بررسی تخصصی i40 استیشن 2015,شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۵  
موتور: ۱۹۹۹
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۹
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰

معرفی خودرو

شرکت کره ای هیوندای در واکنش به تولید خودروهایی مانند فولکسPassat  استیشن و فورد Mondeo استیشن، خودروی i۴۰ را روانه بازار کرد. این شرکت به منظور شدیدتر کردن رقابت با دو خودروی مذکور، تغییرات زیادی را در چهره خودروی استیشن i۴۰ انجام داده است.

این تغییرات شامل LED های روز، تغییر در چراغ عقب و طراحی جدید رینگ چرخ آلیاژی است. در داخل خودرو نیز کیفیت مواد پلاستیکی به کار رفته بهبود یافته است و هم اکنون یک سیستم نقشه خوان ماهواره‌ای با صفحه‌ی لمسی و سیستم رادیویی DAB بر آن نصب شده است.

تمامی خودروهای i۴۰ جدید دارای فن آوری ایست حرکت و جلو پنجره‌ی جدید ایرودینامیک شده‌اند (با باله‌هایی که در سرعت بسته می‌شود) و باعث افزایش کارایی این مدل جدید شده‌اند. البته بر خلاف ویژگی‌های چشمگیر این خودرو، برخی کارشناسان این امکانات را برای پیشی گرفتن از دو رقیب نام برده کافی نمی‌دانند. با این وجود، خودروی i۴۰ از نظر قیمت مناسب­تر از دو خودروی رقیب است و یک گارانتی عالی پنج ساله و یا ۱۶۰،۰۰۰کیلومتری را نیز داراست.

هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

طراحی داخل خودروی i۴۰ طوری است که می توان گفت حتی در بین خودروهای این کلاس، بهترین است و این نشان می‌دهد که شرکت هیوندای در تولید خودروهایش چه پیشترفتی داشته است. مواد به کار رفته در داخل این خودرو همگی بسیار با کیفیت بوده و داخل این خودرو حسی کاملا لوکس را به شما خواهد داد. البته این مقدار از پیشرفت هنوز برای رقابت با رقبای اصلی کافی نیست و برخی از منتقدان به طراحی کنترل‌ها و دکمه‌های این خودرو ایراد می‌گیرند. با این وجود آنها تحت تاثیر فضای داخل خودرو هستند که با اینکه در کلاس خود بهترین نیست اما هنوز فضا برای راننده و سرنشینان در این خودروی استیشن بیش از حد نیاز است. هنگامی که صندلی‌های i۴۰ نخوابیده باشند، فضای صندوق آن ۵۵۳ لیتر است و متناسب با فضای داخل خودرو است، اما عده‌ای معتقدند که فضای صندوق آن کمی باریکتر از خودروهای مشابه است.
هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

خودروی i۴۰ به دلیل حجم بزرگی که دارد، در قسمت فرمان‌پذیری از رقبای خود کمی عقب‌تر است. با این حال این خودرو در هنگام رانندگی بسیار نرم است به ویژه در جاده‌های باز و در سرعت‌های بالا، بسیار روان است و سیستم تعلیق آن به خوبی پستی و بلندی‌ها را دفع می‌کند. البته تعداد کمی از کارشناسان نیز به کج شدن خودرو در سر پیچ‌ها ایراد می‌گیرند بخصوص در مدل‌های نرم‌تر Blue Drive . برخی از منتقدان نیز از سنگینی فرمان و دید عقب این خودرو راضی نبودند.
هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نقد و بررسی موتور

موتور ۲۰۰۰ سی سی توربوی خودروی  i۴۰ دارای  ۱۷۷ اسب بخار قدرت و ۲۱۷ واحد گشتاور است. گیربکس این خودرو تولید خود شرکت هیوندای و شش دنده اتوماتیک است و سیستم ایست – حرکت برای بهبود مصرف سوخت بر آن نصب است. شرکت هیوندای ادعا کرده است که در حالت ترکیبی، خودروی i۴۰ میزان ۵.۶ لیتر بر صد کیلومتر را مصرف می‌کند ولی کارشناسان پس از آزمایش خودرو، همانند خودروی i۳۰ به میزان ۸.۶ لیتر بر صد کیلومتر رسیدند.
هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

خودروی i۴۰ نمره‌ی بسیار خوب ۵ ستاره را در تست تصادف NCAP اروپا کسب کرد و این به دلیل وجود امکانات ایمنی بسیار خوب در آن است. هفت کیسه هوا به صورت استاندارد در این خودرو وجود دارد، و ترمز ضد قفل، حفظ پایداری، کمک حرکت در شیب تند (که باعث می‌شود هنگام راه افتادن، به عقب نروید) و ترمز کمکی اضطراری از دیگر امکانات ایمنی آن هستند.
هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نقد و بررسی ارزش خرید

خودروی i۴۰ در مقایسه با رقبای هم تراز خود و همانند سایر خودروهای هیوندای، دارای قیمت مناسبی است. حتی ارزانترین خودروی این مدل دارای امکانات بسیاری به صورت استاندارد و گارانتی نامحدود ۵ ساله است که این خودرو را از رقبا جلو می‌اندازد. با این وجود، رقبای i۴۰ آنقدرها هم از این خودرو گرانتر نیستند و البته خودروی i۴۰ نیز در مقایسه با استانداردهای شرکت هیوندای، کمی گرانتر است مخصوصا مدل برتر آن که با نام تیپ Premium شناخته می‌شود.
هیوندای i40 استیشن,2015 شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو

i40 استیشن