بررسی تخصصی i40 2015,فول شرکتی

همراه مکانیک
حد بالای کارشناسی:
قیمت کارشناسی:
حد پایین کارشناسی:
گزارش اشکال

فروش خودروی سفارشی


فروش خودرو بدون هزینه
فروش تضمینی خودرو به قیمت مصرف کننده
صرفه‌جویی در زمان مشتری،عدم نیاز به نشان دادن خودرو به خریداران
عدم پاسخ گویی به تلفن و معامله با دلالان خودرو
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
فروش خودرو سفارشی
رایگان و به قیمت مصرف کننده

خرید خودروی کارشناسی شده

معرفی خودروهای کارشناسی شده و مطمئن
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده
صرفه‌جویی در وقت و زمان مشتری
بستن قولنامه و ارائه مشاوره کامل حقوقی جهت انتقال سند
تکمیل فرآیند خرید در مدت ۷ روز کاری

از نمایشگاه همراه مکانیک

کارشناسی خودرو در محل

بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن
بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو
ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی‌شده
قیمت‌گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی‌شده
حضور در محل ۳۰ دقیقه پس از تماس
تضمین معرفی خودرو به قیمت مصرف‌کننده

نقد و بررسی هیوندای i40,2015 فول شرکتی

ظرفيت تعداد سرنشین: ۵
(لیتر) مصرف سوخت: ۱۰.۴  
موتور: ۱۹۹۹
حداکثر سرعت خودرو (Km/h): ۲۰۰
صفر تا صد (ثانیه): ۱۰.۹
حجم مخزن سوخت (لیتر): ۷۰

معرفی خودرو

اگر تا همین ۵ سال پیشش کسی به شما میگفت که خودروی خانوادگی هیوندای را بر اساس قیافه اش خریداری کنید، شما به او می گفتید دیوانه، اما خودروی i۴۰ سدان همانند مدل استیشن آن ظاهر بسیار خوبی دارد. نظرات خریداران نیز در مورد این خودرو بسیار خوب است. از دید آنها هیوندای i۴۰ خودرویی راحت، ارزان قیمت و ایمن است.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نقد و بررسی فضای داخلی

تمامی کارشناسان با این موضوع موافق هستند که داخل خودروی هیوندای i۴۰ دارای کیفیت بسیار خوبی است. فضای داخل این خودور برای ۴ و یا حتی ۵ سرنشین بزرگسال مناسب است و گرچه صندوق آن از صندوق مدل استیشن i۴۰  کارایی کمتری دارد اما با این حال فضایی حدود ۵۲۵ لیتر را به خود اختصاص داده است. رانندگی با این خودرو نیز راحت و لذت بخش است  و اتاق خودرو در هنگام حرکت نیز بسیار آرام است. البته یکی دو نقطه ضعف نیز در داخل خودروی i۴۰ وجود دارد اما قابل چشم پوشی است.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نقد و بررسی بیرون خودرو

هیوندایi۴۰ کنونی از انحناهای کمتری برخوردار است و بیشتر دارای زاویه است اما همچنان بسیار زیباست و قابلیت رقابت با سایر مدل‌های هیوندای را از دست نداده است. جلو پنجره شش گوش تیز این خودرو، ترکیب چراغ‌های جلو با کاپوت و تغییر در کناره‌های خودرو باعث شده است که هیوندای i۴۰ چهره زیبایی به خود بگیرد. همه مدل‌های i۴۰ دارای چراغ LED روز در جلو و عقب، رینگ چرخ آلیاژی  نوارهای رنگی در دور جلو پنجره و پنجره در صندوق خودرو با ظاهری زیبا هستند.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نقد و بررسی رانندگی خودرو

در بیشتر مواقع هیوندای i۴۰ با فورد Mondeo مقایسه می‌شود. اگرچه فرمان پذیری این مدل فورد از هیوندای i۴۰ بهتر است ولی تنها تعداد محدودی از هاچبک‌های این خانواده، اینچنین عملکردی را ارائه می‌کنند و در موارد بزرگتر، خودروی i۴۰ سواری بهتری دارد. این خودرو در بیشتر مواقع سواری خوبی دارد و در بزرگراه‌ها نیز به راحتی می‌توان با آن رانندگی کرد.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نقد و بررسی ايمنی

خودروی هیوندای i۴۰ در تست تصادف NCAP نمره‌ی عالی پنج ستاره را کسب کرده است. علت کسب این نمره وجود امکانات ایمنی بسیار خوبی شامل ۷ کیسه هوا، کمک ترمز اضطراری و سیستم حفظ پایداری الکترونیک می‌باشد. به هیچ عنوان نمی‌توان ایمنی هیوندای i۴۰ را زیر سوال برد و همین دلیل برای تایید این خودرو کافیست.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نقد و بررسی ارزش خرید

طبق انتظارات، خودروی هیوندای i۴۰ از قیمت خوبی برخوردار است. علاوه بر مصرف سوخت بسیار خوب، این خودرو دارای ضمانت پنج ساله بدون کیلومتر کارکرد است و برای خریدارانی که گارانتی برایشان بسیار اهمیت دارد، ویژگی چشمگیری محسوب می‌شود.
در سال ۲۰۱۳، بالاترین تیپ این خودرو یعنی i۴۰ Premium SE به بازار آمد که به تیپ‌های قبلی یعنی Premium، Comfort،  Vision  و  Assist packsاضافه شد. کارشناسان معتقدند که مدل‌های Style متوسط بهترین قیمت و عملکرد را از نظر نسبی دارند اما مدل‌های Blue Drive دارای امکانات اقتصادی بهتری هستند. اگر برای هیوندای i۴۰ تان به دنبال فضای بیشتر و یا شکل بدنه‌ای با کارایی بهتر هستید می‌توانید مدل استیشن هیوندای i۴۰ را انتخاب کنید. این مدل تمامی موتورهای i۴۰ سدان به اضافه موتور ۲۰۰۰ سی سی بنزینی را داراست.
هیوندای i40,2015 فول شرکتی

نظر بگذارید!

 

قیمت خودرو