بررسی تخصصی پیکانتو 2013,وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا پیکانتو,2013 وارداتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۶.۷  
موتور: ۱۲۴۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۷۱
صفر تا صد (ثانیه): ۱۱
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۳۵

معرفی خودرو

پیکانتو به عنوان کوچکترین خودرو تولیدی کمپانی کیا؛ خودرویی هاچبک است که با توجه به ابعاد و کارآیی خود، یکی از بهترین خودروهای شهری محسوب می‌شود. پیکانتو دارای ظاهری خاص و منحصر بفرد است که بر جذابیت آن و بخصوص در میان جوان‌ها و باتوان افزوده است. پیکانتو ۲۰۱۷، سومین نسل از خودروی پیکانتو به شمار می‌آید. 

کیا پیکانتو,2013 وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

داخل کابین این خودرو زیبا بوده و دارای طراحی جذابی است ولیکن در داشبورد از پلاستیک خشک استفاده شده است و کیفیت مواد مورد استفاده خیلی بالا نیست. دکمه‌های کنترلی جانمایی مناسبی دارد و همین امر تسلط راننده را افزایش می‌دهد. جلوپنجره به اندازه کافی بزرگ بوده و دید مناسبی را برای راننده فراهم می‌آورد. علی‌رغم انکه پیکانتو خودرویی هاچبک است، فضای کافی برای سرنشینان را فراهم می‌آورد. از امکانات این خودرو می‌توان به مواردی چون گرم کن فرمان، فرمان برقی،  سنسور عقب، کیلیس استارتر ، آینه‎های برقی، کروز کنترل، سنسور نور وباران، بلوتوث و ... اشاره نمود.

کیا پیکانتو,2013 وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

پیکانتو در نمای ظاهری از طراحی متفاوتی برخوردار است و به لطف همین تفاوت‌ها با استقبال خوبی مواجه شده است. پیکانتو ۲۰۱۷ موجود در بازار کشور دارای دو فیس جدید و قدیم است. در فیس جدید چراغ‌های مه‌شکن به طورت دایروی بوده و توسط یک خط قرمز به هم وصل شده‎‌اند. استفاده از خطوط و منحنی‌های زیاد و در عین حال دقیق، بر جذابیت نمای روبرو و جانبی خودرو افزوده است. به فاصله بسیار کمی از چراغ‌های مه‌شکن و تقریبا در امتداد خط قرمز هواکش‌ها قرار دارند. چراغ‌های بزرگ و پف‌کرده نیز ظاهری خشن و  عضلانی به پیکانتو داده است. در فیس قدیم، مه‌شکن در دو طرف سپر و در احاطه هواکش‌ها قرار گرفته است. 

کیا پیکانتو,2013 وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

این خودرو در جاده‌های ناهموار، لرزش‌هایی را وارد کابین می‌نماید که در دست‌اندازهای بزرگ شهری بیشتر حس می‌شود و از همین روی نسبت به سایر رقبا عملکرد ضعیف‌تری دارد؛ هر چند این امر در بزرگراه‌ها زیاد به چشم نمی‌آید. در مقابل پیکانتو فرمانپذیری بسیار خوبی داشته و از این جهت شما را شگفت‌زده خواهد نمود. با وجود آنکه پایداری پیکانتو در مقابل برخی رقبای بین‌الملی در سطح پایین‌تری قرار دارد در بازار کشور نسبت به رقبا دارای پایداری و هندلینگ بهتری است. 

کیا پیکانتو,2013 وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو مجهز به کیسه هوای راننده، سرنشین جلو، زانو و پرده‌ای است. از امکانات ایمنی خودرو می‌توان به سیستم ترمز ABS و سیستم ترمز کمکی BAS، سیستم کنترل پایداری HAC، مدیریت پایداری خودرو VSM و ... اشاره نمود. این خودرو موفق به اخذ ۳ ستاره ایمنی از موسسه EURONCAP شده است. 

کیا پیکانتو,2013 وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید