بررسی تخصصی S5 1395,اتومات

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی جک S5 ,1395 اتومات

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: -  
موتور: ۱۹۹۷
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۸۰
صفر تا صد (ثانیه): -
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۵۵

معرفی خودرو

با ورود محصولات جدید چینی به بازار به نظر می‌رسد برخی از کمپانی‌های این کشور نگاه و تفکری جدید را در پیش گرفته‌اند و علاوه بر آنکه کپی‌کاران خوبی شده‌اند بلکه بر اساس آموخته‌های خود از خودروسازان جهانی، محصولات قابل قبولی را تولید نموده‌اند. جک S۵ یکی از محصولاتی است که حاکی از این نگاه نو در کمپانی جک است. جک S۵ شاسی‌بلند زیبایی است که با برخوداری از آپشن‌های متنوع توانسته‌اند نامی برای خود در بازار ایران دست و پا نماید. این خودرو در دو مدل دستی و دند‌ای و از سال ۱۳۹۴ وارد بازار کشور شده است. 

جک S5 ,1395 اتومات

نقد و بررسی فضای داخلی

کابین خودرو دارای نمایی زیبا و آرامش‌بخش بوده و به محض ورود به کابین، محو زیبایی آن خواهید شد. فرمان خودرو به صورت ۳ پره بوده و بر روی آن از دو رنگ مشکی و نقره‌ای استفاده شده است که لوگوی جک بر روی آن قرار گرفته‌ است. شایان ذکر است که چند کلید برای کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان قرار دارد. مواد به کار رفته دارای کیفیت مناسبی بوده و بالاتر از سایر خودروهای چینی است که تا بحال دیده‌اید. از امکانات این خودرو می‌توان به فرمان الکترونیکی، سانروف، سیستم ISOFIX ،  قفل ایمنی کودک، آنتن شیشه‌ای، قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در ۲ جهت، کامپیوتر سفری، روشن شدن اتوماتیک چراغ‌های جلو، تنظیم صندلی راننده در ۶ جهت و سرنشین جلو در ۴ جهت، تهویه مطبوع و ... اشاره کرد. 

جک S5 ,1395 اتومات

نقد و بررسی بیرون خودرو

همانند سایر محصولات چینی ردپای سایر خودروهای بنام در این خودرو نیز دیده می‌شود. نمای روبروی این خودرو الهام‌گرفته از هیوندای IX۳۵ بوده ولیکن نقاط تمایزی نیز دیده می‌شود که منجر به جذاب شدن ظاهر خودرو شده است. بر روی کاپوت خودرو از خطوط برجسته‌ای استفاده شده است که در کنار ورودی‌های هوای بزرگ جلوه ویژه‌ای به خودرو بخشیده است. در نمای جانبی خطی از بالای گلگیر عقب شروع و تا جلو ادامه یافته است و در قسمت پایین زیر رکاب از پانل مشکی‌رنگ استفاده شده است. در حالت کلی نمای جانبی دارای طراحی ساده و در عین حال گیرایی است. در نمای عقب از دو خروجی اگزوز با قاب کروم استفاده است که د رکنار چراغ‌های باریک استفاده شده توانسته‌اند بر زیبایی خودرو بیفزایند. طول، عرض و ارتفاع خودرو به ترتیب ۴۴۳۰، ۱۸۴۰ و ۱۶۶۰ میلی‌متر است که به لحاظ ابعاد با خودروهایی چون توسان و اسپورتیج برابری می‌کند. 

جک S5 ,1395 اتومات

نقد و بررسی رانندگی خودرو

رانندگی با این خودرو فارغ از نقاط ضعف آن لذت بخش است. این خودرو از رانندگی نرمی برخوردار بوده و دارای مانورپذیری قابل قبولی است ولیکن در پیچ‌های تند خودرو از هندلینگ بالایی برخوردار نیست. در حین رانندگی خبری از نویز و سروصدای موتور نبوده و محیطی آرام برای سرنشینان فراهم می‌گردد. صندلی‌های خودرو بسیار راحت بوده و سواری دلچسبی را برای سرنشینان فراهم می‌کنند. کابین خودرو به اندازه کافی جادار بوده و چه برای سرنشینان جلو و چه عقب، فضای کافی دارد. 

جک S5 ,1395 اتومات

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو