بررسی تخصصی سول 2013,فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا سول,2013 فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۹.۶  
موتور: ۱۵۹۱
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۷
صفر تا صد (ثانیه): ۱۱
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۴۸

معرفی خودرو

کیا سول شاید دارای ظاهری عجیب و غریب باشد ولیکن جالب است بدانید که این خودرو در رده پرفروش‌های کیا قرار داشته و به همین دلیل نیز کیا قصد بر ادامه تولید این محصول خاص و با قابلیت‌هایی بهتر و بالاتر دارد. کیا سول در رده کراس‌اورهای سایز کوچک قرار دارد و در بازار ایران با رقبای متعددی روبرو است که قطع به یقین فایق آمدن بر این رقبا، بسیار سخت و نفس‌گیر است. 

کیا سول,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین خودرو تعادل بسیار معقولی بین زیبایی و عملکرد بوجود آورده و می‌توان گفت تا حد بسیار بالایی رضایت‌بخش است. کنسول میانی به نوبه خود دارای طراحی جالبی بوده و به همراه کابین دورنگ از جذابیت‌های نمای داخلی به شمار می‎‎‌آید. کیفیت بالای مواد مورد استفاده در کنار عایق‌بندی مناسب، فضایی آرام و دلنشین را برای سرنشینان فراهم می‌آورد. کلیدها و ادوات کنترلی هم به لحاظ زیبایی‌شناختی و هم به جهت دسترسی به درستی جانمایی شده‌اند و از این روی راننده دارای تسلط کافی به هنگام رانندگی است. یکی از مزایای طراحی سول به صورت قوطی‌مانند، فضایی است که برای سرنشینان مهیا شده است به طوریکه حتی سرنشینان عقب نیز دارای فضای کافی بوده و از این جهت آزرده‌خاطر نخواهند بود. از امکانات این خودرو می‌توان به کروز کنترل، سیستم استارت دکمه‌ای،  آینه الکتروکرومیک،  نشان‌گرهای سوپرویژن، سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP۳ مجهز به ۸ اسپیکر و یک ساب‌ووفر و یک اسپیکر بزرگ، ورودی AUX و iPod، روکش چرمی صندلی‌ها و ... اشاره کرد. 

کیا سول,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

نمی‌توان گفت که با دیدن این خودرو ذوق‌زده خواهید شد چراکه کیا در این محصول، به دنبال اندیشه‌ای متفاوت بوده است و همین امر شاید به مذاق شما خوش نیاید ولیکن با این وجود فروش بالای آن نشان از اقبال بازار جهانی به این خودروی جمع و جور دارد. کیا سول ظاهری همانند قوطی کبریت دارد ولیکن قرار گرفتن المان‌های جذابی بر روی این قوطی، آنرا تبدیل به یکی از پرفروش‌های کیا کرده است. چراغ‌ها در نمای جلو ظاهری دوتکه دارند که این امر به همراه پخی شدید کاپوت، صحنه جذابی را رقم زده‌اند. جلوپنجره خودرو کوچک بوده و نواری از کروم آنرا احاطه نموده است. خطی برجسته از بالای دستگیره در عقب شروع و تا چراغ‌های جلو امتداد دارد. این خط به همراه پنجره‌های ذوزنقه‌ای با زوایای تند و تیز از جذابیت‌های نمای جانبی به شمار می‌آِید. در نمای عقب نیز با ظاهری مستطیلی مواجه هستیم؛ چراغ‌ها به صورت عمودی طراحی شده و به همراه در صندوق، هماهنگی بسیار خوبی را ایجاد کرده‌اند. طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب ۴۱۲۰، ۱۷۸۵ و ۱۶۱۰ میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور نیز ۲۵۵۰ میلی‌متر است. 

کیا سول,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی موتور

کیا سول مجهز به یک موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه بوده و دارای حجمی معادل ۱۵۹۱ سی‌سی است. با بهره‌گیری از این موتور، سول قادر به تولید ۱۲۲ اسب بخار توان در ۶۳۰۰ دور در دقیقه و ۱۶۶ نیوتن‌متر گشتاور در ۴۸۵۰ دور در دقیقه است. شتاب سول آنچنان که باید خوب نبوده و برابر با ۱۱ ثانیه است. همچنین حداکثر سرعت خودرو ۱۷۷ کیلومتر بر ساعت است. مصرف سوخت خودرو در جاده، شهر و حالت ترکیبی به ترتیب ۹.۶، ۵.۹ و ۷.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. شایان ذکر است استاندارد آلایندگی خودرو یورو ۴ است. 

کیا سول,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو در تست تصادف صورت‌گرفته توسط موسسه IIHS به جز در یک آیتم، در سایر آیتم‌ها موفق به اخذ درجه "خوب" شده است و از این جهت خودروی تقریبا قابل اعتمادی است. از امکانات ایمنی این خودرو می‌توان به ترمز ABS، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، سیستم کمک و کنترل به شروع حرکت در شیب (HAC)، سیستم کنترل پایداری (ESC)، دوربین دید عقب، نشان‌دهنده باد لاستیک‌ها و ... اشاره کرد. همچنین این خودرو مجهز به ۶ کیسه هوا شامل کیسه هوای برای سرنشینان جلو، کیسه هوای جانبی و کیسه هوای پرده‌ای است. 

کیا سول,2013 فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو