بررسی تخصصی موهاوی 2011,v6 شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۷  
موتور: ۳۷۷۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۰
صفر تا صد (ثانیه): ۹
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۸

معرفی خودرو

خودروی کیا موهاوی در تابستان سال ۲۰۰۸ به جرگه خودروهای شاسی‌بلند هفت نفره پیوست. این خودرو به عنوان SUV با پایه کامیونت، مصرف سوخت بیشتری نسبت به کراس آور­های سواری دارد. خودروی موهاوی، در مدل‌ دیفرانسیل جلو نیز تولید شده است، ولی تنها مدل دو محوره این خودرو در ایران موجود می‌باشد. با اینکه طراحی این خودرو قدیمی به نظر می‌رسد، اما از خط مشی خودروهای کیا پیروی کرده و از امکانات جدید، کیفیت خوب داخل و سواری نرم و همچنین گارانتی خوب و قیمت مناسب برخوردار است.
کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

قسمت داخلی خودروی موهاوی دارای کیفیت بالایی بوده و ردیف اول و دوم آن فضای بیشتری دارند. ردیف سوم این خودرو برای کودکان مناسب می‌باشد. امکانات استاندارد و سفارشی این خودرو هم شامل تنظیم برقی پدال‌ها، سیستم ردیاب در عقب خودرو و دوربین پشت می‌باشد. سیستم پخش این خودرو روی داشبورد قرار دارد و قابلیت پخش ۶ CD از یک دستگاه را دارد، ورودی USB و iPod و همچنین سیستم رادیوی ماهواره‌ای­ را دارد، که مورد سوم برای اولین بار در خودروهای شرکت کیا قرار داده شده است. همچنین سیستم ناوبری (navigation) هم، جزو امکانات سفارشی این خودرو می‌با­شد.
کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

جلو پنجره موهاوی را با شاسی‌بلند کراس آور Subaru Tribeca مقایسه می‌کنند. شاید این خودرو به دلیل داشتن سیستم تعلیق مستقل عقب، ارتفاع بسیاری از شاسی‌بلندهای کامیونتی را ندارد، و بیشتر شبیه کراس‌آورهاست. از مشخصات مهم این خودرو می‌توان به آیینه بغل ‌های همرنگ بدنه، دستگیره درب‌های رنگی، جلو پنجره و درب صندوق رنگی و باربند کشویی آلومینیومی نام برد. رینگ چرخ ۱۸ اینچ آلیاژی هم از امکانات سفارشی آن است. به منظور دسترسی سریعتر به صندوق خودرو، شیشه عقب به صورت جداگانه از درب صندوق باز می‌شود.
کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

بهترین خصوصیت موهاوی این است که، شرکت کیا تقریبا همه ایرادات سواری شاسی بلند را در این خودرو برطرف کرده است. نحوه طراحی این خودرو در ارتباط با رانندگی در مسیر ناهموار، ترمز ناگهانی در سرعت بالا و استفاده نامطمئن از فرمان خوب است. خودروی موهاوی دارای فرمان نسبتا دقیقی می‌باشد، که در خوردوهای کراس آور انتظار چنین موردی می‌رود. همچنین این خودرو در موقع پیچیدن هم خودرویی مطمئن است. در مجموع، موهاوی خودرویی بسیار راحت است. اما این خودرو بخاطر سیستم تعلیق سفت، ویژگی شاسی‌بلند پایه کامیونتی را دارد، این را هرگاه روی دست انداز می‌روید، حس خواهید کرد و داخل اتاق به سروصدا می‌افتد.
کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

مشخصات ایمنی استاندارد خودروی موهاوی شامل: ترمز ضد قفل، باز شدن کیسه هوای ضربات کناری برای صندلی‌های جلو، کیسه هوای پرده‌ای برای هر سه ردیف صندلی‌ها، سیستم حفظ پایداری الکترونیکی، پشتی سری متحرک برای صندلی‌های جلو و سنسور پارک می‌باشد. همچنین مدل‌های V۸ این خودرو، دارای کیسه هوای جلوی پای راننده برای محافظت از زانو هستند. در تست تصادف روبروی گرفته شده از موهاوی توسط NHTSA، این خودرو بهترین نمره ممکن یعنی ۵ ستاره را کسب کرد.
کیا موهاوی,2011 v6 شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید