بررسی تخصصی ES 2015,250 شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس ES,2015 250 شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۱  
موتور: ۲۴۹۴
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۷
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۸
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۶۵

معرفی خودرو

یکی از بهترین تولیدهای شرکت لکسوس سری ES است که در بازار ایران فروش زیادی داشت. این خودرو در مقایسه با مدل IS اسپرت کمی گرانتر است. این نکته حائز اهمیت است که خرید خودروی گرانتر به منزله داشتن فضای بیشتر در داخل خودرو نیست. این خودرو با سواری نرم و آرامش‌دهنده، صدای خیلی کم داخل خودرو، ظرفیت بالای حمل بار و مسافر و امنیت زیادی که دارد محبوبیت زیادی در بین خریداران پیدا کرده است. از رقبای این خودرو می­توان هیوندا جنسیس را نام برد. خریداران سری ES می‌­توانند تودوزی با چوب بامبو را برای خودروشان انتخاب کنند. این تودوزی قبلا فقط برای مدل ES ۳۰۰h هیبرید موجود بود. همچنین چراغ­‌های مه‌­شکن LED و گرمکن و خنک‌کننده صندلی‌­های طرح چرم هم جزو امکانات جدید این خودرو است.
لکسوس ES,2015 250 شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

عموما قیمت خودروهای مجلل لکسوس با کیفیت داخل خودرو متناسب است. هر چه قدر هم بیشتر پول دهید، خودروی جادارتری می‌خرید. ولی این موضوع درباره  خودروهای سری ES صدق نمی­‌کند. فضای صندلی­‌های عقب این خودرو دو اینچ عریض‌­تر از اندازه فضای سدان LS ۴۶۰ است. فضای جلوی پا در ES (۱۰۱ سانتیمتر ) بیشتر از همین فضا در LS۴۶۰ (۹۷ سانتیمتر) است. استفاده از طراحی Toyota Avalon در این خودرو باعث شده فضای جلوی پا در صندلی­‌های عقب ۱۰ سانتیمتر بیشتر از این فضا در نسل قبلی آن باشد. تعداد کمی از سدان­‌ها هستند که با این قیمت، این میزان فضا را برای صندلی عقب داشته باشند. اما فضای بالای سر در این خودرو خیلی زیاد نیست. برخی معتقدند که صندلی­‌های سری  ES  کمی کوچک است و پشتی صندلی هم به اندازه GS ۳۵۰ از کیفیت خوب برخوردار نیست. صندلی‌­های جلوی GS دارای فرم بیشتری از صندلی‌­های صاف و پهن ES است. کیفیت داخل این خودرو به خاطر داشتن مواد نرم و با کیفیت، مناسب کلاس خودش است. اینجاست که ES از Genesis حاضر پیشی گرفته و البته مدل ۲۰۱۵ آن از ۲۰۱۴ بهتر شده است. همچنین تودوزی چوب بامبو در سری Es بر زیبایی و کیفیت داخل آن افزوده است. این تودوزی بخشی از بسته Luxury این خودرو است که علاوه بر آن، دارای گرمکن صندلی چرمی عقب و خنک‌کننده صندلی جلو، و همچنین تنظیم برقی تلسکوپی فرمان و چند امکان دیگر هم است. با اینکه داخل این خودرو زیباست، ولی عده­‌ای معتقدند که زیادی شلوغ است. تودوزی چوب بامبو و سایر مواد به کار رفته در این خودرو باعث شده بسیاری منتقدان بگویند که این مواد با هم جور در نمی‌­آیند.
لکسوس ES,2015 250 شرکتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

شرکت لکسوس در طراحی مجدد ES در سال ۲۰۱۳ تغییرات زیادی بر روی ظاهر آن ایجاد کرده و همچنین فضای صندلی­‌های عقب را به میزان چشمگیری افزایش داد. از جمله تغییراتی که در ظاهر خودرو صورت پذیرفته است، چراغ‌های جلو و خود لامپ این چراغ‌ها به اضافه چراغ‌های مه‌شکن خودرو می­‌باشد. در نگاه اول ممکن است که ES را با بسیاری از سدان‌­های لکسوس اشتباه بگیرید. طراحی مدرن سدان‌­های لکسوس به جز اندازه و طراحی شکل بدنه شبیه باقی لکسوس­‌هاست و تفاوت چندانی ندارد. یکی از تشابهات برجسته آنها جلو پنجره است. این طراحی  جلو پنجره، نمای زیبایی به سری ES این خودرو داده است.
لکسوس ES,2015 250 شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

زیبایی ظاهری، راحتی سرنشینان و راننده و موتور پرقدرت این خودرو بخشی از خصوصیات خودروهای لکسوس سری ES  می­‌باشد. سواری ES  همیشه بسیار نرم و راحت است. اما کسانی که هم سواری اسپرت و هم راحتی خودرو را می­‌خواهند، لکسوس بهترین انتخاب است. سیستم تعلیق نرم سری ES همه پستی و بلند‌ی­‌های مسیر را جذب کرده و رانندگی را بسیار راحت می­‌کند. فرمان این خودرو دستخوش اصلاحات زیادی قرار گرفت تا شما بتوانید تنها با یک انگشت و با کمترین نیرو این خودرو را جابه ­جا کنید. رانندگی با این خودرو در بزرگراه مشابه لکسوس LS ۴۶۰ و حتی هیوندا جنسیس سدان است.
لکسوس ES,2015 250 شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

خودروهای لکسوس سری ES  مدل ۲۰۱۴ از موسسه NHTSA در مجموع بالاترین نمره در تست تصادف یعنی پنج ستاره را دریافت کردند. با هزین‌­ی بیشتر می‌­­توانید سیستم هشداردهنده نقطه کور و هشداردهنده ترافیک به خوردوهای عقبی را به خودرویتان اضافه کنید. اگر سیستم جهت­‌یاب هم برای خودروی خود خریداری کنید به Safety Connect و پیغام‌­های برخورد اتوماتیک، مکان­‌یاب خودرو پس از سرقت و دکمه کمک راننده اتوماتیک خودرو مجهز می‌­شوید.
لکسوس ES,2015 250 شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید