بررسی تخصصی CT 2013,200H وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی لکسوس CT,2013 200H وارداتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۵.۵  
موتور: ۱۷۹۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۳
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۴۵

معرفی خودرو

همیشه اینطور بوده است که خودروهای هیبریدی به قدرتمندی معروف بودند و  مصرف سوخت مناسبی هم داشته‌اند، ولی فرمان‌پذیری آنها خیلی عالی نبوده است. اما این روزها شاهد حضور خودروهای خوبی در بازار جهانی هستیم که با وجود مصرف سوخت مناسب، کیفیت سواری خوبی هم دارند. لکسوس CT ۲۰۰h خودرو تنها خودروی هیبریدی موجود در ایران میباشد و نیروی مورد نیاز خود را از یک موتور ترکیبی بنزینی- برقی تامین می‌کند.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

طراحی این خودرو بسیار اصولی صورت گرفته و با توجه به کلاس خودرو، فضای داخلی آن بسیار مناسب و نسبت به یک خودروی هاچبک بزرگ است. مواد به کار رفته در داخل این خودرو مناسب لکسوس نیستند زیرا شما در داخل این خودرو میزان زیادی از پلاستیک شبه فلز و سقف داخلی کم عرض مشاهده می‌کنید. روکش‌های کوک‌دار اطراف ابزارها و کنسول وسطی نشان می‌دهد که داخل این خودرو بسیار با ارزش است و همچنین کار با کنترل شبیه ماوس سیستم نقشه‌خوان این خودرو بسیار راحت است. امکانات استاندارد این خودرو شامل دریچه هوای اتوماتیک، سیستم اتصال بلوتوث، تنظیم صندلی راننده در هشت جهت، روکش صندلی چرمی و سیستم صوتی ۶ باند می‌باشد.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

CT ۲۰۰h یک خودروی زیبا و خاص بوده که با توجه به مصرف سوخت بسیار پایین و ابعاد و فضای داخلی مناسب در کنار کیفیت بالا و لوکس بودنش می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده روزانه درون شهری باشد. این خودرو از ظاهری زیبا بهره می‌برد. خودروی CT ۲۰۰h در سال ۲۰۱۱ روانه بازار شد. همچنین بسته F Sport هم در سال ۲۰۱۲ به این خودرو اضافه شد که دارای قطعات بدنه اسپرت‌تر، لاستیک ویژه ۱۷ اینچ و جزئیات زیباتری در داخل خودرو بود.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

اگر خودرو CT ۲۰۰h در سرعت بالا تکان شدید داشته باشد، آن موقع است که فرمان‌پذیری خودرو خودنمایی خواهد کرد. در وضعیت Eco و Normal، فرمان خودرو در سرعت پایین بسیار نرم می پیچد اما در بزرگراه دچار کمی مشکل می‌شود. در وضعیت Sport در بزرگراه‌ها وضعیت و واکنش بهتری دارد و پایداری خودرو را بهتر می‌کند و به آستانه سیستم پایداری استاندارد خودرو CT ۲۰۰h نزدیک می‌شود و در هنگام نیاز وارد عمل می‌شود. در هنگام رانندگی با CT ۲۰۰h متوجه خواهید شد که جلوی خودرو به سمت پایین، کمی سنگین و عقب خودرو سبک است، و این شاهکار لکسوس در توزیع وزن خودرو در جلو و عقب (۶۰ به ۴۰) است. خودرو CT ۲۰۰h هم مثل رقبایش دارای سواری سفتی است. کارشناسان ما متوجه شدند که خودرو انعطاف ندارد و با اینکه در جاده های ناهموار باز هم خوب روی زمین می ماند، اما سیستم تعلیق آن عایق خیلی خوبی برای این ناهمواری‌ها نیست. در هنگام عبور از دست اندازهای بزرگ، تکان‌های بزرگتری هم وارد اتاق خودرو می‌شود و خودرو با پستی و بلندی‌های مسیر، بالا و پایین می‌رود. البته این موضوع برای افراد عشق رانندگی مهم نیست ولی برای خریداران معمولی خودروهای لکسوس، قابل قبول نخواهد بود. خودروی CT ۲۰۰h هم مانند سایر خودروهای هیبرید دارای ترمز نیروی بازگردان است که به شارژ باتری خودرو کمک می‌کند. شرکت لکسوس اعلام کرده است که تنظیم جدید ترمز این خودرو برای نرمی و روانی بیشتر نسبت به رقبایش است.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نقد و بررسی موتور

این خودرو دارای یک نوع پیشرانه با موتور ۱۸۰۰ سی سی چهارسیلندر با سوخت بنزین می باشد. در این خودرو، یک گیربکس نرم اتوماتیک، با بینهایت ضریب دنده متغیر که به CVT معروف می‌باشد، نیرو را به چرخ‌های جلو انتقال می‌دهد و چرخ‌های این خودرو را به حرکت در می‌آورد. CT۲۰۰ خودرویی دیفرانسیل جلو می‌باشد. قدرت موتور این خودرو برابر ۱۳۴ اسب بخار می‌باشد.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

خودور CT ۲۰۰h موفق شد از موسسه IIHS بالاترین نمره ایمنی را در قسمت‌های کناری، عقب، جلو و همچنین استحکام سقف آن بدست آورد. البته یک تست اوورلپ کوچک هم باقی مانده است که بر روی این خودرو انجام خواهد شد. این خودرو مورد تست NHTSA قرار نگرفته است. در سال اول، این خودروها سیستم هشداردهنده صوتی نداشتند که این امکان در سال ۲۰۱۲ به CT ۲۰۰h اضافه شد تا عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران را از حضور این خودوری بی صدا آگاه کند.
لکسوس CT,2013 200H وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو