بررسی تخصصی کارناوال 2008,-

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا کارناوال,2008 -

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۶  
موتور: ۲۶۵۶
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۲
صفر تا صد (ثانیه): ۱۴
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۸۰

نقد و بررسی فضای داخلی

با توجه به ابعاد بزرگ خودرو، کابین به اندازه کافی جادار بوده و فضای مناسبی برای سرنشینان را فراهم می‌آورد. همچنین داشتن جا لیوانی، فضای برای قرار دادن گوشی و سایر اشیا از دیگر مزایای طراحی کابین است. با این وجود کابین خودرو خیلی شیک از آب در نیامده است و به نظر می‌رسد که کیا بیشتر به دنبال کارآیی و کاهش هزینه‎‌ها بوده است تا برانگیختن حس زیبایی‌شناختی سرنشینان. فرمان خودرو ۴ پره است و تعدادی از کلیدهای کنترلی نیز بر روی آن قرار گرفته‌اند تا کار را برای راننده تسهیل نمایند. دریچه‌های هوا به صورت متقارن در دو طرف کنسول میانی جای گرفته‌اند و تفاوت رنگ کنسول میان با قسمت‌های کناری خود تا حدودی منجر به جذاب شدن کابین شده است. در طراحی داشبورد از پلاستیک با کیفیت متوسط به پایین استفاده شده و برای کمپانی در حد کیا قابل قبول نیست. بر خلاف سایر محصولات کیا، خبری از امکانات رفاهی متعدد در کارناوال نیست و از این امکانات معدود می‌توان به کروز کنترل، سیستم صوتی و ... اشاره کرد. 

کیا کارناوال,2008 -

نقد و بررسی بیرون خودرو

در این خودرو رد پایی از زبان جدید طراحی کیا وجود نداشته و جذابیت چندانی در ظاهر خودرو مشاهده نمی‌شود و قطع به یقین یکی از دلایل عدم رغبت مشتریان ایرانی به این خودرو خانوادگی است. کاپوت ساده و شیبدار به همراه چراغ‌های زمخت در جلو، در همان نگاه اول، مانع از ارتباط شما با خودرو خواهد شد. جلوپنجره هم که یکی از عوامل جذابیت ظاهر خودرو است؛ با وجود هماهنگی با سایر قسمت‌ها، حرفی برای گفتن ندارد. نمای جانبی نیز همانند نمای جلو، ساده و به دور از هر گونه خلاقیتی طراحی شده است. در نمای جانبی تنها حاشیه مشکی دور پنجره‌ها و باربندهای کرومی تا حدودی از سادگی آن کاسته‌اند. نمای عقب با وجود سادگی، جذابتر از نمای جلو و جانبی بوده که چراغ‌های بزرگ کمک شایانی به این موضوع نموده‌اند. مهم‌ترین حسن این خودرو، ابعاد بزرگ آن است که می‌تواند فضای کافی برای ۷ سرنشین را فراهم آورد. طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب ۴۸۱۰، ۱۹۸۵ و ۱۷۶۰ میلی‌متر است. 

کیا کارناوال,2008 -

نقد و بررسی موتور

با وجود ۷ سرنشین باید کارناوال دارای موتوری قوی باشد تا پاسخگویی مناسبی در رانندگی داشته باشد. این خودرو مجهز به یک موتور ۲۶۵۶سی‌سی، ۶ سیلندر ۲۴ سوپاپه است که قادر به تولید ۱۸۹ اسب بخار توان در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و ۲۴۹ نیوتن‌متر گشتاور در ۴۰۰۰ دور در دقیقه است. شتاب صفر تا ۱۰۰ کارناوال ۱۴ ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز به ۱۹۲ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مصرف سوخت خودرو تقریبا بالا بوده و در شهر، جاده و حالت ترکیبی به ترتیب برابر با ۱۴.۶، ۸.۴ و ۱۰.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. شایان ذکر است استاندارد آلایندگی خودرو یورو ۳ است. 

کیا کارناوال,2008 -

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو