بررسی تخصصی وراکروز 2013,فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای وراکروز,2013 فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۴.۷  
موتور: ۳۷۷۸
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۵
صفر تا صد (ثانیه): ۸.۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۸.۰

معرفی خودرو

شرکت هیوندای ادعا کرده است که خودروی وراکروز یا همان ix۵۵ توان رقابت با خودروهای لوکس از قبیل لکسوس RX۳۵۰ را دارد ولی خریداران این خودرو، آن را با خودروهای ارزانتری مقایسه می­ کنند. خودروی وراکروز دارای هفت صندلی، چندین امکان ایمنی استاندارد و سیستم نقشه خوان به­ صورت سفارشی است. همچنین این خودرو در تیپ ­های GLS و Limited موجود است، موتور این خودرو، V۶ ۳۸۰۰ سی­ سی می­ باشد. 

هیوندای وراکروز,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

اگرچه ظاهر بیرونی خودروی وراکروز کمی ساده به نظر می رسد، اما طراحی شیک داخل آن و مواد با کیفیت مصرف­ شده در آن، این خوردو را در کلاس خود، از نظر طراحی داخل، در صدر قرار داده است. تودوزی اتاق این خودرو چوبی و شبه آلومینیوم است و جای دکمه ­ها و کلید­های کنترلی مناسب است. نقاط قوت داخل این خودرو، راحتی و فضای داخل آن است. صندلی­ های ردیف دوم و سوم این خوردو تاشو هستند و فضای صندوق آن برابر ۲۴۶۳ لیتر است. خودروی وراکروز SUV هفت نفره است که در تیپ­ های GLS و  Limited تولید شده است. تیپ GLS این خودرو به طور استاندارد دارای رینگ چرخ ۱۷ اینچ آلیاژی، آیینه بغل­ های دارای گرمکن، گرمکن صندلی‌های جلو (تنها در مدل ­های AWD)، تنظیم تلسکوپی فرمان، دریچه کولر برای صندلی­ های عقب، سیستم پخش سی­ دی ۶ باند، رادیوی اینترنتی و ورودی AUX و USB می ­باشد. بسته پرمیوم آن هم علاوه بر این امکانات یک سانروف، درب صندوق برقی و گرمکن صندلی جلو (برای خودروهای دیفرانسیل جلو) را به خودرو اضافه می­ کند. تیپ Limited خودروی وراکروز هم ازهمین امکانات بسته پرمیوم به علاوه رینگ چرخ ۱۸ اینچ، حافظه تنظیمات راننده، دریچه هوای دو جهته، روکش چرمی، تنظیم فرمان برقی، صندلی برقی متحرک در دو جهت، گرمکن صندلی ­های ردیف دوم، پریز برق ۱۱۵ ولت و سیستم صوتی ۸ باند Infinity با سی­ دی چنجر ۶ دیسکه برخوردار است. در تیپ­ های Limited، سیستم نقشه خوان Alpine به صورت سفارشی موجود است که خود دارای دوربین پشت، بلوتوث، سیستم صوتی ۱۰ باند Infinity و رادیوی HD می ­باشد. در هر دو تیپ خودرو وراکروز ، بلوتوث یک آپشن سفارشی محسوب می­ شود.

هیوندای وراکروز,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی وراکروز مناسب سواری در بزرگراه‌هاست. این خودرو در جاده­ های هموار نرم و بی‌ صدا است ولی در مسیرهای پر چاله و ناهموار هم از رقبایش نرم­تر و راحت­ تر است. همچنین این خودرو در هنگام پیچیدن تعادل مناسبی دارد. نیروی موتور V۶ آن برای بیشتر نیازهای روزانه کافی است، ولی گیربکس شش دنده اتوماتیک آن در بعضی مواقع، مثلا در شیب ­ها، گاهی به موقع از دنده معکوس استفاده نمی ­کند. کیفیت سواری خودرو وراکروز به اندازه کافی خوب است ولی ویژگی خیلی خاصی هم ندارد.

هیوندای وراکروز,2013 فول شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

تمامی خودروهای وراکروز در هر دو تیپ موجود دارای ترمز ضد قفل، کنترل پایداری و کشش سطحی، کیسه هوای ضربات کناری برای صندلی جلو، کیسه هوای کنار پنجره و پشت‌ سری متحرک می­ باشد. این خودرو در تست تصادف روبرو و کناری از موسسه IIHS، بالاترین نمره ممکن یعنی "خوب" را کسب کرد.

هیوندای وراکروز,2013 فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو