بررسی تخصصی ES 2010,350 وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس ES,2010 350 وارداتی

ظرفيت تعداد سرنشین:
(لیتر) مصرف سوخت:  
موتور:
حداکثر سرعت خودرو (Km/h):
صفر تا صد (ثانیه):
حجم مخزن سوخت (لیتر):

معرفی خودرو

همیشه اینطور نبوده که خریداران خودرو به دنبال خودروهایی با قدرت بسیار بالا در خودروهای لوکس و پویایی خودرو در خودروهای اسپرت باشند. بعضی از آنها به دنبال سواری بسیار راحت هستند. خودرو ES ۳۵۰ دارای اتاقی بسیار بی صدا و آرامی است و از تودوزی چوبی و روکش‌های چرمی برخوردار است. موتور این خودرو V۶ بوده و از قدرتی کافی برخوردار است و در کلاس خود از این نظر خودرویی متوسط به حساب می­‌آید. رانندگی با خودرو ES ۳۵۰ بسیار راحت و لذت‌بخش است و همانند بسیاری از خودروهای دیگر قابلیت نصب بسیاری امکانات را به صورت سفارشی دارد.
لکسوس ES,2010 350 وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

امکانات داخل خودرو ES ۳۵۰ فرا لوکس است و شرکت لکسوس توانسته است که در این سطح قیمت، راحت‌ترین و جذاب­ترین امکانات را بر روی این خودرو قراردهد. مواد به کار رفته در داخل ES ۳۵۰ بسیار با کیفیت بوده و از چرم منعطف و چوب واقعی در آن استفاده شده است. همچنین امکاناتی در این خودور به کار رفته است که بیشتر در سدان­‌های گران­تر دیده می­‌شود. فضای داخل اتاق بسیار زیاد بوده و صندلی­‌های عقب آن کاملا جادار می­‌باشند و فضای صندوق آن نیز تا ۴۱۶ لیتر می­‌رسد. همچنین در صورتیکه صندلی­‌های عقب را بخوابانید، می‌توانید اجسام بزرگ­تری را در عقب خودرو جا دهید.
لکسوس ES,2010 350 وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

ES۳۵۰ دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی است. درهم آمیختن خطوط تیز و ملایم باعث شده نمای روبروی خودرو متفاوت‌­تر از دیگر لکسوس‌ها باشد. خطوط تیزی که از جلو پنجره کشیده شده و درکنار هماهنگی میان چرا‌‌غ‌­های کشیده جلو به گلگیرها ختم می­‌شود زیبایی مثال‌زدنی را به خودرو بخشیده است. در نمای کناری نیز خطی از انتهای چراغ جلو به زیبایی بعد از عبور از آینه‌­های جانبی و درها به ابتدای چراغ‌­های عقب کشیده شده است. در قسمت عقب نیز، این چراغ‌­های کشیده با روشنایی LED است که هماهنگی مناسبی با چراغ­‌های جلو ایجاد کرده است، سپر عقب با برآمدگی عضلانی در طرفین چهره عضلانی به خودرو داده است.
لکسوس ES,2010 350 وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودرو لکسوس ES ۳۵۰ از سواری نرم و بی‌صدایی برخوردار است. موتور V۶ این خودرو بسیار روان و کارآمد کار می‌کند. سواری نرم و آرام این خودرو برای افرادی که به سواری اسپرت علاقه‌­ای ندارند مناسب است. البته در هنگام رانندگی در زمین‌­های پر چاله و غیر هموار، سواری خودرو و چابکی آن به نقطه ضعف خودرو تبدیل می‌­شود. البته در بزرگراه و سرعت بالا، اتاق خودرو به طور چشمگیری بی‌­صداست و تا بیشترین حد ممکن عاری از صدای باد، جاده و موتور خودرو است. بیشتر پستی و بلندی جاده هم توسط سیستم تعلیق آن جذب می‌­شود و سرنشینان مقدار بسیار کمی از آن را حس می‌کنند.
لکسوس ES,2010 350 وارداتی

نقد و بررسی موتور

امکانات ایمنی خودرو ES ۳۵۰ شامل حفظ پایداری و کشش سطحی، ترمز ضد قفل، کیسه هوای جلو و ضربات کناری، کیسه هوای پرده‌­ای و کیسه هوای محافظ زانو است. امکانات سفارشی هم شامل سیستم پیش‌­بینی تصادف راداری و سیستم اطلاع‌رسانی Lexus Enform and Safety Connect می­‌باشد. در تست ترمز Edmunds صورت گرفته از این خودرو، خط ترمز در سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برابر ۴۰ متر بود که این مقدار، ۵ متر از سدان هیوندا جنسیس در همین تست کمتر بود. همچنین در تست رسمی تصادف از روبرو و کناری صورت گرفته، این خودرو موفق شد ۵ ستاره از ۵ ستاره ممکن را کسب کند. البته در تست تصادف کناری عقب چهار ستاره را بدست آورد. در تست IIHS نیز خودرو ES ۳۵۰ موفق به کسب بالاترین نمره ممکن یعنی "خوب" در بخش تست تصادف روبرو و کناری شد. البته IIHS اعلام کرد که این نمره بر اساس نتایج بدست آمده از خودرو تویوتا کمری که در این زمینه با خودرو ES ۳۵۰ مشترک است.
لکسوس ES,2010 350 وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو