بررسی تخصصی اپتیما 2015,فول وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۲  
موتور: ۲۳۵۹
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۸
صفر تا صد (ثانیه): ۹.۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰.۰

معرفی خودرو

بسیاری از منتقدان نظر مساعدی نسبت به خودروی کیا اپتیما دارند. این خورو با موتور ۲.۴ لیتری را می‌توان رقیبی برای تویوتا کمری و هیوندای سوناتا در نظر گرفت. در این خودرو اولین نکته‌ای که باعث جلب توجه می‌شود، ظاهر خیره‌کننده آن است که شکل تازه‌ای از طراحی خودرو توسط کیا است.
کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

طراحی داخلی آن توانسته توجه بسیاری از منتقدان و کاربران این خودرو را به خود جلب کند، طراحی زیبا به همراه فضای داخلی مناسب، باعث سهولت رانندگی در این خودور شده است. البته عده­ای از منتقدان معتقدند، این خودرو برای رانندگان کوتاه قامت مناسب نیست. صندوق عقب این خودرو نیز با حجم ۵۰۰ لیتری، فضای مناسبی در اختیار کاربران قرار می‌د‌­هد. به دلیل نوع طراحی اپتیما، فضای بالای سر سرنشینان کم می‌باشد، لذا برخی براین باورند که سانروف در این خودرو می‌تواند آزاردهنده باشد و پیشنهاد آنها عدم سفارش این آپشن است. البته شکایت از فضای بالای سر به‌خصوص برای سرنشینان عقب به‌دلیل طراحی زیبای بیرونی این خودرو می‌باشد.
کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

سواری این خودرو با توجه به معیارهای مختلف نسبتا خوب بوده و بررسی‌ها نشان می‌دهد که نسبت به مدل قبلی از سواری بهتری برخوردار بوده است. در مجموع به نظر می‌آید که این خودرو در سرعت‌های بالا نتوانسته توجه کاربران را جلب کند ولی در سرعت­های پایین این موضوع متفاوت‌تر است. یکی دیگر از موارد ضعف این خودرو سیستم ضعیف تعلیق این خودرو است که باعث انتقال ناهمواری‌های جاده به سرنشینان می‌­شود که با توجه به خودرویی در این سطح دارای عملکرد نسبتا ضعیفی است.
کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

نقد و بررسی موتور

موتور ۲.۴ لیتری این خودرو داری توان ۱۹۸ اسب­بخار است که این توان در دور موتورهای ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ محقق می‌شود. شرکت کیا ادعا کرده است که مصرف این خودرو ۷.۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. این میزان، با اینکه بهترین مصرف سوخت در خودروهای هم رده نیست، ولی یکی از کمترین مصارف سوخت بین این نوع از خودرو­ها به شمار می‌رود. این خودرو دارای گیربکس ۶ دنده اتوماتیک تیپ ترونیک و دیفرانسیل جلو می‌باشد.
کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو هنوز تست تصادف Euro NCAP را انجام نداده ولی جای نگرانی از بابت ایمنی این خودرو وجود ندارد. زیرا شرکت کیا قبلا به خوبی از سد این آزمون‌ها گذشته است. این خودرو همه‌ی استانداردهای تجهیزات ایمنی مورد نظر از قبیل دو کیسه هوای جلو، کیسه هوای کناری و کیسه هوای کنار پنجره، ترمز ABS، هشدار دهنده ترمز اضطراری، سیستم کنترل تعادل، سیستم کنترل پایداری و سیستم کنترل سراشیبی (hill-start assist) را دارا می‌باشد. اگر این خودرو مورد آزمایش تصادف قرار بگیرد بعید است نمره­ای به غیر از ۵ ستاره در زمینه ایمنی خودرو دریافت نماید.
کیا اپتیما,2015 فول وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید