعیین کنید. همچنین یک سنسور پدال ترمز هم وجود دارد که اگر در سراشیبی این پدال را فشار دهید، گیربکس به طور خودکار دنده معکوس کشیده و با همان دنده ادامه مسیر می‌دهد.
لکسوس GS,2008 430

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو هنوز مورد تست تصادف قرار نگرفته است. امکانات ایمنی استاندارد این خودرو شامل کیسه هوای جلو، کیسه هوای پرده‌ای برای هر دو ردیف، کیسه هوای محافظ زانوی راننده و سرنشین جلو، سیستم ترمز ضد قفل دارای ترمز کمکی، حفظ پایداری، سیستم کنترل فشار باد لاستیک و چراغ جلوی دارای راهنمای خودکار در هنگام پیچیدن می‌باشد. همچنین امکاناتی نظیر سیستم پیش تصادف لکسوس هم جزء امکانات سفارشی این خودرو می‌باشد. در این سیستم از یک حسگر میلی‌متری راداری برای تشخیص اشیاء موجود در جلوی خودرو استفاده شده و در عین حال کامپیوتری جهت اندازه‌گیری سرعت خودرو و زاویه انحراف فرمان نیز تعبیه گردیده است. اگر این کامپیوتر تشخیص دهد که تصادفی در حال وقوع است، سیستم تعلیق را سفت کرده، کمربند ایمنی را محکم و سیستم ترمز کمکی را فعال می‌نماید.
لکسوس GS,2008 430

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

GS