بررسی تخصصی کارنز 2010,وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی کیا کارنز,2010 وارداتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۱.۱  
موتور: ۲۰۰۰
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۲
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۵

معرفی خودرو

خودروهای MPV در ایران آنچنان که باید جایگاه مناسبی را کسب نکرده‌اند که این امر بیشتر متاثر از فرهنگ ما ایرانی‌هاست تا کیفیت و تنوع محصولات موجود در بازار. کیا کارنز خودرویی MPV است که برای اولین بار در جولای سال ۲۰۰۰ وارد بازارهای جهانی گردید و در حدود سال ۲۰۰۸ بود که تعدادی از این خودرو روانه بازار ایران شد. این خودرو ۷ نفره، گزینه‌ای مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت بوده و مدل‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ قیمتی بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ میلیون تومان دارند. 

کیا کارنز,2010 وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

در طراحی داشبورد از دو رنگ مشکی و نقره‎ای استفاده شده و توانسته ظاهری گرم و دلنشین برای خودرو فراهم آورد. فرمان خودرو ۴ پره بوده، تعدادی از کلیدهای کنترلی بر روی آن تعبیه شده است. نقره‌‎ای رنگ غالب کنسول مرکزی بوده و در قسمت بالای آن و در دو طرف، دریچه‌ای هوای دایروی قرار گرفته‌اند. لازم به ذکر است ۴ دریچه هوایی و در راستای هم قرار گرفته‌اند که این تقارن در نوع خود جالب توجه است. کابین خودرو جادار بوده و فضای کافی برای تمامی سرنشینان وجود دارد. کیا کارنز (۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲)، دارای امکانات و آپشن‌های زیادی نبوده و فقط می‌توان به سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP۳، سیستم ورود بدون کلید، سنسور پارک و کیسه هوای سرنشینان جلو اشاره نمود. 

کیا کارنز,2010 وارداتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

کیا کارنز دارای ظاهری ساده بوده و خبری از خطوط تیز و زاویه‌دار نیست. در نمای روبرو با جلوپنجره‌ای تقریبا ۶ ضلعی مواجهیم که دو خط موازی کرومی در داخل آن جای گرفته‌اند. خطوط روی کاپوت با منحنی صاف چراغ‌ها همراه شده و هماهنگی مناسبی به وجود آورده است. چراغ‌های مه‌شکن دایروی بوده و در قاب پلاستیکی مشکی‌رنگ جای گرفته‌اند. زه کرومی پایین درها، اولین المانی است که در نمای جانبی توجهات را به خود جلب می‌نماید. استفاده از نوار مشکی در حاشیه پنجره‌ها و باربند از موارد دیگری است که تا حدودی از سادگی نمای بیرونی خودرو کاسته است. طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب ۴۵۴۵، ۱۸۰۰ و ۱۷۲۰ میلی‌متر بوده و وزن خودرو نیز ۱۵۶۳ کیلوگرم است. 

کیا کارنز,2010 وارداتی

نقد و بررسی موتور

این خودرو مجهز به موتور ۲۰۰۰ سی‌سی است که قادر به تولید ۱۴۶ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و ۱۸۸ نیوتن‌متر گشتاور در ۴۲۵۰ دور بر دقیقه است. شتاب صفر تا ۱۰۰ خودرو ۱۱ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۱۹۵ کیلومتر بر ساعت است، این مقادیر با وجود آنکه چندان بالا نیستند ولیکن برای خودرویی در سگمنت MPV قابل قبول است. مصرف سوخت خودرو در شهر و جاده به ترتیب ۱۱.۱ و ۶.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. 

کیا کارنز,2010 وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

این خودرو دارای ۲ کیسه هوا برای سرنشینان جلو بوده و فاقد امکانات ایمنی پیشرفته و به روز است؛ با این وجود این خودرو موفق به اخذ ۴ ستاره ایمنی از موسسه EURONCAP برای سرنشینان بزرگسال شده است. 

کیا کارنز,2010 وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید