بررسی تخصصی سانتافه 2015,دو دیفرانسیل فول وارداتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

/هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

دو دیفرانسیل فول وارداتی 2015

  ۰   نقد و بررسی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۷
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۲.۴  
موتور: ۲۳۵۹
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۱۹۰.۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۱.۲۵
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۱.۲

معرفی خودرو

نام Hyundai Santa Fe شاید از نظر روانی یادآور تصویری از یک کامیون مربعی شکل زمخت باشد، اما این کارخانه کره­ای ظاهر این خودرو را تغییر داده و اصلاح کرده است. ظاهر زیبای جدیدترین مدل Hyundai Santa Fe، جذابیت فراوانی داشته است. طراحی این خودرو در مدل‌های ۴WD همانند خودروهای سوپرمینی (خودروی کوچک با موتور قدرتمند) است. اما این ظاهر شیک تنها خوبی Santa Fe نیست. باید اقرار کرد که نظر متخصصان درباره این خودرو مثبت می­باشد. 
هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

نقد و بررسی فضای داخلی

یکی از بهترین ویژگی­‌های جدیدترین مدل سانتافه، قسمت داخل این خودرو می‌­باشد. قطعات، ظاهر و فضای داخل خودرو بسیار خوب هستند و کیفیت قطعات استفاده شده هم نسبت به گذشته، پیشرفت داشته است. فضای صندوق آن در حالت عادی ۹۶۹ لیتر و در حالی که صندلی­‌ها خوابیده باشند، ۲۲۴۷ لیتر است. می توان مدل ۷ نفره آن را انتخاب کرد که به خودروی رقیب یعنی کیا سورنتو شبیه است. فضای ردیف عقب این خودرو همانند خودورهای Kia کم می‌­باشد. البته ردیف وسط، قابلیت عقب و جلو شدن دارد که این امر باعث می‌­شود که بتوان فضای بیشتری را به ردیف عقب اختصاص داد. فضای دیگر سرنشینان این خودرو خوب و همه صندلی‌­های اصلی آن راحت هستند. داخل این خودرو خیلی زیبا طراحی شده و کیفیت آن از گذشته بهتر شده ­است. تنها نکته­‌ای که برخی به آن اشاره کرده­‌اند این است که داشبورد آن دارای تعداد دکمه‌­های زیادی است.
هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

شرکت هیوندا در طراحی خودروی سانتافه بسیار خوب عمل کرده است. آزمایش کنندگان این خودرو بر این عقیده­‌اند که سواری این خودرو نرم و روان است. این خودرو در هنگام پیچیدن، خیلی کج نمی‌­شود، درحالیکه انتظار می­رود در خودرویی با این ابعاد، این اتفاق بیفتد. مدل دو محوره این خودرو، به دلیل دو محوره بودن، از قدرت بالایی برخوردار است و در زمین‌های سفت، یکی از دیفرانسیل‌­ها قفل می‌­شود که کارایی بسیاری در این شرایط دارد. فرمان آن نرم و دارای کمی خلاصی می‌­باشد. البته این موضوعی نیست که خریداران به آن توجه زیادی بکنند.
هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

نقد و بررسی ايمنی

مدل کنونی Santa Fe(فول) در سال ۲۰۱۲ مورد آزمایش قرار گرفت و بخاطر عملکرد بسیار خوبش، نمره پنج ستاره را دریافت کرد. محدودیت‌­های این گونه خودروها باعث می‌­شود که در مواجهه با عابرین پیاده، کمترین نمره را در این دسته بگیرند. با این حال این خودرو بخاطر داشتن سیستم درب موتور فعال (Active Bonnet System) (حسگرهای واقع روی کاپوت که در هنگام برخورد، قسمت انتهای کاپوت را به سمت بالا می‌­آورد تا علاوه بر اینکه خطری مستقیما متوجه سرنشینان نشود در هنگام برخورد با عابرین پیاده نیز آسیب‌­های احتمالی به فرد، به حداقل کاهش یابد) نمره ۷۱% را بدست آورده ­است. در بخش امکانات رانندگی و به لطف سیستم محدود کردن سرعت برای راننده، این خودرو نمره ۸۶% را بدست آورد. این خودرو همچنین موفق به کسب نمره ۸۹% در بخش ایمنی کودکان و نمره عالی ۹۶% در بخش ایمنی سرنشینان بزرگسال گردید. در مجموع این خودرو در EuroNCAP و در بخش خودروهای Off Road ۴×۴ (بخش زمین‌های ناهموار)، به عنوان ایمن‌ترین خودرو در سال ۲۰۱۲ شناخته شد.
هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

نقد و بررسی ارزش خرید

در نگاه اول، خودرو Santa Fe کمی گران به نظر می ­رسد چون نسبت به مدل های قبلی خود افزایش قیمت داشته است. اما مدل جدید آن بزرگتر و بسیار مجلل ­تر است و دارای امکانات و قطعات استاندارد بسیاری می ­باشد که آن را از سایر خودروها متفاوت ساخته است. البته مصرف سوخت کمتری هم دارد. اگر این خودرو از رقبای ارزان ترش خیلی بهتر نبوده و نمره بهتری را نمی ­داشت، نمی ­شد قیمت بالای آن را پذیرفت. با همه این اوصاف، شرکت Hyundai یک برگ برنده دیگر نیز دارد و آن گارانتی ۵ ساله این خودرو است.

هیوندای سانتافه,2015 دو دیفرانسیل فول وارداتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

همراه مکانیک مجموعه ای بینظیر از نقد و بررسی انواع خودروهای موجود در ایران را فراهم نموده است. با انتخاب نوع خودرو قادر هستید به محـتوای نقد و بررسی تخـصصی خودروها، قیمت کارشـناسی شده خـودروها، گالری تصاویر، مشخصات فنی و نظرات کابران در مورد هر خودرو دسترسی داشته باشید