بررسی تخصصی اسپورتیج 2009,فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا اسپورتیج,2009 فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۵.۷  
موتور: ۳۳۴۲
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۲
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۹.۹

معرفی خودرو

تولید اسپورتیج در سال ٢٠٠٥ توسط کیا از سر گرفته شد. این خودرو یکی از نمونه‌های خوب خودروهای شاسی‌بلند جمع و جور در کشور ماست. طراحی زیبا، عملکرد خوب و مصرف سوخت مناسب، از ویژگی‌های این خودروی کره‌ای محسوب می‌شود. این خودرو از نظر ظاهری، باز طراحی و بر زیبایی و تجهیزات آن افزوده شده است. خودروی اسپورتیج، با شاسی ­بلندهایی چون هیوندا سانتافه و نیسان مورانو رقابت می‌کند. به دلیل همکاری مابین شرکت‌های کیا و هیوندای، خودروی اسپورتیج شبیه خودروی هیوندای توسان می‌باشد. این خودرو به صورت دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل عرضه می‌شود که مدل دو دیفرانسیل آن در ایران موجود است. در این مدل آفتابگیر دارای آیینه و چراغ و همچنین صندلی قابل تنظیم راننده در ۸ جهت، همچنین سیستم EcoMinder برای کاهش مصرف سوخت وجود دارد. همچنین سنسور­های عقب پارک کردن جزو تجهیزات سفارشی این خودرو می‌باشد.
کیا اسپورتیج,2009 فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

خودوری اسپورتیج برای چهار یا پنج نفر طراحی شده و رانندگی با آن بسیار لذتبخش است. کیفیت مواد به کار رفته هم به‌جز چند تا از دکمه‌ها، در مجموع خوب است. این خودرو از فضای بالای سر و جلوی پای خوبی برخوردار است که با رقبایش برابری می‌کند. صندلی‌های عقب، به نسبت ۶۰ به ۴۰ تا می‌شوند که دارای فضای جلوی پای کمتر و برای بزرگسالان کمی کوچک است. صندلی‌های تاشوی عقب این خودرو باعث می‌شوند که جا دادن اشیاء در قسمت عقب خودرو راحت‌تر شود. اگر که صندلی‌های عقب نخوابیده باشد، فضای صندوق حدود ۶۷۰ لیتر است که اگر صندلی عقب را بخوابانید این فضا به میزان ۱۸۸۶ لیتر می‌شود. البته با اینکه این میزان فضا کافی است، ولی باز هم در این بخش، بهترین نیست. 
کیا اسپورتیج,2009 فول شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

مهمترین ویژگی جذاب شاسی‌بلند‌های کراس آور، این است که قابلیت مانور خوب و توانایی پارک راحت، حتی در جای پارک‌های کوچک را داشته باشد. خودروی اسپورتیج هم از این قاعده مستثنی نیست. موتور ۲۷۰۰ سی‌سی ۶ سیلندر این خودرو، در مقایسه با بسیاری از رقبا ضعیف‌تر است. البته این خودرو نیازهای بیشتر مردم را برآورده می‌کند. سواری این خودرو کمی سفت‌تر از حالت معمول است و مثل یک خودرو کاملا اسپرت، خوشدست نیست ولی بد هم نیست. گیربکس این خودرو، ۴ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک می‌باشد.
کیا اسپورتیج,2009 فول شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

خودرو اسپورتیج ۲۰۱۰ دارای امکانات ایمنی از قبیل ترمز ضد قفل، سیستم حفظ پایداری و کشش سطحی، کیسه هوای ضربات کناری برای صندلی‌های جلو است. همچنین پشت سری متحرک هم در این خودرو استاندارد است. در تست صورت گرفته، این خودرو در تست‌های ضربات کناری و روبرو نمره ۵ ستاره را کسب کرد. همچنین در تست IIHS، خودروی اسپورتیج نمره "قابل قبول" (دومین نمره خوب) را درتست ضربات جلو و کناری را بدست آورد. متاسفانه امتیاز این خودرو در قسمت تست سقف IIHS، بدترین نمره ممکن یعنی "ضعیف" بود.
کیا اسپورتیج,2009 فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو